Méhszájseb (beszélgetős fórum)


11. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Reni0214)
2011. aug. 11. 20:19
Ne aggódj - de ne hanyagold el. Nekem ugyanezek a tünetek voltak "kontaktvérzés" - ahogy mondta a dokim anno. Én nem halasztgattam, szépen befeküdtem a nőgyógyászatra és egy 25-30 perces rutinműtét keretében helyrehozták. Nem szabad elhanyagolni, mert elrákosodhat. Vigyázz magadra.
2011. aug. 11. 11:35
Köszönöm szépen a válaszokat:) Nagyon aranyosak vagytok!!! :))
2011. aug. 11. 10:32
en nem tudom kik arrafele a nagyagyuk, es egy bizonyos Szabo Gyorgynel voltam a VIII keruletbe valahol, feketen mert mert nincs taj-kartyam, de teljesen meg vagyok elegedve, egy-ket perc az egesz, igen nekem is eloszor csinalt rakszurest is es csak minden eredmeny utan csinalta meg a fagyasztast. picit kellemetlen, de nem vilagvege, utana eleg eros vizszeru folyasod lessz egy par napig.
2011. aug. 11. 10:28

Testvéremnek is van, igaz neki még nem vérzik. A nőgyógyász azt mondta, hogy ritka az a nő manapság, akinek ne lenne. Neki is írt fel kúpot.

Neki még azt mondta, hogy csak végső esetben fagyasztanak vagy égetnek (aztán nem tudom)..

7. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Reni0214)
2011. aug. 11. 10:26
Ez általában nem igazi seb hanem ha mondjuk nem jo a PH akkor az is kimarhatja a méhszájat, csak ugy hivják hogy méhszájseb. Ne félj töle a fagyasztás nem fáj utána kicsit fájdogál a has egy napig de másnapra semmi. Sok nönek van/volt. nekem kb 22 évesen volt. lefagyaztották azota sem jött vissza szerencsére.
6. cicmic87 (válaszként erre: 1. - Reni0214)
2011. aug. 11. 10:25

Szia!

Nekem is mondta a dokim,hogy van méhszájsebem és nekem is az együttlétek után van vérezgetés. De szerencsére a rákszűrés eredménye jó. Szóval nem tudom,hogy érdemes lenne e orvoshoz menni lefagyasztatni vagy majd csak gyerek után,mert a párommal most babát szeretnénk.

5. missanonim (válaszként erre: 1. - Reni0214)
2011. aug. 11. 10:24

Azt mondják nem nagy ügy, a lányom 19 éves, egy hónapja fagyasztották le neki,igaz nem voltak ilyen tünetei, mint neked, "csak" folyás.

Szerintem a hányingernek azonban nincs köze a méhszájsebhez.

Nekem is volt 5-6 éve méghozzá olyan csúnya, hogy már fagyasztani sem lehetett, figyelgetni kellett, fél évente mentem ezért orvoshoz, és azt mondta ha kicsit is eltér a citológia akkor műtét. Féltem rendesen, mígbnem az egyik féléves kontrollon a doki legnagyobb csodálkozására a méhszáj sebem teljesen!! eltünt!!

A fagyasztás egy 5 perces, fájdalommentes beavatkozás.

2011. aug. 11. 10:20
Budapesti vagyok és egy "nagyágyúnál" voltam. Dr.Cseh Erika. Nagyon aranyos volt a doktornő. DE félek fagyasztásról még nem beszélt. Sztem a rák eredménytől függ....vagy nem is tudom. már szültem,úgyhogy sztem akkor szerezhettem.
3. 00a194caf9 (válaszként erre: 1. - Reni0214)
2011. aug. 11. 10:20

Kezeltessed, de szerintem se aggódjál!


Barátnőmnek volt, kb. 19 évesen. Fagyasztották neki, ha jól emlékszem 2x vagy 3x, de azóta semmi panasza, és nem lett belőle semmi komoly baja.

2011. aug. 11. 10:17
ne izgulj, nekem is volt kb 17 eves koromtol huztam, hiaba kezeltek mindenfelevel...a vegen mar anntira zavaro volt (verezgetes), hogy elmente BP-re es ott fagyasztottak. azota nem is ujult meg es semmi gondom nincs
2011. aug. 11. 10:13

egnap a nőgyógyászom méhszájsebet talált nálam. Tüneteim:Szeretkezés utáni vérezgetés,erős has szúrkálás-fájás,hányás,szédülés volt.

Egyenlőre klion tablettát írt fel. Hüvelyit és szájon át szedhetőt is.

Megcsinálta a rákszűrést is.

Nagyon félek az eredménytől...ami furcs ő azt mondta ennyi idősen természetes a seb. (26 vagyok) De ha természetes akkor miért okoz panaszokat??? Nagyon aggódom .(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook