Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika - Mennyiért? Mekkorát? fórum

Mellplasztika - Mennyiért? Mekkorát? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 31. 14:42
Köszönöm a hozzászolásokat. Átfontolom és bővebben utána járok!!!
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Soufflet)
2023. márc. 31. 14:42
Mi lenne az a több minden ? :)
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 31. 03:35
Minek csinaltatod, ha az elsore sincs penzed? Ha korrekcio kell? Mert nem minden az orvos hibaja. Meg az is lehet, hogy mucici nelkul tobbet tudok,mint te :D
6. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 30. 19:23

Pedig pont az alapos felkészülés hozza meg a várva várt eredményt, ha csak belekapsz, nem biztos, hogy azt kapod, amit szeretnél.

Először is legyél magaddal tisztában, hogy mi az alapod, honnan indulsz és mit szeretnél látni magadon.

Ehhez pedig elengedhetetlen, hogy fórumokat, naplókat és plasztikai sebészek oldalait böngéssz.

Javaslom a sok-sok galériát, mert ott találhatsz a sajátodhoz hasonló alapot, és láthatod a végeredményt különböző méretekkel és formákkal.

Hiába mondom én pl. neked, hogy legyen 300cc és kerek és izom alá, mert nem tudom, hogy milyen magas vagy, hány kg, milyen széles a mellkasod, mekkora a saját melled és milyen hatást szeretnél elérni.

Sőt, még két azonos paraméterekkel rendelkező nőn sem egyforma ugyanaz a méret...

Ha pedig bizonytalan vagy, el kell menni minél több orvoshoz konzultációra és úgy dönteni.

Részletfizetésről nem tudok nyilatkozni, ha ez neked segítség, nekem 3 éve kb. 1 millió volt mindennel együtt, de vidéken és olyan orvosnál, aki nem túl ismert.

Hogy ki hogy viseli a műtétet és ami utána jön, ahhoz szintén a naplók adhatnak sok segítséget, ez is ezerféle lehet, van aki jól viseli minimális fájdalommal, míg másoknál adódnak problémák...

Orvosonként változó a protokoll.

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 30. 17:14
Hát pedig ez egy olyan dolog, amire nem csak pénzt kell szánni, szerintem alap, hogy olvasgatsz fórumokat. Persze, ha úgysincs meg a rávaló, akkor tök mindegy. Részlet szerintem csak olyan helyen van, ahova nem járnak elegen, oda meg értelelemszerűen nem megy az ember :)
2023. márc. 30. 16:38
Az egyik barátnőmnek nemrég lett mellplasztikája, asszem másfél millió volt, de nem rémlik, hogy egyesével, vagy mindkettő. A további részleteket nem tudom, csak azt, hogy egyben kellett kifizetnie és hosszú évek óta készült rá, spórolt sokat.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 30. 16:33
Inkább 2 az, mint 1 millió. Sőt.
2023. márc. 30. 15:45
1995-ben műtött Budán Dr. Kovács Annamária Zalatnai Sarolta plasztikai sebésze. Akkor került 850.000 Ft-ba az implantátumot Svájcból hozatta be. Gyönyörű munkája van és 2 gyermeket szültem és szoptattam a műtét után,de mai napig gyönyörűek a melleim. Egyben kellett kifizetni az árat,az implantok árát pedig előre. Nekem 240 köbcentis implantátumok lettek behelyezve. A részletet fizetésre nem tudom,de szerintem nem nagyon van ilyenre lehetőség,inkább hitelt vegyél fel ha már ennyire szeretnéd :)
2023. márc. 30. 14:39
Sziasztok. Tudom sok-sok fórum van már erről, de nem akarom mind az 50 oldalt átolvasni. Szóval érdekelne ki hol csináltatott ciciket? Mennyiért? Mekkorát? Hogy bírtátok utána? És a fizetés részénél még annyi, hogy mikor és mennyi összeget kértek? Esetleg részlet fizetés?!?(nem tudom, h van e rá lehetőség 1-2 milliótól még igen messze vagyok, hogy össze kaparjam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook