Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mellesleg kérdés !? fórum

Mellesleg kérdés !? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 1. 17:52
Ebből tényleg látszik, hogy minden ember más és más... :)
2012. máj. 1. 10:27
Én 13 hetes vagyok. A 6. héttől kb a 11. hétig iszonyatosan fájtak a melleim. viszont sosem voltak még ilyen szép nagyok és feszesek,mint most! :)
7. Bcicus (válaszként erre: 1. - NeKoAn)
2012. máj. 1. 00:21
Semmi különöset nemn vettem észre, csak szép lassan nőtt egy kosárméretet.
2012. ápr. 30. 22:31
7 hetes vagyok, 5. héttől változott. Jelenleg dupla szilikon, kemény és fáj, hason fekve nagyon kényelmetlen. A mellbimbóm is sötétebb. Előző terhességnél is így volt és nagyon hamar volt előtejem is.
2012. ápr. 30. 22:06
Nekem nagyon hamar feszült a mellem, két hétre rá lett pozitív a tesztem, és akkor voltam 5 hetes terhes. Tehát kb. a teherbeesés után egy héttel. Feszült és fájt, és nagyon megnőtt, amúgy sem volt kicsi:p A mellbimbó picit besötétedett és igen, a szoptatás alatt kifehéredett a teteje, de az elmúlt, most megnéztem:D Nekem a sötétedés is elmúlt teljesen.
2012. ápr. 30. 22:02
Értem... és a mellbimbó sötétedése az mitől alakul ki? Hallottam olyat is, hogy a mellbimbó teteje (amit bevesz a baba a szájába) kifehérdeik, ez igaz?
3. kiscicalany (válaszként erre: 1. - NeKoAn)
2012. ápr. 30. 21:53

Nálam úgy a 9-10. hét környékén kezdett változni, kicsit teltebb lett, érzékenyebb, keményebb, feszült, mint menses előtt. A mellbimbó határozottan sötétedni kezdett, olyan is maradt, bár már 14 hónapja szoptatok, szerintem ilyen is marad.

Ja, és félidőben halvány csík lett körülötte, elég halvány, de észre lehetett venni, az elmúlt szülés után.

2012. ápr. 30. 21:52
Terheség utolsó hónapjában volt számomra észrevehető válltozás.. a tejtermelés miatt elkezd feszülni, kemény lesz, és nő is a térfogata. Nekem ez sajnos csíkokat is okozott :( A mellbimbó mérete meg a szoptatás hatására megnagyobbodik.
2012. ápr. 30. 21:50

Sziasztok!


Olyan számomra még ismeretlen dolgok foglalkoztatnak, hogy a várandósság alatt hogyan változik a nő melle, mellbimbója!?

Ti mit tapasztaltatok és mikor vettétek észre az első változás?

Színe, tapintása, érzékenysége...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook