Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhsövény terhesség alatt? fórum

Méhsövény terhesség alatt? (tudásbázis kérdés)


2. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 22. 13:04

Sztem ez nem fog kiderülni, mert normál esetben egy uh-val nem derült ki, nem véletlen akartak benézni. Terhesség alatt pedig még a baba, a placenta, a köldökzsinor és minden is takar mindent.

Azt nem tudom, hogy a méhsövény okozhat e bajt a terhességben. De erről már gondolom beszéltél az orvosoddal.

2021. júl. 22. 09:22
18+2hetes kismama vagyok! Váratlan terhesség mivel januárban volt vetélésem 6hetesen!előtte váltottam orvost költözés miatt és benne felmerült a méhsöveny gyanú, de komolyabb vizsgálatot nem kért egyből laparoszkópiat akart mivel van miómám és akkor megnézi. A vírus miatt minden csúszott a kicsi pedig úgy gondolta védekezés mellett jönni akar, sokkolt a dolog nagyon féltem /félek hiszen eddig a terhességekben 7hetesen tovább nem jutottam! Voltak vizsgálatok! Ir,Pco,Cöliaki és alacsony Nk sejt derült ki, minden kezelve van! Januárban amikor az utolsó vesztésem volt a korházban az ultrahangon uterus arcuatus láttak, de a dokimnak akkor is az uterus subseptus gyanúja van, közben a 13hetes genetikan most senki nemlátott semmit sem plussz kétszer voltam most is a korházba uh mivel hematómam volt és ott se láttak semmit! Persze bevagyunk ijesztve és így minden napom idegeskedésel telik! Hétfőn megyünk babamozira és 6-án 20+3hetes genetikára ha tényleg van ilyen problémám akkor ezt látni kéne nem? Mert ha kiderül, hogy a hetek alatt feleslegesen stresszeltem magam akkor egyből dokit váltok! Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook