Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Méhszáj seb vagy ciszta? fórum

Méhszáj seb vagy ciszta? (beszélgetős fórum)


4. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 3. - Noémi&Pisti)
2011. nov. 23. 13:57
Ne aggódj,biztos nem lesz semmi baj! Én szorítok érted, fel a fejjel. Ha bármi kérdésed van,nyugodtan írd le,és ha tudok segítek! Semmi baj nem lesz, tudod nagyon sokat számít a pozitív hozzáállás is: nincs semmi baj!:-)
3. Noémi&Pisti (válaszként erre: 2. - 9ec83ec2fd)
2011. nov. 23. 13:23

Szia!

Köszönöm a választ. Pont azért kezdtem el fogamzásgátlót szedni pár éve, hogy ne legyenek ilyen cisztáim. Elvileg a gyógyszer megakadályozza ezeknek a kialakulását (valamilyen szinten). Csak most megint előjött és tanácstalan vagyok. De decemberre a köv. ciklusra kérek időpontot dokihoz, mert ez így nem mehet tovább... Sajnos nem ez az egyetlen probléma... Még egyszer köszönöm! :)

2011. nov. 23. 11:36
Szia!Nekem két éve nagyon fájt a bal oldali petefészkem,és sűrű barnás folyásom is volt. Nagyon megijedtem mi lehet.Elmentem orvoshoz,azt mondta ciszta, valószínű meg kell operálni,de vártam 1 hónapot,és a ciszta magától felszívódott. Szerintem ne ijedj meg,előfordulhat hogy ez megint ciszta,de valószínű a következő menstruációd után ez elmúlik. Nekem azt mondta az orvos,hogy vannak nők,akik hajlamosabbak a ciszták kialakulására. Pl nekem félidőben mindig fáj,szúr a hasam ahogy leválik a petesejt. Ezt nem minden nő érzi. És azt mondta az orvos,hogy ilyenkor nem tud valamit eldolgozni a szervezet,azért lesz ciszta, de elmúlik magától is. Azt mondta: "ciszták jönnek és mennek". Ne idegeskedj,de ha továbbra is barnás folyásod van,menj el hasi ultrahangra!
2011. nov. 23. 11:27
Az a problémám, hogy tavaly műtöttek nőgyógyászati probléma miatt, ciszták is voltak a dologban... A lényeg az, hogy előtte sokszor, amikor kidurrant a ciszta barnás nagyon erős folyásom volt. Tegnap este már fura volt megint és ma reggelre ismét kicsit barnás volt meg rózsaszínes. De arra is gondoltam, hogy méhszáj seb is vérezhet, de vasárnap óta nem voltunk együtt párommal, szóval szerintem 3 nap után nem kezdhet el vérezni... Nem? Valaki volt már hasonló helyzetben, vagy van valami ötletetek, hogy ez már megint mi lehet? Előre is köszönöm!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook