Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mei Tai után csatos hordozó! Kinek mi vált be? fórum

Mei Tai után csatos hordozó! Kinek mi vált be? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 29. 17:03
Mi cybex-et kaptunk kolcson sogiasszonyektol es nagyon bevalik. Biztonsagi is es parnazott es elfer benne a 8 kilos gyerkocom. A mei thai nyomta a combijat, a hordozokendo szuper, de a hatamra meg nem merem egyedul felkotni.
2013. márc. 29. 12:12
Köszi lányok :) Én is az Ergóval szemezek de még nem tudom Bp-i vagyok most keresgéltem rá a mamai boltokra ahol lehet próbálni meg kölcsönözni valszeg oda elvándorolok majd bogyócival. 8 hónapos csak pici a súlya a mei tait nagyon szerettem eddig de most már nagyon kényelmetlen de inkább derékban fáj mint vállban.
7. Zebra25 (válaszként erre: 5. - Pittyputty)
2013. márc. 29. 12:10
babbinka tényleg jó
2013. márc. 29. 12:09
Nincs a környezetedben hordozó klub? ott megmutatják a helyes kötési módszert és még sok helyen kölcsönözni is lehet csatos hordozókat.
2013. márc. 29. 11:34

A csatos hordozó nem az ilyen pici babáknak találták ki. Mei tainál lehet hogy túl magasra kötöd, vagy túl lazán, ezért húzza a vállad. Nekem van mindkettő, a csatos lényegesen kényelmesebb. Az lenne a legjobb, ha van helyben baba-mama klub, hordozási tanácsadás, esetleg kölcsönzésre lehetőség és próbálnál többfélét.


Nekem személy szerint gremese mei tai van és babbinka csatos, ami nagyon kényeles nekem és a fiamnak is, de ennek az egyik legnagyobb a terpesze, inkább nagyobb babáknak jó.

2013. márc. 29. 11:19
Én ERGO-t vettem, amit nem bántam meg, egyet leszámítva: nincs a derékrésznél biztonsági(!) csat és szerintem túl könnyen szétkapcsolódik. Szóval egy ilyen csatra vadászok, kicseréltetem, és szuper lesz. Előtte próbáltam manducát (ennek mindig lecsúszott a vállamról a pántja), ill. Magyarindát, de ez valamiért nagyon nem jött be. Az Ergo-t próba nélkül rendeltem meg, és nagyon kényelmes. Ha közel lakunk egymáshoz (HB megye), szívesen kölcsön is adnám kipróbálásra, de ált. minden városban van hordozó kölcsönző is, hogy tesztelhess :)
3. bixi
2013. márc. 29. 11:11
Bondolino! (bar ez hibrid hordozo)
2013. márc. 29. 11:11

Sziasztok!

Babámat mei tai-ban hordozom, pici még ezért előre kötve. Viszont egy óra után másnap úgy fáj a hátam, hogy alig bírok mozogni. Pedig még csak 6 kg.

Nem jól kötöm fel?

Néztem Ergo csatos hordozót, az sem vészesen drága, lecserélném ami most van, ha tudnám, hogy az jobb, kényelmesebb lesz...

Érdekelne a tapasztalatotok!

2013. márc. 29. 11:04
Mei Tai után csatos hordozó ! Kinek mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook