Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melegollós hajvágás- vélemények. Jaguar tc fórum

Melegollós hajvágás- vélemények. Jaguar tc (beszélgetős fórum)


2013. febr. 18. 14:32

Sziasztok,


Székesfehérváron hol csinálnak melegvágós hajvágást?

2012. jan. 12. 18:16

Sziasztok!


Én ma voltam melegollós hajvágáson először, nagyon könnyen törik a hajam, remélem ezzel a módszerrel sikerül majd mérsékelni.


Megírom a fodrászatot ahol voltam, hátha valakinek hasznára válik az info:

Egerben a kis dobó térnél a Senátor ház melletti kapualjban nagyon ügyes a leányzó! :) Nem vág többet, mint amennyit kérsz, 3600Ft-ért csinálta.

2011. febr. 17. 12:34

Sziasztok!


Én is sok jót hallottam a melegollós hajvágásról, gondoltam, próba cseresznye, kipróbáltam. Az eredményről még nem tudok nyilatkozni, viszont Pesten a XIII. kerületben a visegrád utcai Kleopátra szépségszalonban elég occsón vágnak melegollóval (is). 2800-at fizettem mosás-vágás-szárításért. Kellemes környezet, a csajok pedig egy kis hangulatoldás után nagyon aranyosak voltak.

2010. okt. 14. 08:03

Sziasztok!

Látom mindenki csak dicséri a melegollós hajvágást. Gyöngyösön hol csinálják és mennyi az ára hosszú hajnál?

2010. szept. 3. 20:31
Olvastam erről: a sima ollóval vágott hajat és a melegollósat is megnézték mikroszkóp alatt, látszott a különbség. Természetesen a melegolló volt a nyerő.
5. zani
2010. jún. 7. 10:08

szia!

az én hajamnak nagyon jót tett a melegolló, látványosan sokkal egészségesebbek a hajvégeim. pedig nekem aztán igazán sérülékeny hajam van.

7000 Ft-ba kerül, ez az én fodrászomnál 2000 Ft-tal több mint a normál hajvágás, de szerintem megéri az árát, mert így jóval ritkábban kell mennem, ami azt jelenti, hogy normál vágásnál 2 havonta jártam, annyira elkopott, elvékonyodott a hajvégem, most meg 4-5 havonta elég mennem. szóval amennyivel többe kerül, az simán megtérül ezen.

4. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. febr. 25. 18:56

Szia!!


Nekem is melegollóval vágják a hajam,azóta sokkal szebb,és nem törik,és nem száraz!Ajánlani tudom!!!

2010. febr. 25. 18:37
Nálunk a városban csak egy helyen használják: hajvágás és szárítás 5 000 - 8 000 a haj hosszától függően. Számomra ez megfizethetetlen.
2010. febr. 25. 15:44

Erre én is kíváncsi lennék!

:)

Jó, hogy egkérdezted, nekem eszembe se utott volna! :)


Nos?? Valaki?

2010. febr. 25. 15:40

sziasztok az a kérdésem hogy kinek hogy vált be a melegollos hajvágás. jaguar tc 2000-

valoban segit a hajnak hogy ne törjön ezáltal gyorsabban nőjön?

vagy csak reklámfogás az egész??

tapasztalatokat várok

szio

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook