Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meleg vagy sem? Mit tegyek fórum

Meleg vagy sem? Mit tegyek (beszélgetős fórum)


1 2
2020. okt. 31. 08:34

Na ha még olvassa valaki képzeljetek el több dolog is történt azóta. Egy lebukas után coming outolt de már csak azután h egy másik virtuális barátnak képeket küldött magáról.. (aki fiú).. Majd 3 hónapja barátja van... Akit most azért akár dobni m ő a lanyokat szereti. Valami sajnos nagyon nincs rendben szerintem a fejében... És nem tudunk segíteni neki.


Már ott tartunk és ebben őt is megerősítettuk h ha meleg meleg ha nem nem nekünk mindegy de az idegesség már testi tüneteker is Produkal.. M7

2020. jún. 28. 08:31

Mostmar lassan egy ev telt el. Készülni tényleg kár volt mert nem szól egy szót sem.

A leányzó eltűnt a színről most egy nála 4 evvel fiatalabb lánynak kinezo srac van a soron... 200 km re innen. Ugy hogy sose találkoztak.

Természetesen ő egy szót sem szól. A barátai meg elmeselik m aggodnak érte...

2019. aug. 28. 18:10

Szerintem többet látsz bele ebbe, mint ami van. Az elején említetted, hogy volt egy legjobb barátnő, akinek adott ilyen fél szív medált. Hát lehet, hogy ezt elvileg a szerelmeseknek gyártják, de én még pasit nem láttam ilyennel a nyakában, ellenben kamaszlányokat nagyon is sokat, és az aktuális örök legjobb barátnők gyakran adnak ilyet egymásnak. Aztán pár hónap múlva már nem legjobb barátnők, ez ilyen ebben a korban.

Nekem a netes barátnő sem furcsa egyáltalán. A 16 évesek nagy része a neten éli az életét, bármikor összeismerkedhet egy másik ennyi idős lánnyal, akinek hasonló az érdeklődése és jól megértik egymást. A lányok nagyon egymásba tudnak bolondulni akkor is, ha nem leszbikusok. Egy ilyen netes barátnővel pláne, mert hát nem ismerik még annyira egymást, a témák száma végtelen, és nonstop tudnak írogatni egymásnak. Ezt amúgy tapasztalatból is tudom, nekem is volt ilyen barátnőm, pedig már nem gyerek voltam, hanem fiatal felnőtt és anya. Egy másik fiatal anyukával ismerkedtem össze a neten, sok dologban hasonló volt a helyzetünk, rengeteg megbeszélnivalónk volt, és több évig mentek az üzenetváltások egész nap. Később még meg is látogattuk egymást párszor. Pedig aztán egyikünk se leszbikus 😃

De ha a nevelt lányod az is, hát naés? Felesleges puhatolózni, előre készülni. Ha jó a viszony köztetek, majd elmondja (ha egyáltalán van mit). Mit lehet rá reagálni? Hát kb annyit szerintem, hogy "örülök, hogy elmondtad nekem".

Ha még esetleg csak kísérletezik, akkor sincs semmi, majd rájön, hogy melyik az ő útja.

51. dd3e7764d1 (válaszként erre: 49. - Dominó123)
2019. aug. 28. 13:33
Nem tudom én sem értem.Teljesen más dimenzióban élnek, mint mi anno. De nem ítélem el, meghallgatom. Saját magát nagyon nehezen viseli el, nem találja a helyét a világban. Megjegyzem sosem találta meg a közös hangot a szülōkkel, értem, hogy nekik nem mondja el, bár próbáltam elmagyarázni neki, hogy akkor is szeretik, ha ez kiderül.
50. andi6020 (válaszként erre: 45. - Dominó123)
2019. aug. 28. 13:11
soha?
49. Dominó123 (válaszként erre: 41. - Dd3e7764d1)
2019. aug. 28. 12:40

de mi az, hogy ez menő?? meg divat?

ezt egyszerűen nem értem...na mindegy, hát nyilván ez van, a többi meg kiderül. ksözi

48. Dominó123 (válaszként erre: 43. - Michelle.r)
2019. aug. 28. 12:40

Na de ez az...senki nem lesz vele elfogadó családon belül sem..

amúgy lehet igen hogy én vagyok ilyen racionalista...lehet nem is kell "készülni" így erre...csak amikor így szembesültem ezzel a dologgal, hogy itt erre is lehet számítani, akkor úgy elgondolkodtam..ekkor indítottam a fórumot

47. Dominó123 (válaszként erre: 44. - Michelle.r)
2019. aug. 28. 12:39
ez is igaz. valahogy az mégis inkább olyan elfogadottabb dolog nem? tudom, hogy ez a 21.század ...de azért focistába filmsztárba mki volt szerelmes majdnem..aztán azt mégsem ítéli el e a társadalom...de ha te lányt szeretsz lányként...azt meg még mindig elég sokan
46. Dominó123 (válaszként erre: 42. - Érdekes73)
2019. aug. 28. 12:37
végülis ez is egy nézőpont :)
45. Dominó123 (válaszként erre: 38. - Andi6020)
2019. aug. 28. 12:36
mert a városban is eltéved biztos nem fogja elengedi az apja egy másik városba.
44. michelle.r (válaszként erre: 39. - Df1e1c376c)
2019. aug. 27. 22:47
Ne mondd már! A legtöbb tinédzser halálosan szerelmes valamelyik filmsztárba, énekesbe, focistába ;)
43. michelle.r (válaszként erre: 29. - Dominó123)
2019. aug. 27. 22:42

Miért akarsz előre forgatókönyveket írni? Semmilyen rekciónak nem KELL lennie. Légy vele őszinte, elfogadó, bármi legyen is. Egyébként nem őt kell majd "kezelni" szerintem, hanem a rokonságot.


Ha igazad van, lesz elég baja az életével ebben az országban, legalább a családjában érezze azt, hogy semmi sem változott, ugyanúgy szeretitek. Ebben segíts neki!

42. Érdekes73 (válaszként erre: 41. - Dd3e7764d1)
2019. aug. 27. 21:22
Fura hóbort aminek annyi az előnye hogy terhességtől nem kell tartani.
41. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2019. aug. 27. 16:00
Nemrég pontosan errōl beszélgettem unokatesóm lányával. 17 éves, egy lánnyal randizgat titokban és még néhánnyal chatel, szülōk semmit nem tudnak, sejtenek. Kérdeztem tōle, hogy mennyire biztos abban, hogy lányokra van szüksége,erre azt válaszolta divat és menō pánszexuálisnak lenni. Szülōknek nem akar beszélni róla, mert szerinte nem lehet, nem értenék még. Szóval szerintem az a lényeg, legyen aki meghallgatja, akihez fordulhat, ha éppen beszélni szeretne róla és majd kialakul, hogy hóbort-e....
40. Guruljka (válaszként erre: 32. - Dominó123)
2019. aug. 26. 20:16

De hát mégsem ismerkedhet a ti ismerőseitekkel!?!

Majd megismeritek, akit kell, apránként.

Én úgy érzékelem, nagyon meg akarsz felelni, ezért szeretnél tudatos és okos lenni. Pedig szokszor a szülő is ösztönből reagál.


Én pl. soha nem állítottam azzal haza, hogy mi volt az iskolában. Még egyes miatt sem voltam soha elkeseredve.

Nem tudom, velem mit kezdtél volna... :D

39. df1e1c376c (válaszként erre: 37. - Andi6020)
2019. aug. 26. 20:12
Nincs szerelem testiseg nelkul.
38. andi6020 (válaszként erre: 35. - Dominó123)
2019. aug. 26. 20:10
Miért ne találkozhatnának? Nagyon pici ez az ország.
37. andi6020 (válaszként erre: 36. - Df1e1c376c)
2019. aug. 26. 20:10

Amúgy miért nem?


Mondjuk szerintem látni látta, csak személyesen nem találkoztak.

36. df1e1c376c (válaszként erre: 35. - Dominó123)
2019. aug. 26. 20:05
Akkor azt fejtenem ki neki, hogy nem lehet valakibe szerelemes, akit nem is latott.
35. Dominó123 (válaszként erre: 34. - Df1e1c376c)
2019. aug. 26. 19:45

Félre értitek.. Vagy én fogalmazom rosszul.


Tehát úgy értem az egészet mint pl hazajon a gyerek az iskolából hogy csufoljak.. Hogy verekedett.. Hogy 1est kapott valamiből.. Erre is van egy reakciód.vagy kérdésed. Pl verekedni csúnya vagy csak magát védte e.. 1est kaptál mert nem tanultál.. Miért nem tanultál vagy miért sikerült mégis rosszul... Es ha tanult és rosszul sikerült akkor vigazstalod h ne keseredjen el tanuljon jobban következőre.



Na most ha el meséli h ő ebbe a lányba szerelmes...akivel kb soha nem fog tudni találkozni.. Tehát valahol mégiscsak egy platoi hobort marad...


Remélem így érthetőbb amit akarok🙂

34. df1e1c376c (válaszként erre: 29. - Dominó123)
2019. aug. 26. 16:07
Vsgyis megis csak szeretnel valtoztatni rajta " eltartlak" cimszoval. Ha elfogadod, hogy nevelt lanyod esetleg felrehuz, nem teszel kulonbseget aszerint, hogy fiuval vagy lannyal randizik.
33. Panna.33 (válaszként erre: 11. - Dominó123)
2019. aug. 26. 13:50
Ha mégis az, és hozzád fordul, mondd, hogy köszönöd a bizalmat, és ennyi. Nem kell túllihegni.
32. Dominó123 (válaszként erre: 21. - Guruljka)
2019. aug. 26. 13:22
igen, köszi..sajnos sejtem, tehát nyilván nem is tiltom..meg nincs is azzal valóban baj, hogy ő most beszélget vkivel...inkább az a baj, hogy egy totál ismeretlennel...akiről mit sem tudunk
31. Dominó123 (válaszként erre: 27. - Timmy0520)
2019. aug. 26. 13:21

Az, hogy ha valóban a saját neméhez fog vonzódni, azt nem tudom/nem is akarom befolyásolni.

Az internetes kamu regisztrációk, esetleg ez az ismeretlenül szerelmes vagyok egy lányba..talán ez a nagyobb baj...

azt látom sajnos, hogy a "rendes", értem ez alatt a környezetünkben élők, az osztálytársak, haverokat- nem kapnak akkora jelentőséget..tehát pl nyáron nincs együtt lógás, fagyi, strand..cserébe van ez a lányzó, aki ismeretlen és aki nekünk még a legjobb barátnője státuszban van...


tehát inkább attól tartok, hogy neki fogalma sincs, hogy most ő lányokat vagy fiúkat szeret(ne), csak most ez a "divatos" lány okozza a hóbortot...



Nem várom, hogy színt valljon, inkább próbálok felkészülni ha ez történik, azt hogyan reagáljam le...tehát az ok..akkor te most a lányokat szereted...vagy ok csak ezt a lányt szereted..de a világ végén lakik nem is láttad soha...vagy ok..de miért épp nem a fiúk tetszenek, miközben eggyel sem volt még...

30. Dominó123 (válaszként erre: 26. - 0adc8842b1)
2019. aug. 26. 13:16

Köszi az ötletet.

Párom 37 lurkók 17 16 évesek.

Az ex-el semmilyen kapcsolat nincs, ha a gyerekek hétvégéje a megbeszélés tárgya azt is velem beszéli meg.

29. Dominó123 (válaszként erre: 22. - Df1e1c376c)
2019. aug. 26. 13:14

hát ha egy idegen azt mondja nekem az utcán,baráti közben, munkahelyen hogy ő a saját neméhez vonzódik, él együtt stb...akkor én arra azt mondom, hogy ok..legyenek boldogok..


de azért szerintem egy kicsit más a szitu, amikor együtt élsz egy "gyerekkel", kamasszal, akit még te próbálsz nevelgetni, te tartod el...és akkor ő elmondja, hogy szeretne randizni menni a barátnőjével..és nem egy fiúval ...azért arra azért valami reakció csak kell legyen...

28. Dominó123 (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
2019. aug. 26. 13:11
Fiúkkal sincs tapasztalata, tehát azért fura nekem ez ez az egész. A többi kérdés ötletet köszönöm
2019. aug. 26. 12:20

Számomra nem teljesen egyértelmű a fogalmazásod alapján, hogy valójában a homoszexualitás a probléma vagy az interneten a gyerekre leselkedő veszélyek.

Egy biztos: ha úgy érzi, hogy nem érted őt meg vagy éppen még támadásnak is érzi a viszonyulásodat a helyzetéhez, akkor valószínűleg nem oda fogtok kilyukadni, ahová te szeretnél.

Tulajdonképpen mit szeretnél? Hogy valljon színt? Nem írtad, milyen korú, de elképzelhető, hogy még ő maga sincs tisztában a nemi identitásával.

Ha pedig a saját neméhez vonzódik, akkor az az ő dolga, majd közli, ha úgy érzi, hogy tudnotok kellene róla.

Vagy azt szeretnéd, hogy ne keveredjen rossz társaságba? Én a helyedben csak felhívnám a figyelmét rá (mint ahogyan azt már ezek szerint meg is tetted), hogy az internet veszélyeket is rejthet magában és te szeretnéd őt biztonságban tudni, mert fontos számodra és nem szeretnéd, ha bántódása esne.

Ugyanakkor nem áll szándékodban korlátozni a szabadságát, csak megkéred, hogy legyen óvatos és biztosítod felőle, hogy ha bármi gondja adódik, akkor hozzád bizalommal fordulhat, mellette fogsz állni.

Szerintem ez a legcélravezetőbb, amit tehetsz, hogy hagyod a dolgokat folyni a saját medrükben.

26. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2019. aug. 26. 09:22
Ha beszélgettek, vagy közösen néztek egy filmet, kérdezd meg, "hogy néz ki ez a csaj? Látszik, hogy nem pasival él. Szerinted milyen lehet egy nőnek nővel éni". Próbáljatok meg beszélgetni ilyesmiről. Mennyi idős a párod? És a két lurkó? A párod és exe még valahol kapcsolatban van? Amikor születtek a lurkók, még nem volt esetleg lány-lány kapcsolat, cak a gyerekek miatt lehetett az ex?
25. fincsi5 (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2019. aug. 26. 08:14

Ja, nem is néztem hány éves.


Akkor tegyék a át a beszélgetést 18 éves korra.:))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook