Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mekkora "felhajtást" csinálsz a Gyermeked szülinapja körül? fórum

Mekkora "felhajtást" csinálsz a Gyermeked szülinapja körül? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 9. 09:41
Jövő hónapba lesz a fiam első szülinapja és nem rendezünk nagy összejövetelt. Csak 3-an leszünk kap 1 gesztenyetortát meg 1 homokozókészletet ennyi. Ha valaki a családból fel szeretné köszönteni azt szívesen látjuk, de nagy ajándék semmiképpen se kell, mert minek még úgy se értékeli.
2009. júl. 9. 09:41
Az én lányom agusztusban lesz 6 éves.Mi hétvégén szoktuk tartani egyik napra a gyerekek vannak meghivva-az óvodai barátai,a másik napra a nagyszülők,keresztszülők.Ebéd nem szokott lenni csak torta,szörp,meg virslis kifliket szoktam sütni.Ennyi szoval semmi nagy kiverés csak amit muszaj.
10. c20c593f1c (válaszként erre: 3. - Ében11)
2009. júl. 9. 09:41
Nagyon tetszik, amit írtál.
2009. júl. 9. 09:38

Nálunk is úgygy szokott lenni, mint az előttem szólóknál... Családilag köszöntjük, "kedvenc ebéd", torta, lufi, ajándékok és ha a mamák akarják, akkor ők külön is köszönthetik őket.


A fiamnak az 5. szülinapján és a 10.-en volt "zsúrozás", akkor jöttek az ovistársak (10-en voltak összesen) és buliztak. A 10.-en már csak az "igazi barátok jöttek", nem akart nagy bulizást, így voltak vagy 5-en. Viszont nagyon jól érezték magukat. A kislányomnak eddig még az oviban tartottak "bulit", majd talán idén lesz neki "babazsúrja".(5éves lesz)

2009. júl. 9. 09:27
Nálunk hétvégén van a köszöntés.Ilyenkor jön az aki köszönteni akar.A nagyszülők és a testvéreink.Azért szerveztük így, mert ilyenkor van torta és süti.Így nem kell állandóan azt lesni ki nem volt még,mikor jön és legyen itthon süti,mert mégis illik megkínálni.A fiam nagyon szokta élvezni ezeket a délutánokat.Ilyenkor szoktunk az udvaron grillezni.Az idén volt 4 éves.A lányom most volt 1 éves.Neki még nem csináltunk nagy felhajtást.
2009. júl. 9. 09:23
Hétvégi ebéd tortákkal (a két gyereknek 6 nap különbséggel van a szülinapja). Nagyszülőkkel, keresztszülőkkel. Az ajándékok általában apróság pl. viízipisztoly, buborékfújó, matricák. Szerintem semmi extra.
6. 7934d1ac97 (válaszként erre: 5. - 7934d1ac97)
2009. júl. 9. 09:21
bocsánat: ember
2009. júl. 9. 09:21

Sütök, főzök, takarítok, és egy vasárnapi délutánon összegyűlik a család és megköszöntjük az ünnepeltet.


Jövőre tervezek nagyobb "banzájt" 5 éves lesz a fiam és ovis/egyéb kis barátot szeretnénk meghívni. Aztán ebmer tervez Isten végez. :)

4. Ekka
2009. júl. 9. 09:21

Lányom hétfőn lesz 2-éves!

Nem lesz semmi különös. Ahogy Ében is írta, torta, ajándék(nem valami húúú, de nagy dolog) és lufi-lufi-lufi. Tavaly is az utóbbi volt a legnagyobb szám. Ajándékot megnézte, a tortába az orrát sem dugta, csak lufizott v. két napig:D

Idén sem lesz másképp:)

2009. júl. 9. 09:12

most lesz a kisfiam 3. szülinapja szombaton.

gondolkodtunk rajta, hogy ünnepeljük.

de úgy fogjuk ahogy eddig.én és az apukája felköszöntjük,és lesz torta lufi ajándék.de nem csinálunk zsúrt.

ha valaki a rokonságból eljön, felköszöntheti.

ajándékból sem nagyot kap.szerintem a lufinak és a filléres szélforgónak fog a legjobban örülni.

gondolkoztam hogy valamelyik mamánál csinálhatnánk ebédet, közös tortázást ajándékozást, de fölöslegesenek érzem,még amúgy is pici.meg kíváncsi is vagyok, mert anyós nem szokta felköszönteni.ha rendeztem volna zsúrt és meghívom, akkor biztos nem felejti el, de csak ezért, célzás miatt nem készülök rá.

majd az oviban rendeznek zsúrt neki, mert ott ,megünneplik egymást a gyerekek.meg ha nagyobb lesz a barátait elhívjuk-de nem étterembe.

2009. júl. 9. 09:07
Gondolok itt arra, hogy étterembe mentek, rendeltek vagy 5 tortát, összegyűlik a rokonság, a hétköznapi szülinapot vasárnap tartjátok, v. szűk családi körben ünnepeltek, az adott napon, mindenféle hókuszpókusz nélkül?
2009. júl. 9. 09:06
Mekkora "felhajtást" csinálsz a Gyermeked szülinapja körül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook