Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájsebbel kapcsolatos tapasztalatok, fagyasztás stb ! fórum

Méhszájsebbel kapcsolatos tapasztalatok, fagyasztás stb ! (beszélgetős fórum)


1 2
37. d41005143d (válaszként erre: 32. - Skitti)
2011. dec. 25. 04:42
engem erdekel.koszi szepen elore is
2011. máj. 23. 20:17
monták=mondták
2011. máj. 23. 20:15
sziasztok, elmentem egy nőgyógyihoz rákszűrésre. félvállról közölte, hogy van méhszájsebem még nem monták? és hogy meg kell műteni. a rákszűrés eredményétől függően vagy kórházban altatásban műtéttel, ami vérzéssel jár és fájdalommal, vagy nála 20000 Ft-ért fagyasztással. meglett a rákszűrés eredménye p2, gyulladás volt bejelölve rajta és az, hogy ismétlés a gyulladásos kezelés után. elmentem pestre a nőire egy másik nőgyógyászhoz, aki meg sem vizsgált ránézett a rákszűrés eredményére és azt mondta, hogy nincs itt semmi gond, adott kúpot meg gyógyszert. augusztusban kell vissza mennem és ha TÉNYLEG szükséges a fagyasztásos módszert megcsinálják ingyen. azért írtam le ezt, mert a helyi doki simán leszedett volna 20000 Ft-tal és lehet, hogy segít a gyógyszer is. nem minősíteném, mindenki gondoljon amit akar. :-D
2011. máj. 19. 11:24
Sziasztok nekem is volt méhszájsebem .lefagyasztották.nekem annyit mondtak 3 hónap múlva kontroll.s 1 hónapig no szex.s betétet kell használnom,s kaptam kúpot.
33. hajnici0728 (válaszként erre: 32. - Skitti)
2011. ápr. 17. 14:42
Szia, engem érdekelne. Megköszönném,ha megosztanád velem.
32. skitti
2011. ápr. 17. 14:36

Sziasztok!

Tegnap voltam egy doktorno eloadasan, aki a mehszajseb gyogyitasara mondott egy termeszetes gyogymodot, amivel az ember egy honap alatt rendbe tudja hozni otthon maganak. (es nem dragan)

Akit erdekel, irjon, megirom.

K.

31. a0c1361e44 (válaszként erre: 30. - Elszabadult hold)
2010. aug. 9. 16:00
Igen, igen. Ezért kérdeztem pont a dokimat, hogy miért nem műti. Nekem sem panaszom nincs azóta, bár előtte sem volt, sem más. Igy azt gondolom, hogy a fagyasztás jól sikerült.
30. elszabadult hold (válaszként erre: 28. - A0c1361e44)
2010. aug. 9. 15:56
Nem tudom mitől alakulhat ki méhszájseb, nekem a szüléstől. Berepedt a méhszáj, ahogy a baba feje áthaladt rajta. Emiatt keletkezett egy gyulladás ott, ami folytonosan fennállt, ezért a sérült részt kimetszették és egy új méhszájat képeztek. Később megint átélhettem-e felemelő érzést, mert a nem tervezett harmadik baba mára plasztikázott méhszájon keresztül bújt ki, előrevetítve annak a lehetőségét hogy szülés közben leszakad a méhszáj. :( Hát, a helyén maradt, de megint összefoltozták :) Annyi biztos, hogy (ezt sem) szabad elhanyagolni ha valakinek ilyen panasza van, mert ebből keletkeznek a rákos elfajulások.
29. a0c1361e44 (válaszként erre: 25. - Elszabadult hold)
2010. aug. 9. 15:49

Ha divat, akkor már jó régi:))

Nekem ezt 2000-ben csinálták. Az én dokim azt mondta, hogy a fagyasztás is pont olyan hatásos, ha nem gyulladt a seb. Ha adok 20 eFt-ot más nőgyógyásznak akkor szemrebbenés nélkül megműtenek, de ő azt gondolja, hogy a műtét/altatás kockázatos, igy fagyasztunk, ha valami gond lesz, akkor meg műtét, de amig nem feltétlenül szükséges, nem kell kés alá feküdni.

Azóta is minden rendben van nálam:)

28. a0c1361e44 (válaszként erre: 27. - Totyka)
2010. aug. 9. 15:46
Ezt nem tudom. Nekem a szüléstől lett.
27. Totyka
2010. aug. 9. 15:45
sziasztok nekem is van méhszáj sebem, volt egy komoly felfázásom, nem lett kikezelve, valószínű attól jött ki, azt olvastam, ha nincs kikezelve, kora szülés, vetélés kockázatát jelenti. Valaki esetleg??
2010. aug. 9. 15:42

Már jó régenirtál:)

Nekem semmi tilalom nem volt, de magamtól sem mertem volna használni tampont, illetve strandra sem mentem volna. Elég kellemetlen élmény volt a fagyasztás utáni 1 hét. A sebváladékra gondolok. Én fel is hivtam a dokit, hogy mi ez. Valaki azt irta, hogy fájdalmas, ez nem igaz!!! De roppant kellemetlen.

2010. aug. 9. 15:40
Én is úgy tudtam hogy igazán, végső megoldást csak a műtét jelent. De látom a fagyasztás a divat:))
2010. júl. 8. 09:59

Sziasztok!


Tegnap volt méhszájseb fagyasztásom. Az orvos azt mondta, hogy utána nem használhatok tampont 2 hónapig.Mindenkinek ilyen sokáig tilos volt? Vagy valaki használhatott tampont már hamarabb?

A strandról nem mondott semmit.Szerintetek meddig nem ajánlott strandra menni?

23. Nani000 (válaszként erre: 22. - Nagyada)
2010. ápr. 12. 13:00

Sziasztok!


Nekem 4 napja volt fagyasztásom (elég szar élmény), és még mindig görcsöl néha a hasam.

Ez normális??

Elég furi, illetve nem tudjátok, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy hamarabb illetve biztosan meggyógyuljak (pl: lehet-e irrigálni ilyenkor vagy ilyesmi)

2010. febr. 19. 23:15

Sziasztok!


Valaki, aki átesett már fagyasztáson, leírná nekem, hogy hogyan is történik pontosan ez a beavatkozás? Valószínű, át kell esnem egy ilyen beavatkozáson, és könnyebb lenném, ha valaki elmondaná, hogyan is zajlik ez elejétől a végéig. És azt is, hogy a beavatkozás után mire számítsak (fájdalom, kímélő életmód, meddig stb). Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm.

Andi

21. Spt10
2010. febr. 19. 21:13
Sziasztok! Én sajnos ma tudtam meg, hogy a méhszájsebemen csak a műtét segit. Sajnos 6 évvel ezelőtt már volt egy konizációm, kb. tudom miről van szó. Viszont azt is hallottam, hogy akinek többször volt ilyen műtétje, nehezebb az esélye a teherbe esésre. Én ettől rettegek, hogy a műtét után nem fogok tudni teherbe esni. Kérlek meséljetek erről, kinek mi a tapasztalata? Most nagyon el vagyok keseredve :( Köszönöm előre is!
20. pemete
2009. júl. 10. 10:48

Szia! Most nézegettem a fórumjaidat, és rátaláltam erre:)

Nekem fagasztották anno 20 évesen, minden érzéstelenítés nélkül, a rendelőben csinálták meg. Kb 20percig tartott, de én majdnem elájultam annyira fájt:S Túl lehet élni, de nem valami felemelő, nem egy leányálom.

2009. jún. 6. 16:01
valaki meg azt irta valahol hogy ez a fagyaztás még jobb is mint a lézer vagy égetés nemtudom.egyik sem jó igaziból.
18. Ritkó
2009. jún. 6. 14:23
Suzannenak magándoki csinálta.
2009. jún. 6. 13:35
lehet hogy még akár a maszek rendelöbe is megtudja csinálni,kitudja,.
2009. jún. 6. 13:34
hát ja,....mindenhol más.
15. Ritkó
2009. jún. 6. 13:33
Azt írta suzanne, hogy mehetett is haza utána, nem kellett bentmaradni. De lehet, hogy kórháza válogatja, van akit bentartanak, van akit nem.
2009. jún. 6. 13:29
másnap akkor már dolgohtat is az ember nem? ez nem bent fekvös dolog ?
2009. jún. 6. 13:29
igen már tudom...na mindegy majd kiderül kell e ez vagy lesz e nekem,de érdekel minden akinek csinálták.
12. Ritkó
2009. jún. 6. 12:28
Nem altatásban csinálták, éppen azt írta, hogy altatás és érzéstelenítés nélkül csinálták neki.
11. lilluska25 (válaszként erre: 10. - Suzanne7)
2009. jún. 6. 11:52

miért ettöl nehezebb lehet a terhesség?


ezt amugy akkor altatásban csinálják?

10. suzanne7 (válaszként erre: 7. - Ritkó)
2009. jún. 6. 10:55
Bizony minden nélkül...Fájdalmas volt, de kibírható, utána mehettem haza egyszerre(magán doki csinálta)aztán kaptam egy "lórúgás" antibiotikumot és kb 6 hétig csak zuhanyozhattam,nem használhattam tampont...Pár hétig utána a seb váladékozik, de aztán ennyi.Ja és no szex pár hétig, nehogy felszakadjon a seb!Én terhes leszek tudom, ez nem fogja befolyásolni, és más se...:)
2009. jún. 5. 22:41
lézert hol csinálnak?sztk ba ???
2009. jún. 5. 21:46
Nekem is lézerezték kb. 15 éve, azóta semmi gondom. És utána terhes is lettem, szültem. A műtét sem volt durva, helyi érzéstelenítés, utána haza lehetett menni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook