Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melegítős hajcsavaró szett fórum

Melegítős hajcsavaró szett (beszélgetős fórum)


7. sysy66 (válaszként erre: 6. - Lackó-zsanett)
2010. aug. 15. 16:23

szia és nem nagyon tette tonkre a hajadat? én azt hallottam hogy aki deuerolja annak hullik meg ilyenek.

én is szeretnék habár most hennás a hajam ezért várnom kell...

milyen deuered van? többfélérol hallottam

2010. aug. 15. 12:39

Sziasztok!

Én csütörtökön tettem hullámokat a hajamba. Krémdauerrel lett megcsinálva.

Mosás után kifésülő spré, hajhab és mehet a formázás. Szárítás után totál hullámos a hajam, ha nem akarom, hogy nagyon az legyen,akkor jobban fésülöm ki, így éppen látszanak a hullámok.

Állítólag 4-5 hónapot tart ki.

Azt sajnálom, hogy az én hajam vége is seprűs lett. De végülis leglább áll valahogyan. Megmosom és 10 perc alatt van frizkóm!

2010. aug. 14. 19:37

Köszönöm a hozzászólásokat:)

Az mit jelent, hogy seprűs lett a vége? Szárítja a hajat? (Kis tudatlan vagyok:)

Amúgy fél óra alatt készen lehet lenni a göndör fürtökkel, vagy tovább kell rajta hagyni a csavarokat?

És mi a különbség a forralós és az elektromos között?

2010. aug. 14. 11:08

Kreanaplóm/93-as bejegyzés(a hajam)

Mert meg igértem naplóm/67-es bejegyzés...ott a csavarok vannak:)

2010. aug. 14. 10:51

Sziasztok...

Nekem is forralós van,de azt már nem lehet kapni:(....Én imádom használni,száraz hajat kell felcsavarni,nem fésülöm ki csak habbal kihúzom...és kész is:)

Az egyik vendégem vett ilyen elektromosat....de nem lett szép az eredmény,seprűs lett a vége:(....lehet h csak ő volt béna!

Az én csavarjaimról van valamelyik naplómban kép....mindjárt meglesem hányas bejegyzés,h ne kelljen sokat keresned:)Van a hajamról is és a csavarról is,már egy másik fórumon is volt ez téma:)

2010. aug. 14. 10:09
Nagyon jó, nekem van, de nem elektromos, hanem forralós. Az ugyanaz. Száraz hajra kell rakni,nem vizesre. Amikor úgy érzem már nagyon szar a hajam,. betekerem és kibírja egy ideig. Nemnapokig persze, ráadásul nekem egyenes a hajam:) Ha van egy kis dauer, vagy természetes göndör a hajadban, tovább bírja
2010. aug. 14. 10:06

Sziasztok!

Gondolkodom, hogy veszek melegítős hajcsavaró szettet, csak nem tudom hogyan kell használni, megéri-e, mennyi idő alatt lehet begöndöríteni egy váll alá érő hajat.

20 dbos kiszerelésben lehet kapni, ha pl. 8db nagy hajcsavaró 6db közepes és 6 db kicsi csavaró van benne, azt hogyan kell használni? A 8 dbot feltenni melegen, aztán a többit is? De így nem lesznek egyenlő nagyságúak a fürtök.

Sok kérdés, tudom, csak bizonytalan vagyok, hogy megéri-e vagy sem:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook