Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meleg étkezési utalvánnyal fizethetek-e műszaki cikkért úgy, hogy mellette azért élelmiszert is vásárolok? fórum

Meleg étkezési utalvánnyal fizethetek-e műszaki cikkért úgy, hogy mellette azért élelmiszert is vásárolok? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 14. 10:59
én régen az összes céges kajajegyemmel felmosóvödröt, cigit, szempillaspirált, vasalót meg ilyeneket vettem a tacskóban :)))
2011. nov. 14. 10:55
Elvileg nem szabad elfogadnunk műszaki cikkekre. De ha van benne kisebb dolog, nem szoktam kötözködni. Mondjuk amit Te szeretnél venni az már lehet nem fér bele ebbe.
2011. nov. 13. 20:49
Nálunk a CBA-ban,Tesco-ban,Auchan-ban és Match-ban és a Lidl-ben mindenre elfogadják a cigin kívűl.
2011. nov. 13. 20:11
Én melegétkezésivel vettem már digitális órát, gyerekjátékot, szóval nem csak élelmiszerre lehet. Tescoba, interspárba elfogadják ilyenekre is.
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Agnik1)
2011. nov. 13. 20:07
a sparban cigin kívül bármit lehet vele venni
2011. nov. 13. 20:03
Megmondanád hogy ez melyik üzlet volt mert én úgy tudom van amelyik engedi
4. Agnik1 (válaszként erre: 2. - Julie&julia)
2011. nov. 13. 19:56

Én nem vagyok egyik cég alkalmazottja sem, de műszaki cikkre nem fogadják el a meleg étkezési jegyet, csak és kizárólag élelmiszerre.

Onnan tudom, hogy én is szerettem volna meleg étkezési jeggyel fizetni, és nem csak ételt vettem, kiválogatták az élelmiszereket, és csak azt fizethettem étkezési jeggyel. A többit külön blokkolták és készpénzzel kellett fizetnem.

3. mese (válaszként erre: 2. - Julie&julia)
2011. nov. 13. 19:56
igen.én Tescos pénztáros voltam.DE érdemes előtte a vevőszolgálatnál tájékozódnod, mert változó néhol ennek az elfogadása.
2011. nov. 13. 19:53
A kérdésem egyszerű ha műszaki cikkeket szeretnék vásárolni hűtőt mikrót nyomtatót és mellette vásárolok élelmiszert akkor a kasszánál fizethetek meleg étkezésivel?
2011. nov. 13. 19:52
Van itt valaki aki tescos, vagy auchanos vagy interspáros dolgozó pénztáros?Lenne egy kérdésem....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook