Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meleg a gyerekem ... fórum

Meleg a gyerekem ... (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Lávli)
2019. dec. 20. 08:50
Kérlek,ne személyeskedjetek,nem akarom hogy egymásnak essetek...Butaság lenne...
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2019. dec. 20. 08:46
Köszi a linket
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Semleges)
2019. dec. 20. 08:45

Heteróként én sem örülök neki elhiheted.

Nálam is a családmodell a hagyományos apa anya gyerekek...

2019. dec. 20. 08:41
Mi változna a témával kapcsolatban ha tudnád a Nick nevem?
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - MTami01)
2019. dec. 20. 08:37

Dehogy veszem tolakodásnak,inkább köszönöm a reagálást.

Szóval...mivel a gyerekem,mindenben mellette kell álljak.Én úgy vagyok vele bármit tesz,bármilyen is akkor is a gyerekem és kötelességem támogatni Őt.Elénkállt és nagyon nehezen elmondta magáról az igazságot,de a végén elmondta hogy ismerősnél ellakhatott volna ha mi a vallomása miatt kitagadtuk volna.Szegény,mit élhetett át hogy ilyen eszébe jutott egyáltalán :(

Én elfogadtam ezt vagy inkább beletörődtem mert nem tehetek semmit sem ezügyben,a férjem azonban nem tudja megemészteni a dolgot...

2019. dec. 19. 21:52

Az öcsémnek és nekem mindig is azt mondták anyámék, hogy bármilyen nemű párunk is legyen, akkor is a gyermekeik leszünk és mellettünk fognak állni, ameddig csak élnek. Az, hogy nekem 3 éve barátom van, akivel boldogok vagyunk és a továbblépésen gondolkodunk, ill. azt tervezzük már más kérdés.


Azért meleg, vagyis pontosítsunk - homoszexuális ismerősre szert tenni nem könnyű, hisz a legtöbben nem merik felvállalni magukat. Egyfelől a szülőktől, a rokonoktól, a környezetében levő ismerősök és az általános közösségi okok miatt.


Ezek miatt is le a kalappal azelőtt a fial (vagy kevésbé fiatal) előtt, aki coming out-ol.

29. Piroska52 (válaszként erre: 28. - Lávli)
2019. dec. 19. 20:24
😀
28. Lávli (válaszként erre: 27. - Piroska52)
2019. dec. 19. 20:22
😊
27. Piroska52 (válaszként erre: 26. - Lávli)
2019. dec. 19. 20:20
Hahó,okos enged.
26. Lávli (válaszként erre: 25. - MTami01)
2019. dec. 19. 20:16

Tudod mit? Foglalkozz velem, ha annyira jól esik 😂

Le se lehet rázni, mint egy piócát. 😰


Homoszexuális barátja, osztálytársa, kollégája, ismerősének az ismerősének az ismerőse már mindenkinek van.

Az enyém már meghalt, öngyilkos lett. Lényegtelen. Nem nagy kunszt meleg ismerősre szert tenni a mai világban.


Te, mint leendő anya, gyűjtsd a tapasztalatokat, miként lehet anyaként helytállni bizonyos élethelyzetekben, aztán minden mást úgyis a gyakorlat fog megmondani.

Sok sikert.

25. MTami01 (válaszként erre: 24. - Lávli)
2019. dec. 19. 20:06

És te miért is vádolsz másokat? Én tudom, hogy magam egyetlen egyszer mégpedig MTami01 néven regisztráltam. Az osztálytársam helyzetét meg azért ismerem, mert nagyjából 1 évig én falaztam, segítettem neki elfedni az igazságot a szülei előtt.


Egyébként, hogyha annyira zavar, hogy veled foglalkozom, akkor te vajon miért foglalkozol velem????

24. Lávli (válaszként erre: 21. - MTami01)
2019. dec. 19. 19:49

Szép mese a tehetetlen 🤔 anyáról és az egy regisztrációdról.

Filozofálj arról, hogy magadat kivel zárnád össze, ne velem foglalkozz. Köszi.

23. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 19. 19:33

én nem vagyok sorstársad,de annyi tanácsom lenne,hogy bármilyen is az a gyerek,a tiéd,

akkor is ha más mint a többi,más dolgod nincs mint elfogadod olyannak amilyen,

22. MTami01 (válaszként erre: 20. - Mazsi-drazsi)
2019. dec. 19. 19:31
A végével egyetértek! Az elejével is részben. Ha a #2 kommentemet figyelemmel elolvasod, akkor nem csak egymás elemzéséről, hanem egy közvetett (nem szülői) tapasztalatot is megosztottam.
21. MTami01 (válaszként erre: 16. - Lávli)
2019. dec. 19. 19:28

Nekem ez az egy regisztrációm van. Ennyit erről. Az, hogy kiragadtam valamit, valahonnan - azt tagadom. Ez ugyanis a te módszered, ahogy látom.


Én szerintem világossá tettem, hogyha szülő lennék akkor is mindenben a gyermekem mellé állnék, és ezáltal sokkal többet megtudnák tőle arról, hogy miként éli meg a negatív megjegyzéseket és miként a pozitív szavakat.


Azért téged úgy összezárnálak azzal a 17 éves osztálytársammal, akit azért tagadott ki és küldött el az apja otthonról (az anyja pedig tehetetlen), mert tiszta vizet öntött a pohárba. És megtudnád, hogy ez mit okozott nála lelkileg.

2019. dec. 18. 22:19

Talán a sok egymás elemzése helyett, a felvetett problémára kellene reagálni.


Biztos nehéz szembesülni, ha meleg az ember gyereke, de én azt mondom, hogy a gyereked így is lehet boldog.A melegek nagyon összetartóak és nagyon erős hovatartozást ad ez nekik.

Nekünk meg csak annyi a dolgunk, hogy elfogadjuk őket olyannak amilyenek és mellettük álljunk, ha bántás éri őket.

Több olyan meleg kapcsolat is van, ami példás és hosszantartó.

19. magdimnika74 (válaszként erre: 18. - Lávli)
2019. dec. 18. 22:12

Azt nem ismerem . Felénk lóval szokták mondani 😁.

Mindegy ,semmi sértő nem volt benne .

18. Lávli (válaszként erre: 17. - Magdimnika74)
2019. dec. 18. 22:08
Galambbal? 🤣
17. magdimnika74 (válaszként erre: 16. - Lávli)
2019. dec. 18. 22:04
Mintha lóval sakkoznál ....🤣🤣
16. Lávli (válaszként erre: 15. - MTami01)
2019. dec. 18. 20:45

Iszonyú bő lére szereted ereszteni a mondandódat, azzal az csak a baj, hogy elsikkad a lényeg. Bull shite. Süketelés.


"Olyan sorstársaimmal szeretnék beszélgetni akiknek meleg a gyermekük."


Ráadásul kiragadtad a 2 soromat abból a szövegkörnyezetből, ami Bless hozzászólására volt válasz, abban a kontextusban.

Hogy senki nem szólt a témához az indító anonimitasa miatt, csak te, aki nem vagy sorstárs.

És ez neked degradáló és lekezelő rád nézve?!

Egyem azt az érzékeny 18 éves lelkedet 😂

Hány nickkel akaszkodsz ma még rám? 😂


Amúgy ... Nem akartam szólni, de akkor most megteszem.

Nem nagy intelligenciát mutat a süketelésed végszava: "remélem nem veszed tolakodásnak ... " ... Miután feltetted a tolakodó kérdéseket. .. hmm ... 🤔

15. MTami01 (válaszként erre: 7. - Lávli)
2019. dec. 18. 18:57

Nem forgattam ki semmit.


4. Lávli (válaszként erre: 3. - Bless the child)

"Nem is véletlenül nem volt eddig hozzászóló."


"Az egy Tami se "sorstárs"."

Ez eléggé egyértelműen degradáló és lekezelő volt rám nézve. Ezért is reagáltam rá.


Ha figyelmesen elolvastad volna

2. MTami01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))

"Bár magam heteroszexuális vagyok és még nincs gyerekem (majd idővel akarok -18 éves vagyok- )."


Ebben leírom, hogy koromnál fogva sem vagyok érintett a dologban.



"Szerintem, hogyha már eljutottál odáig, hogy ezt még hogyha csak anonimként, de felmered tenni egy nyilvános fórumba, akkor te már elfogadtad, és ezzel kapcsolatban vársz megerősítésre. (Ha nem így van, akkor tévedtem.)"


Ebben pedig a kérdéssel kapcsolatos véleményemet osztom meg.


"Mint fent említettem, hogy magam nem vagyok MÉG szülő. Van viszont egy homoszexuális osztálytársam. Néhány héttel ezelőttig én voltam az egyetlen, aki valójában tudta az igazságot róla, mert még a szüleinek sem merte elmondani, mert tudta, hogy az apja utálja a melegeket és az anyja is vegyesen áll hozzájuk. Én voltam az, aki a párkapcsolatom ellenére (persze a nálam kicsivel idősebb /21 éves, egyetemista/ párommal megbeszélve a témát) eljátszottam, hogy együtt vagyunk vele.



Ezzel kapcsolatban voltak bőven rosszakaróim, akik megpróbáltak bekavarni a párkapcsolatomba, de a párom erre bejelentette (3 évnyi együtt járással a hátunk mögött), hogy tavasszal megkéri a kezem. De a többiek még mindig próbálkoztak a sz..kavarással, így a srác coming outolt. Az apja ki is dobta otthonról, pedig még kiskorú volt."


Itt már viszont követett tapasztalataimat osztom meg, aminek közvetett módon sokáig erősen részese voltam.

2019. dec. 18. 16:27

Én olyat ismerek, hogy orvos az apuka és az anyuka is tanult nő. Egy fiúk van, aki több diplomás, értelmes, intelligens.

Sosem lesz unokájuk és a fiúk fiúkat hord fel a lakásba, már van külön lakrésze is. Persze a rokonok, ismerősök mindig kérdezik mikor nősül meg Ricsike? Hát soha. Ricsike a fiúkat szereti. Azért ezek kemény dolgok ha a család szemszögéből nézzük.

Mint kívülálló engem sem érdekel.

13. Lávli
2019. dec. 18. 16:17

Hogy ne lehetne ilyen probléma?

A baráti társaságunk orvos házaspárjának is probléma a fiuk.

Én azt sajnálom, hogy egyáltalán problémának élik meg emberek a mások nemi hovatartozását.

Talán hisztérikusabbak az átlagnál.

Nekem tök mindegy, mi történik mások hálószobájában, és ki kivel sétál kézenfogva.

2019. dec. 18. 16:15

Én sem vagyok érintett, de vannak a neten jó cikkek is.

Ez az egyik.

[link]

2019. dec. 18. 16:06

Nincs ilyen tapasztalatom, és nem örülnék ha a gyerekem meleg lenne.

Sok erőt neked, nektek.

10. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - Lávli)
2019. dec. 18. 16:06
Komolyan szólva, simán elhiszem, hogy lehet ilyen probléma. Nem vagyok járatos a melegség kérdésében, nem tudom, léteznek-e melegoldalak. Ott bizonyára megértéssel állnak hozzá a kérdéshez. Elvileg ezt el kellene tudni fogadni, mert ez nem elhatározás kérdése, hanem (én azt vallom) ez rendellenesség. Gyógymódja nem hiszem, hogy van, esetleg pszichés trauma esetén. Kénytelen az ember elfogadni. Élnek melegek együtt. A világon már sok helyen a melegházasság is törvényes. Számomra ez bizarr, de mit nekem.... Ebből még nem lesz gyerek!
2019. dec. 18. 15:46
Lázas? A láz ingyen gyógyszer! Azért nem árt vigyázni, nem mindenki bírja!
8. 80ASIQ (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2019. dec. 18. 15:44
Megoldás lehetne az anonimitáshoz, hogy az ember egy másik névvel is regisztráljon, ahol az égvilágon semmit sem árul el magáról. Így Anonim fórumindításra sem lenne szükség.
7. Lávli (válaszként erre: 6. - MTami01)
2019. dec. 18. 14:29

Ne tekerd ki a szavaimat, és ne adj a számba olyan gondolatot, ami nem az enyém.

Kérlek, figyelmesen olvasd el az első hozzászólást.

AZ alapján nem felelsz meg a kritériumnak, nem hogy én mit gondolok, vagy sem.

6. MTami01 (válaszként erre: 4. - Lávli)
2019. dec. 18. 14:28
Az, hogy valaki Anonimként nyit egy fórumot, és én mint olyan személy, aki más oldalról tapasztaltam, hogy milyen egy homoszexuálisnak azzal szembesülni, hogy állítólagos barátai miként bélyegzik meg őt, nem kell alábecsülni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook