Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meleg a gyerekem ... fórum

Meleg a gyerekem ... (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 18. 13:27

Amennyiben meleg lenne a gyerekem, és hozzá tudnék szólni a fórumhoz anonim, megosztanám veled a tapasztalataimat, nehézségeimet, örömeimet, hétköznapjaimat.

Így nem.

4. Lávli (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2019. dec. 18. 13:21

Nem is véletlenül nem volt eddig hozzászóló.

Az egy Tami se "sorstárs".

Max lesz valaki mai reges, ha nagyon akar a gondjairól beszélni, amúgy nem értem, hogy gondolta Anonim.

2019. dec. 18. 13:18
Ne haragudj, de ez már megint egy olyan anonim fórum, ahol te úgymond "elbújsz", de más fedje fel magát. Ez nem fair.
2. MTami01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 18. 13:15

Tisztelt Fórum nyitó!


Bár magam heteroszexuális vagyok és még nincs gyerekem (majd idővel akarok -18 éves vagyok- ).


Szerintem, hogyha már eljutottál odáig, hogy ezt még hogyha csak anonimként, de felmered tenni egy nyilvános fórumba, akkor te már elfogadtad, és ezzel kapcsolatban vársz megerősítésre. (Ha nem így van, akkor tévedtem.)


Mint fent említettem, hogy magam nem vagyok MÉG szülő. Van viszont egy homoszexuális osztálytársam. Néhány héttel ezelőttig én voltam az egyetlen, aki valójában tudta az igazságot róla, mert még a szüleinek sem merte elmondani, mert tudta, hogy az apja utálja a melegeket és az anyja is vegyesen áll hozzájuk. Én voltam az, aki a párkapcsolatom ellenére (persze a nálam kicsivel idősebb /21 éves, egyetemista/ párommal megbeszélve a témát) eljátszottam, hogy együtt vagyunk vele.


Ezzel kapcsolatban voltak bőven rosszakaróim, akik megpróbáltak bekavarni a párkapcsolatomba, de a párom erre bejelentette (3 évnyi együtt járással a hátunk mögött), hogy tavasszal megkéri a kezem. De a többiek még mindig próbálkoztak a sz..kavarással, így a srác coming outolt. Az apja ki is dobta otthonról, pedig még kiskorú volt.



Egy szó, mint száz:

Szerintem a legjobbat azzal teszed, hogyha elfogadod és megpróbálsz vele minél többet beszélgetni, mert neki még nálad is sokkal nehezebb.


Egyébként hogyan derült ki? Magától mondta el, vagy rákérdeztetek vagy lebukott?


Remélem, hogy nem veszed tolakodásnak, hogy úgy írok neked választ a kérdésedre, hogy magam nem vagyok szülő!

2019. dec. 18. 10:05
Olyan sorstársaimmal szeretnék beszélgetni akiknek meleg a gyermekük.Nálunk kb.1 éve derült ki a dolog.Érdekelne ezt hogy élitek meg,milyen a gyereketeknek,vannak e nehézségei ez miatt stb...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook