Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájseb fagyasztás fórum

Méhszájseb fagyasztás (beszélgetős fórum)


12. lomé (válaszként erre: 10. - Szuzi87)
2016. ápr. 1. 19:12
Nekem is nagy volt. Többször kellett kezelni. Görcsölni csak közvetlenül a kezeles utan görcsöltem, de mire hazasetaltam kb. 10 perc alatt elmult.
11. Channa* (válaszként erre: 10. - Szuzi87)
2016. márc. 24. 17:54

Nekem 1-1,5 hétig volt ez a seb váladékozás, aztán rendben lett.

Teljesen rendbe jöttem, nem újult ki, stb.

Nekem úgy 16 éve volt fagyasztásom..

10. szuzi87 (válaszként erre: 9. - Lomé)
2016. márc. 24. 17:20
És ha emlékszel rá akkor hány napig volt?és sikeres volt a kezelés?Nekem is vannak néha enyhe görcseim,de említésre sem méltók csak úgymond érzem.Remélem ez a gyógyulási folyamat része,az orvos állitása szerint elég nagy a "sebem".
2016. márc. 24. 16:27
Nekem par napig volt verzes, közvetlenül utana hasfajas/görcs. Az orvos nekem azt mondta, 4 napig ne eljek nemi eletet. Sportot nem emlitett. En lehet, hogy uszodaba par napig nem mennek.
2016. márc. 24. 15:10

Köszönöm a válaszokat.

Nem életre meg sportra gondoltam, akkor a sport mehet ezek szerint. A másikat meg csak kibírom. :D

Nekem egyszer ecsetelték, akkor is enyhe fájdalmat éreztem utána. De nem volt vészes.

7. szuzi87 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2016. márc. 24. 15:05
Nemi életet 4 hétig mellőzni kell én ennyi utasitást kaptam ezzel kapcsolatban.
2016. márc. 24. 15:04
Reggel volt egy kis váladék is,de azóta csak enyhe vérzés,de nem annyi mint a havinál.Az orvos mondta,hogy mire számíthatok,de vérzést nem említett!
5. Channa* (válaszként erre: 2. - NomNom)
2016. márc. 24. 15:02

Maga a fagyasztás nem jár fájdalommal és utána sincs fájdalom, csak kellemetlen, mert a sebváladék ürül.

Betét kell. Meddig kell vigyázni? Mivel?

Nekem semmit olyat nem mondott a doki, hogy vigyáznom kellene. Természetesen szex nincs egy ideig, de emelni, hajolni, stb. nem tiltott tudomásom szerint.

2016. márc. 24. 15:01
Szia.Én meg sem éreztem kb 1-2 órára enyhe görcsöt éreztem,de nem kellett fájdalom csillapitó sem!
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Szuzi87)
2016. márc. 24. 14:59

Nem véres váladék inkább?

Ugye ez egy seb, ami el lett fagyasztva, azaz megégetve, így van sebváladék is, ami lehet véres egy kicsit....

2016. márc. 24. 14:59

Szia!

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, mert még előtte vagyok... kibírható? Mennyi ideig kell "vigyázni" vele?

2016. márc. 24. 14:58
Kérdésem az lenne,hogy előfordult e másnál is vérzés a beavatkozást követő pár napon belül?Pontosan ez a negyedik napom és enyhén vérzés lépett fel.Az orvos csak kedden dolgozik és addig nem tudok kihez fordulni kérdésemmel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook