Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhszáj-elégtelenség: Az én történetem fórum

Méhszáj-elégtelenség: Az én történetem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Méhszáj-elégtelenség: Az én történetem

1 2
44. Menthe
2014. nov. 23. 22:53
Nagyon sajnálom. Hogy vagy azóta, mi van veled?
2013. dec. 2. 22:47
Hát sajnos nem sikerült... Még most lett erőm, hogy írjak. Júniusban 24. hétre megszületett császárral a kisfiam. Először elkezdett nyílni ismét a méhszájam, aztán szivárogni kezdett a magzatvíz, mire ezek megálltak akkorra levált a méhlepény és életmentő császár lett a vége. A kisfiam agyvérzés következményei miatt a 4. napján itt hagyott bennünket.... Most próbálok több orvostól is tanácsot kérni, hogy létezik e valamilyen vizsgálat vagy kezelés amivel ez kiküszöbölhető lenne. Bármilyen tapasztalatot, ötletet szívesen fogadok!!
42. vijó
2013. márc. 27. 15:15

Nem hibáztatom a dokimat hirtelen jött az egész és Ő csak úgy 14hetesen meg nyert.Minden rendbe volt.Sajnos senki sem tudta ez lesz belőle.

De legközelebb már a 16.hét elött egy szó nélkül varrniuk kell orvosi konzulium nélkül.

Sajnos ezen át kellett esni,hogy komolyan vegyenek végre.

Meg ha nem lett volna az a gyulladás akkor egyből még ucsó pillanatba varrtak volna.

Szóval itt a gyulladás volt a probléma.

Ha meg így varrnak Én sem élem túl!

2013. jan. 30. 08:53
Minden tiszteletem a Tiéd.Sajnos a fájdalmadat átérzem,volt nálam is 17.héten vetélés,de velem nem így bántak sajnos és volt egy korababánk,aki három hónapot lehetett köztünk.Még mellé sok más is,de úgy érzem kárpótolt az élet,van 4 egészséges gyermekem és júliusra várjuk a csodababánkat,aki tényleg ajándék.Soha ne add fel!Mindennek oka van és remény is van mindig.Remélem most minden rendben lesz,nagyon drukkolok Nektek!Remélem legközelebb azt fogjuk hallani,minden rendben és 8 hónap múlva meg azt,hogy egészséges gyermeked született.Minden jót kívánok!
2013. jan. 30. 08:36
Nagyon tisztellek a hozzáállásodért és a kitartásodért :-) és nagyon drukkolok Nektek :-)
39. kunoi
2013. jan. 30. 07:51

+++++++++++++++++++++++

Én is gondolok Rátok, és drukkolok, hogy most minden rendben menjen!

2013. jan. 30. 06:51
Köszönöm, köszönöm, köszönöm!!!!!
2013. jan. 30. 05:33
A legjobbakat kívánom neked!
2013. jan. 29. 22:57
Szívből kívánom, hogy adasson meg neked az élet ajándéka!
35. Felhoo
2013. jan. 29. 22:51
Sok sikert :) kitartás! :)
2013. jan. 29. 22:19
Nagyon szomorú történet. De éppen ezek a sorsok szoktak jóra fordulni. 2013 legyen a ti évetek! Írj majd, mi a helyzet. Szorítunk!
2013. jan. 29. 21:01
Nagyon szorítok hogy sikerüljön! Szívből sajnálom ami veletek történt, és öszinte részvétem! De ne add fel !!!!
32. eva215
2013. jan. 29. 20:33
Nagyon nehéz lehett, nem is tudok semmi értelmeset írni :(... erős nő vagy, örülök, hogy nem adtátok fel, megy ezerrel a drukk!!!
2013. jan. 29. 19:55
Szivből kivánom, hogy édesanya legyél!
30. Anyagi
2013. jan. 29. 19:07

Nos? Gratulálhatunk?

És persze szorítunk neked/nektek egy sikeres terhességért és egészséges babáért!

2013. jan. 29. 19:06
Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen és boldogan oszthasd meg kisbabád képét a hoxán:-)
2013. jan. 29. 18:41
Kívánom, hogy minden rendben legyen a harmadik terhességednél. Már az első után össze kellett volna varrniuk a méhszájat és fektetni, hogy ne nehezedjen rá súly. Reméljük most időben ezt teszik és feküdni, feküdni. Sok sikert és kitartást nektek.
27. Rika58
2013. jan. 29. 16:56
Én is nagyon sok kitartást és sikert kívánok nektek. Aki ilyen jó szülőnek bizonyul, azt az élet nem foszthatja meg az anyai örömöktől.
2013. jan. 29. 16:50

Nagyon meghatott a történetes. Remelem sikerul és boldog anyuci leszel!


Kitartás és sok erőt neked!


Egy kolléganőm sajnos kísértetiesen hasonló probléma miatt mar az elején (12.het utan) osszevarrták mind a két gyermekénel a mehszajat és most mar van két egészséges gyermeke. :)


Fel a fejjel :)

2013. jan. 29. 16:21
én a 24. héten veszítettem el az első kislányomat, de azóta van egy 10 hónapos kislányom. nagyon-nagyon drukkolok!!
2013. jan. 29. 16:20

Nagyon sok kitartást kívánok neked. :)

Nagyon meghatott a történeted. Remélem, hogy egy boldog babavárás vár rád. :)

2013. jan. 29. 15:42

Le a kalappal előtettek és tiszta szívemből szorítok, hogy most minden rendben menjen és végre átélhessétek azt a csodát amikor a babátokat a kezetekben tarthatjátok.

maximálisan együtt tudok érezni. Én 2011 ben vesztettem el 19 hetesen a kislányom. Azóta most itt fekszik mellettem a 4 hónapos, egészséges újabb kislányunk.


Sose adjátok fel :) sok puszi

2013. jan. 29. 15:32

Te egy hős vagy! Igazi nő! Szívből kívánom neked, hogy minél előbb anyuka lehess!


Minden elismerésem a tied! Jó egészséget és sok sikert kívánok!

A cikked nagyon megindító volt.

2013. jan. 29. 15:27

Szomorú történet és az is hogy kétszer is megtörtént mire rájöttek hogy valami nem jó:( anyut ugyanezzel a problémával küzdött, mindhárman hamarabb jöttünk...sajnos az öcsém túl korán, és agyvérzést is kapott, így sérült lett:/ de el sem mondták mi miért történt.


Kívánom hogy minden rendben legyen és annyi örömben legyen részetek amennyit csak az élet adhat!:)

2013. jan. 29. 15:22

Teljes szívemből drukkolok Neked, menni fog, ha továbbra is ilyen pozitívan állsz hozzá.

Nekem 42 éves koromban született a fiam, vannak csodák, hidd el!:)

19. maszatka81 (válaszként erre: 15. - Husi76)
2013. jan. 29. 15:00
husi, sok minden múlik az orvoson. Nálam a második terhességnél egyértelmű lett, de ha nem lenne egy lelkiismeretes orvosom, lehet, hogy senki sem törődne a problémámmal.
2013. jan. 29. 14:58
Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat! De mindezek ellenére én még pozitív vagyok, mert láttam már nálam rosszabb helyzetben lévőket, akiknek azóta már több gyermekük is van. Remélem hamarosan nekünk is megadatik... :D
2013. jan. 29. 14:52

Istenem, min kellett keresztülmennetek... leírhatatlan.


Remélem, hogy ezúttal sikerülni fog! De feltételezem, hogy a méhszájat már a koraterhességben összevarrják, én legalábbis úgy tudom, hogy ilyenkor ez az eljárás már sok kismamát átsegített a méhszájelégtelenség ellenére a nehezén...

2013. jan. 29. 14:49
JÉzusom, nagyon sajnálom. Eszméletlenül nehéz lehet, amin keresztül mentél, mész. Remélem most sikerülni fog, s 1év múlva a sikertörténet cikkjét fogod megírni nekünk :)
15. husi76
2013. jan. 29. 14:48

maszatka együtt érzek Veled,én már 3 félidős vetélésen vagyok túl és még nincs gyermekem (élő)

Te előrébb vagy annyival,hogy megmondták miért történt nekem semmit nem mondanak én magam próbálom a okot kideríteni.Hogyan állapították meg a méh-szájelégtelenséget?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook