Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellét ütötte már meg valaki közületek? fórum

Mellét ütötte már meg valaki közületek? (beszélgetős fórum)

1 2
13. Shrek1 (válaszként erre: 12. - Idhikai)
2012. dec. 1. 11:46
hát jele(nleg nem igen van pénzem rá:((((((ez az őszinte:((((
12. Idhikai (válaszként erre: 11. - Shrek1)
2012. dec. 1. 11:45
... hát akkor ki kell bliccelned így ezt az időt, amíg mész vizsgálatra... nem lehet maszekhoz menni előbb?
11. Shrek1 (válaszként erre: 9. - Idhikai)
2012. dec. 1. 11:44
39 vagyok .ha nézegetem ,mert csak meg fogdosom ,nem múlik e ,reggel meg este legalább ,bízom abban amit a gyerekeknek szoktam mondani ,alszol egy nagyot és elmúlik:((((( na ez azért nem az a szitu sajna:((((((( akkor nem érzékeny ,nem fáj semmi ,de néha be képzelek magamnak ezt azt ,de szerintem semmi :( csak jár az agyam:(((((((((
10. Idhikai (válaszként erre: 8. - Shrek1)
2012. dec. 1. 11:43
Tudom, hogy nagyon rossz.,.. meg az ember már látja magát kiterítve, én is el rohantam annak idején bőgve a dokihoz, hogy TUDOM, hogy daganatom van... szegény csak tapogatta a mellemet, ami, mivel szoptatós anyuka voltam, teli volt tejmiriggyel.. és próbált megnyugtatni. De emlékszem, hogy nekem is hányingerem volt az indegességtől... nem tudtam aludni, enni...
9. Idhikai (válaszként erre: 8. - Shrek1)
2012. dec. 1. 11:40
Mennyi idős vagy? .... ha megütötted, akkor tényleg nem lehet gond... Érzékeny is?
8. Shrek1 (válaszként erre: 7. - Idhikai)
2012. dec. 1. 11:39
kb úgy saccolom 3-4 hete ütöttem be .de ez mégis csak a mellem:( eskü ha a máshol lenne ,én sem aggódnék de most megijedtem nagyon.:(persze a remény hal meg utóljára ,de félek.és a mammográfiára is 2 hét múlva kell menenm akkor kaptam időpontot addig meg hülyülök:(((((((
7. Idhikai (válaszként erre: 5. - Shrek1)
2012. dec. 1. 11:36

Én a combomat ütöm be állandóan az asztal sarkába (már arrébb tolhatnám, és belilul és igen, bekeményedik (csomóóóó lesz)... aztán elmúlik. Valószínű ez így normális. Ha minden ütéstől daganat lenne... háááátttt... Legyél kicsit türelemmel, le fog húzódni!

Mennyi idő telt el a beütés óta?

6. Shrek1 (válaszként erre: 3. - Eszterkee)
2012. dec. 1. 11:35

szia.Eszterkee ,neked sem múlt ez a csomó?:((

háy éve történt ez?azóta minden rendben van?

2012. dec. 1. 11:33

sziasztok,én is voltam orvosnál ,elküldött mammográfiára.sajna van benen egy csomó:(

kb 3 -4 hete üthettem be ,éjszaka jöttem ki a sötétben a wc re és a fürdőszoba ajtó nyitva volt a lábammal bele rúgtam az meg vissza csapódott a mellemnek ,megijedtem természetesen ,de reménylkedtem nem lesz baj,aztán nemrég mondja a férjem ,hogy mi ért kék a mellem /mellesleg jól nézek ki sajna:( nagyok a melleim /én nem is láttam .aztán akkor nézegettem ,és sajna éreztem a csomót benne.az orvos azt mondja ,hogy ha megütöttem nem lehet baj ,de basszus akkor is ott van,vajon el múlhat a csomó ?vagy itt a vég?:(((((

2012. dec. 1. 11:26

én ütöttem már meg. úgy hogy bekékült..voltam vele orvosnál és nem volt semmi baj..és azóta sincs...

de azért jó ilyen esetben megmutatni orvosnak...

2012. dec. 1. 11:23
Még általános iskolában kosár edzésre jártam és a a tanár teli erőből hozzám vágta a labdát... Pont a mellemen ért az ütés, nagyon fájt. Most van egy csomó benne, nem tudom összefügg-e a kettő dolog. Voltam már kivizsgáláson is, mindent rendben találtak.
2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Shrek1)
2012. dec. 1. 11:22
... én már rohantam vele orvoshoz, hogy daganatos vagyok, mert fáj... kicsikém megrúgott annak idején. Nem volt daganat, fájás is elmúlt... megmaradtam még kb. 20 évre... és még remélem van néhány évem. :))
2012. dec. 1. 11:19
Szeretném megkérdezni ,hogy a mellét valaki ütötte meg már közületek? további fejlemények?
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook