Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhsüllyedés fórum

Méhsüllyedés (beszélgetős fórum)


11. Myra
2013. jún. 15. 17:57
Hát túl vagyok a műtéten. És nemm tudom nem lett volna e jobb kivetetni. Igen eltérő véleményeket hallok. Van aki aztmondta hogy később ismét lesüllyed, van aki azt hogy egy életre megoldódik. Hát nem tudom. Ezt mégegyszer végigcsinálni?!
10. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Hmv.)
2013. jún. 7. 07:56
Nagymamakorban is érdemes először az intimtornával próbálkozni.
9. megi04 (válaszként erre: 6. - Hmv.)
2013. jún. 6. 20:14
10 évvel ezelőtt,sok mindent másképpen mondtak...:)És ez így lesz-gondolom-10 év múlva is..:)
8. Hmv. (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2013. jún. 6. 19:28
Mivel nyugdíjas a kérdező és már nagymama, gondoltam, hogy nem 20 éves.
7. Zizisicc (válaszként erre: 6. - Hmv.)
2013. jún. 5. 07:54

Mit jelent az, hogy ebben a korban? Szerintem meg ki kell próbálni, mert önmagában a kor nem akadály. Természetesen a tünetek súlyossága és az, hogy vki milyen rendszeresen csinálja a speciálisan neki összeállított gyakorlatsort, befolyásolja az eredményt, de kár lenne kipróbálás nélkül, egy kézlegyintéssel veszni hagyni egy ilyen lehetőséget. Mit veszít rajta az ember, ha normálisan megtanulja, és 2-3 hónapig kipróbálja?

Amúgy meg arról nem szívesen beszélnek az orvosok, hogy a műtéttel elért eredmények néhány év után eltűnhetnek, mert az izomgyengülés és süllyedés újra jelentkezik, ha nem változtatunk az életmódunkon, bizonyos szokásainkon, ill. nem erősítjük a gátizmokat. És akkor lehet újra műttetni ....

6. Hmv. (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2013. jún. 5. 06:55

10 évvel ezelőtt azt mondta nekem erre a nőgyógyász, hogy ebben a korban már nem várható tőle javulás.

Fiatalabbaknak ajánlja, megelőzésképpen.

5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Myra)
2013. jún. 1. 22:54
Első körben a Kriston Intim Tornát javasolnám. Helyesen megtanult gyakorlatokkal, személyre szabott, egyéni gyakorlatsorral, rendszeresen, minden nap végezve ..... 2-3 hónap alatt jelentős javulás állhat be. A méh megnyúlt tartószalagjai nem fognak összezsugorodni, de a hüvely és a medencealap izmai megerősödnek annyira, hogy normál helyzetben tartsák a méhet.
4. Hmv. (válaszként erre: 1. - Myra)
2013. jún. 1. 22:46
plasztika.
2013. jún. 1. 19:50
Kriston intim torna
2013. jún. 1. 13:39
a torna nagyon jót tesz neki,a nőgyógyász pedig megműti
1. Myra
2013. jún. 1. 13:15
Méhsüllyedés:kinek milyen tapasztalatai vannak, hogyan kezelték stb.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook