Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melléküregek fórum

Melléküregek (beszélgetős fórum)


2012. jún. 6. 06:20

Szerintem keress egy jó gégészt.

Nem tudom merre laksz, de pl. a SOTE gégészeten Dr. Székely Ágnes nagyon jó gégész és gyermek orvos.


Azt kellene kideríteni, hogy mi okozza ezt a sűrű megbetegedést.

Nálunk a mandula volt az okozó, amióta kivették a fiam manduláit, már csak évente 2x beteg, ahogy mi is.

Én nem javaslom, hogy azért adj a gyereknek valamit, hogy megelőzd, hiszen azok is gyógyhatású készítmények és hozzászokik a szervezet és ugyan úgy beteg lehet mellette, hiszen a kiváltó okot nem kezeli.

2012. jún. 5. 23:31

orrmandula kivétele nem jött még szóba?

az esetek legnagyobb részében megolja a problémát

8. trapiti (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2012. jún. 5. 23:04
Mi minden este használjuk (én magam is és a 4.5 éves lányomnál is már kb. két éve) Összehasonlíthatatlanul kevesebbet beteg azóta.
7. trapiti (válaszként erre: 4. - Mamcili)
2012. jún. 5. 23:03

Sinus Rinse


[link]

2012. jún. 5. 22:57
Broncho Vaxom kura? Megelozo szer... Mint egy oltas de gyogyszerben..
2012. jún. 5. 22:55

illetve a hallójárat tisztán tartása, hogyan érhető el...


A gyerek nem szipogós, de sűrűn van orrfolyásos gondjaink.

2012. jún. 5. 22:53

A helyzet a következő...

Többszöri középfül, megfázás, mandulagyulladás (kiskortól téli időszakban szinte kéthetente)

Hallásvizsgálat rendben... de szűrés során kiderült, hogy a hallásértés nem jó... javasolnak egy kivizsgálást és a nyárkahártyák, rendbetételét a légutak és hallójárat mentén...

Mindeki, akivel eddig beszéltem nem javasolt semmit... általában antibiotikumot kapunk, de baktert soha nem csinálnak...


Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan kell az arc-orr-fül környéki üregeket "kitisztani"... vagy inkább rendben tartani...

betegség megelőzés...

2012. jún. 5. 22:48
Miben?
2012. jún. 5. 22:48
Doktor nénik, doktor bácsik, nővérkék segítségét kérem!
2012. jún. 5. 22:47
Melléküregek

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook