Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meleg a gyerekem ... fórum

Meleg a gyerekem ... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. márc. 10. 00:49

Ugyan még a pocakomban van a fiam, de ha meleg lenne is az ÉN gyermekem lenne, nem érdekelne a nemi identitása, sokkal inkább az, hogy milyen férfivá érik.

Van neten erről egy klassz videó, ahol a fiú beismeri az anyjának, hogy meleg, és ő nagyon szeretetteljesen reagálja le. Ha megtalálom, bemásolom. :)

2020. márc. 9. 20:11
de ha meleg lenne,akkor is a gyerekem.bár nem fenyeget ez a veszély
63. globus (válaszként erre: 60. - L.luiselotte)
2020. márc. 9. 20:04
Szerencsére ő dönt.
62. mazsi-drazsi (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 9. 20:00

A társadalom egy része igen. De mindig vannak sokan, akik elfogadják őket és ez segit nekik. Én azt látom, hogy egy olyan külön világban élnek, ahol jól érzik magukat. És szerintem mindez abból fakad, hogy elfogadták magukat "másnak" és ez a belső béke erőt ad nekik.

Illetve figyelmen kívűl tudják hagyni a nem elfogadók véleményét.

Van egy film (Jenny esküvője)ahol a lány leszbikus és az apukája nem tud megbékélni vele. Érdemes lenne megnézetni a férjeddel.

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - 55Judit)
2020. jan. 7. 19:51
Igen tudja de nem tudja megemészteni
2020. jan. 5. 09:45

én évekkel ezelőtt irtam, hogy jobban örülnék, haa gyerekem inkább meleg lenne egy elfogadható partnerral, mintha roma vagy afro vagy vmilyen egzotikus csajt választana.


Nem aktuális a véleményem, de a mai napig fenntartom. És ezzel nem vagyok egyedül.

2020. jan. 5. 09:23
Férjed tud róla, hogy a nemi identitás nem egy választható dolog?
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - MTami01)
2020. jan. 5. 09:06
B.Ú.É.K mindenkinek :)
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - MTami01)
2020. jan. 5. 09:05

Nem változott semmi az ünnepek alatt.

Illetve többet mehetett a fiam a barátjához.Egyébként minden 2.héten péntektől vasárnapig együtt vannak.

Személyesen nem ismerem a srácot,de ebben a hónapban meg fogom ismerni,egy rendezvény alkalmával.A fiammal beszél a férjem,de általában ha erről a meleg témáról van szó nem jutnak dűlőre.Volt hogy bajban volt a srác,a férjem mindenféle zokszó nélkül elvitte hozzá a fiamat,pedig 50km oda-vissza.Tehát a fiamnak segít,csak egyenlőre nem akarja megismerni a másik felet.

Amúgy nem veszem tolakodásnak a kérdéseket...

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - MTami01)
2020. jan. 5. 08:59
Igen,idősebb 4 évvel
2020. jan. 2. 21:29

Mindenek előtt: Boldog új évet!


Van valami változás?

54. MTami01 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 29. 14:07

Lenne három kérdésem!


- A karácsonyi ünnepek alatt változott-e valami a férjeddel kapcsolatban?


- A férjed teljesen elzárkózik a fiától vagy legalább beszélget vele, érdeklődik tőle/felőle?


- Te ismered a fiad párját? Ha igen, akkor mi a véleményed a másik srácról?


Remélem, hogy nem veszed tolakodónak a kérdéseimet.

53. pteri (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 28. 14:43
Én azt vettem észre, hogy a mi korosztályunkban tényleg sokan negatívan állnak hozzá. Viszont mostanában figyeltem fel rá, hogy a gyerekeink korosztályában teljesen természetesen beszélnek róla. A gyerekedet se fogják bántani szerintem a barátai, ismerősei. Ha a te ismerőseid megszólják, az meg ne érdekelje.
2019. dec. 21. 14:39
Mindenkinek kellemes ünnepeket!
51. MTami01 (válaszként erre: 47. - MTami01)
2019. dec. 21. 14:39
A #47 hozzászólás jelenlegi állás alapján tárgytalan, hiszen most van a fiadnak párkapcsolata.
50. MTami01 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 21. 14:38

Sajnos a férfiak/apák meggyőzése igen nehéz ebben a kérdésben. De remélhetőleg győzni fog nála az apai szeretet hangja.


Az nagy előrelépés viszont, hogy a nagymama (vagyis az anyukád) nem degradáló az unokával és a fennálló helyzettel kapcsolatban, hanem nyitott volt beszélgetni a gyermeked barátjával. Egyébként idősebb fiadnál a másik srác?

49. MTami01 (válaszként erre: 40. - Lávli)
2019. dec. 21. 14:34

Teljes mértékben egyet értek veled ebben.


A helyzet azon részétől tartok viszont, amit már mások is pedzegettek itt. Ameddig a topiknyitó nem kötelezhető a nevének használatára, addig a válaszolók igen. Ez pedig sok esetleges válaszolót visszatarthat a válasz megírásától, mert nem akar maga (is) lebukni, hogy szülőként ő is érintett a dologba.

48. MTami01 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 21. 14:30
Én már azon túl vagyok. Nem foglalkozok vele...
47. MTami01 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 21. 14:28

Sajnos ez elkerülhetetlen, ha felvállalja a társai előtt a másságát, mert még a saját korosztályában is lehetnek/vannak olyanok, akik undorral néznek a melegekre. Ha pedig csak nektek mondja el, akkor végképp rátok és saját magára van utalva.


A párkeresés lesz a legnehezebb még úgyis, hogy vannak meleg-társkereső oldalak (legalábbis állítólag).

46. semleges (válaszként erre: 45. - Bless the child)
2019. dec. 20. 17:41
Na erre nem gondoltam és milyen igaz:)
2019. dec. 20. 17:37
Nem a te neved szeretnénk tudni, hanem aki "sorstársad", nem tud anonimként válaszolni
44. Piroska52 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 17:32

idővel minden kialakul,

kellemes ünnepeket,

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Lávli)
2019. dec. 20. 09:34
Kellemes Ünnepeket kívánok én is viszont! :)
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - MTami01)
2019. dec. 20. 09:27

Ugye nem fogtok egymásnak ugrani?

Nem azért indítottam ezt a fórumot...

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Piroska52)
2019. dec. 20. 09:24

Én mellette állok,bármi legyen is.Csak így nehéz hogy győzködni kell a másik felemet mert fafejű :(

Édesanyámhoz már elment a fiam barátja,ő azt mondja rendkívül művelt,okos fiatalember,bármiről el lehet normálisan beszélgetni vele.A fiam még gyerek csupán 17 éves...

40. Lávli (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 09:14

Tökéletesen igazad van.

Kár, hogy nekem címezted a mondanivalódat, ezek szerint nem követted figyelmesen a fórumodat, egészen a 6.hsz-től.

Örülök, hogy megérkeztél, és bízom benne, hogy sok szülővel, sorstárssal fogsz tudni itt majd beszélgetni, akik megerősítenek abban, hogy a homoszexualitás nem betegség, hogy a gyereked örökre a gyereked marad, bárkivel is bújik ágyba, ill. majd talán a férjednek segítséget tudsz ebben nyújtani, és annak eloszlatásában is, hogy a saját nemhez vonzódást nem titkolni és szégyellni kell, "falazva" és bújtatva a másikat (persze nem is nagydobra verve hivalkodni vele), hanem szeretettel tudomásul venni, hogy ez van.

Kellemes ünnepeket! 🎄

39. Piroska52 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 20. 09:12

Akkor már jó úton vagy,előbb-utóbb az apja is megbékél.

Az anya legyen a támasza,akkor nem lesz baj.

2019. dec. 20. 09:02

Kicsit több mint fél éves a kapcsolatuk, és eljutottak odáig hogy a srác meg szeretne ismerni minket,azonban a férjem teljesen elzárkózik minden kapcsolatfelvétel iránt.

Nem tudom hova fog fajulni ez a dolog apa-fia között...A fiamat támogatja ellenben a barátjáról hallani sem akar..-

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Piroska52)
2019. dec. 20. 08:55
Ezen túl vagyok már...
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Mazsi-drazsi)
2019. dec. 20. 08:53

Pont ez a félelmem.

A bántás...nagyon nehéz lesz így az élete. Mindenhonnan kapni fog hideget-meleget :(

A társadalom nagyon elítéli őket szerintem...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook