Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhszájpolip - terhesség fórum

Méhszájpolip - terhesség (beszélgetős fórum)


5. savanya6 (válaszként erre: 4. - SzZJJ)
2018. nov. 28. 18:15

Szia! Akkor neked is van egy kis állatkád 😂

Nem akarom elkiabálni, de mintha csökkenne a mennyisége! Jó lenne, ha abbahagyná!

Valakinek van tapasztalata Bp-i Bajcsy kórház genetikai tanácsadásáról? Oda kell mennem majd, meg magzatvízvételre is ☹️

2018. nov. 26. 22:15
Nekem van, de (lekopogom) csak az első vizsgálat után, mikor rákszűrést csinált a nőgyógyász akkor vérzett meg két nap barnázott. Most vagyunk 18 hetesek. Azt mondták vérezgethet, illetve eltiltott a házasélettől". 😕
3. savanya6 (válaszként erre: 2. - 4349951813)
2018. nov. 26. 09:32
Szia! Igen tudom, azt szedem is!
2. 4349951813 (válaszként erre: 1. - Savanya6)
2018. nov. 25. 16:30

Szia!

Barnàzás progeszteron hiány miatt is lehet.

2018. nov. 25. 10:29
Sziasztok! Jelenleg 8 hetes terhes vagyok, babával eddig minden oké, de viszont a 6. héttől barnázok folyamatosan, valamint volt egy erős darabos áttörő vérzésem is! Dokik szerint baba oké, van szívhang! Megállapították, hogy van egy méhszájpolipom! Azóta is folyamatos a barnázás, vérezgetés, de inkább a barnázás! Kérdésem lenne, hogy akinek volt ilyen poipkája okozott e bármilyen tünetet? Lehet e ez miatt a folyamatos barnázás? Doki igazából nem tudta megmondani mitől lehet! Köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook