Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meleg a gyerekem ... fórum

Meleg a gyerekem ... (beszélgetős fórum)

1 2 3
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - 55Judit)
jan. 7. 19:51
Igen tudja de nem tudja megemészteni
jan. 5. 09:45

én évekkel ezelőtt irtam, hogy jobban örülnék, haa gyerekem inkább meleg lenne egy elfogadható partnerral, mintha roma vagy afro vagy vmilyen egzotikus csajt választana.

Nem aktuális a véleményem, de a mai napig fenntartom. És ezzel nem vagyok egyedül.

jan. 5. 09:23
Férjed tud róla, hogy a nemi identitás nem egy választható dolog?
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - MTami01)
jan. 5. 09:06
B.Ú.É.K mindenkinek :)
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - MTami01)
jan. 5. 09:05

Nem változott semmi az ünnepek alatt.

Illetve többet mehetett a fiam a barátjához.Egyébként minden 2.héten péntektől vasárnapig együtt vannak.

Személyesen nem ismerem a srácot,de ebben a hónapban meg fogom ismerni,egy rendezvény alkalmával.A fiammal beszél a férjem,de általában ha erről a meleg témáról van szó nem jutnak dűlőre.Volt hogy bajban volt a srác,a férjem mindenféle zokszó nélkül elvitte hozzá a fiamat,pedig 50km oda-vissza.Tehát a fiamnak segít,csak egyenlőre nem akarja megismerni a másik felet.

Amúgy nem veszem tolakodásnak a kérdéseket...

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - MTami01)
jan. 5. 08:59
Igen,idősebb 4 évvel
jan. 2. 21:29

Mindenek előtt: Boldog új évet!

Van valami változás?

54. MTami01 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 29. 14:07

Lenne három kérdésem!

- A karácsonyi ünnepek alatt változott-e valami a férjeddel kapcsolatban?

- A férjed teljesen elzárkózik a fiától vagy legalább beszélget vele, érdeklődik tőle/felőle?

- Te ismered a fiad párját? Ha igen, akkor mi a véleményed a másik srácról?

Remélem, hogy nem veszed tolakodónak a kérdéseimet.

53. pteri (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 14:43
Én azt vettem észre, hogy a mi korosztályunkban tényleg sokan negatívan állnak hozzá. Viszont mostanában figyeltem fel rá, hogy a gyerekeink korosztályában teljesen természetesen beszélnek róla. A gyerekedet se fogják bántani szerintem a barátai, ismerősei. Ha a te ismerőseid megszólják, az meg ne érdekelje.
dec. 21. 14:39
Mindenkinek kellemes ünnepeket!
51. MTami01 (válaszként erre: 47. - MTami01)
dec. 21. 14:39
A #47 hozzászólás jelenlegi állás alapján tárgytalan, hiszen most van a fiadnak párkapcsolata.
50. MTami01 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 14:38

Sajnos a férfiak/apák meggyőzése igen nehéz ebben a kérdésben. De remélhetőleg győzni fog nála az apai szeretet hangja.

Az nagy előrelépés viszont, hogy a nagymama (vagyis az anyukád) nem degradáló az unokával és a fennálló helyzettel kapcsolatban, hanem nyitott volt beszélgetni a gyermeked barátjával. Egyébként idősebb fiadnál a másik srác?

49. MTami01 (válaszként erre: 40. - Lávli)
dec. 21. 14:34

Teljes mértékben egyet értek veled ebben.

A helyzet azon részétől tartok viszont, amit már mások is pedzegettek itt. Ameddig a topiknyitó nem kötelezhető a nevének használatára, addig a válaszolók igen. Ez pedig sok esetleges válaszolót visszatarthat a válasz megírásától, mert nem akar maga (is) lebukni, hogy szülőként ő is érintett a dologba.

48. MTami01 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 14:30
Én már azon túl vagyok. Nem foglalkozok vele...
47. MTami01 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 14:28

Sajnos ez elkerülhetetlen, ha felvállalja a társai előtt a másságát, mert még a saját korosztályában is lehetnek/vannak olyanok, akik undorral néznek a melegekre. Ha pedig csak nektek mondja el, akkor végképp rátok és saját magára van utalva.

A párkeresés lesz a legnehezebb még úgyis, hogy vannak meleg-társkereső oldalak (legalábbis állítólag).

46. semleges (válaszként erre: 45. - Bless the child)
dec. 20. 17:41
Na erre nem gondoltam és milyen igaz:)
dec. 20. 17:37
Nem a te neved szeretnénk tudni, hanem aki "sorstársad", nem tud anonimként válaszolni
44. Piroska52 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 17:32

idővel minden kialakul,

kellemes ünnepeket,

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Lávli)
dec. 20. 09:34
Kellemes Ünnepeket kívánok én is viszont! :)
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - MTami01)
dec. 20. 09:27

Ugye nem fogtok egymásnak ugrani?

Nem azért indítottam ezt a fórumot...

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Piroska52)
dec. 20. 09:24

Én mellette állok,bármi legyen is.Csak így nehéz hogy győzködni kell a másik felemet mert fafejű :(

Édesanyámhoz már elment a fiam barátja,ő azt mondja rendkívül művelt,okos fiatalember,bármiről el lehet normálisan beszélgetni vele.A fiam még gyerek csupán 17 éves...

40. Lávli (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 09:14

Tökéletesen igazad van.

Kár, hogy nekem címezted a mondanivalódat, ezek szerint nem követted figyelmesen a fórumodat, egészen a 6.hsz-től.

Örülök, hogy megérkeztél, és bízom benne, hogy sok szülővel, sorstárssal fogsz tudni itt majd beszélgetni, akik megerősítenek abban, hogy a homoszexualitás nem betegség, hogy a gyereked örökre a gyereked marad, bárkivel is bújik ágyba, ill. majd talán a férjednek segítséget tudsz ebben nyújtani, és annak eloszlatásában is, hogy a saját nemhez vonzódást nem titkolni és szégyellni kell, "falazva" és bújtatva a másikat (persze nem is nagydobra verve hivalkodni vele), hanem szeretettel tudomásul venni, hogy ez van.

Kellemes ünnepeket! 🎄

39. Piroska52 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 09:12

Akkor már jó úton vagy,előbb-utóbb az apja is megbékél.

Az anya legyen a támasza,akkor nem lesz baj.

dec. 20. 09:02

Kicsit több mint fél éves a kapcsolatuk, és eljutottak odáig hogy a srác meg szeretne ismerni minket,azonban a férjem teljesen elzárkózik minden kapcsolatfelvétel iránt.

Nem tudom hova fog fajulni ez a dolog apa-fia között...A fiamat támogatja ellenben a barátjáról hallani sem akar..-

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Piroska52)
dec. 20. 08:55
Ezen túl vagyok már...
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Mazsi-drazsi)
dec. 20. 08:53

Pont ez a félelmem.

A bántás...nagyon nehéz lesz így az élete. Mindenhonnan kapni fog hideget-meleget :(

A társadalom nagyon elítéli őket szerintem...

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Lávli)
dec. 20. 08:50
Kérlek,ne személyeskedjetek,nem akarom hogy egymásnak essetek...Butaság lenne...
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Guruljka)
dec. 20. 08:46
Köszi a linket
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Semleges)
dec. 20. 08:45

Heteróként én sem örülök neki elhiheted.

Nálam is a családmodell a hagyományos apa anya gyerekek...

dec. 20. 08:41
Mi változna a témával kapcsolatban ha tudnád a Nick nevem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook