Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellben lévő cysta fórum

Mellben lévő cysta (beszélgetős fórum)


17. Tuce85
2019. máj. 3. 17:17
Sziasztok kedden megyek Pécsre a 400 agyasba mert voltam apr 24 én mammografian és akihez kellett volna Mennem orvoshoz az akkor éppen beteg lett ezért nem is vizsgáltak meg csak a mammografia volt meg meg jott a leletem Irany diagnozisnak az van irva hogy mastopatia cistysa diffusa valami ilyesmi es most ha megyek visssza lesz ultrahang meg elvileg biopszia teljesen elvagyok keseredve hogy nem e rosszindulatu elvaltozas😞
16. lisa65 (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2010. szept. 3. 15:38

Jobb lenne egy magánnőgyógyászt felkeresned!


Szia további szép napot és ne izgulj!

15. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Lisa65)
2010. szept. 3. 15:30

Sztk-ba,mert akihez mentem volna az éjszaka ügyelt,így ma már nem dolgozott.



Most mennem kell.Köszönöm nektek a segítséget.

14. lisa65 (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2010. szept. 3. 15:28
Magán nőgyógyászod van, vagy az sztk-ban voltál?
2010. szept. 3. 15:13

Érdekes igen amúgy,mert nekem amikor máshol volt,akkor már másnap műtöttek.Lázas voltam, fájt...stb..

Most meg,várjak...

Persze nem csak én,hanem mindenki akinek ilyen problémája van.

12. lisa65
2010. szept. 3. 15:09
Amúgy tényleg nem foglalkoznak nagyon a cisztákkal, nekem most volt egy hasi ultrahangom és mint kiderült a májamban van ciszta. Azt mondták azzal nem kell foglalkozni!
11. lisa65 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2010. szept. 3. 15:08
Vannak olyan egészségügyi központok, ahol azonnal megcsinálják, persze pénzbe kerül. Ilyet keress a neten, hozzád közel és menj oda el, vizsgáljanak meg. És utánna Te is meg fogsz nyugodni!
2010. szept. 3. 15:06
feltúrbózni*
9. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Night Angel)
2010. szept. 3. 15:06

Leghamarabb csütörtökön tudok akkor elmenni ismét orvoshoz,addig marad a helyén minden.:-)

Nem olvasok többet,nem akarom feltubórni magam.Így is meglepődtem magamon,hogy mennyire nyugodt vagyok.Csak pislogok,mint hal a szatyorba.Érdeklődök.

8. Night Angel (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2010. szept. 3. 15:04

Sürgesd, persze hogy foglalkozni kell vele.

Mielőbb jelentkezz be uh-ra, több helyen is érdeklődj mikor tudnak minél előbb fogadni!

7. Night Angel (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2010. szept. 3. 15:02

Igen, ebben sajnos teljese igazad van, addig daganatnak számít, DE!

Mint tudjuk van jó és rosszindulatú is.

Tényleg fiatal vagy, nem szabad aggódnod és egyből a rosszra gondolnod!

Sajnos többet én se nagyon tudok kihámozni, feltétlen orvossal konzultálj és ne olvasgass most a neten utána mert rengeteg féle-fajta rémdolgokat terjesztenek.

Az legyen biztos amit a doki mond!

6. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Lisa65)
2010. szept. 3. 15:02

Azért nem kérdeztem,mert szóba nem mondta.Csak a papírra írta rá.És még annyit mondott,hogy menjek el egy ultrahangra.


Persze,hogy zavar ezért is érdekel,hogy érdemes e sürgetni vagy várjak?!

Páromon és anyumon kívül nem tudom ezt kivel megbeszélni,anyumnak van elég baja.Párom meg mit is érthetne ezekhez..?!

5. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Night Angel)
2010. szept. 3. 14:58

Igen,ezt én is olvastam.Ezért is nem értem.Valaki ezt mondja valaki meg teljesen mást.

Azt is írták,hogy amíg nincs ultrahang eredmény,addig minden cysta daganatnak számít.


Szóval...nem mind1 azért.:-S

2010. szept. 3. 14:57

Tényleg nem kell aggódnod! Általában a ciszták a változó korban lévő nőknél szoktak rosszindulatúak lenni, ilyen fiatalon még nem.

Miért nem kérdeztél rá az orvosnál?

Amúgy ha nagyon zavar menj el egy magánrendelésre olyan helyre ahol egyből megcsinálják az ultrahangot is.

A fiamat kétszer műtötték cisztával és épp a jövőhéten megy újra, mert állandóan kiujul, igaz neki a gerinc végénél van.

3. Night Angel (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2010. szept. 3. 14:56

Neten ennyit találtam eddig róla:


Mastopathia cystica diffusa(WEborovos oldalon)


Az onkológusom a következőt írta diagnózisnak: Mastopathia cystica diffusa. Mit jelent, mit kell róla tudni, ugynis semmit nem mondott el róla.


Tisztelt Hölgyem!

A kolléga mirigyesebb emlöket talált, az elváltozás teendöt nem igényel de rendszeres kontroll javasolt. Tisztelettel

2010. szept. 3. 14:47
jó vagy akár rossz indulatú is*
2010. szept. 3. 14:47

Ma voltam nőgyógyásznál és azt írta a papíromra,hogy Mastopathia cystica diffusa.

Október 5.-re kaptam időpontot ultrahangra,de gondolom,ha magán úton mennék el akkor azonnal megcsinálnák.Nem tudom,hogy sürgős-e vagy tényleg lehet ennyit várni?!

Nekem már volt cystam,de nem a mellembe és azt még másnap megműtötték.

Nem értem akkor ezzel miért kell várni?

Ráadásul úgy,hogy (olvastam) lehet jó vagy akár jóindulatú is.

Utána néztem,hiszen a doki semmit nem mondott.Annyit kérdezett,hogy hány éves vagyok?!

Szóval a neten azt írták valakinek,hogy ultrahang vizsgálat se kell,mivel ez csak egy megnagyobodott tejmirigy.

Ezt már végképp nem értem.


Fáj,nem csak akkor ha hozzá érek..és a tudat is,hogy ott van valami aminek nem kellene ott lennie...:-S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook