Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhpolip műtét fórum

Méhpolip műtét (beszélgetős fórum)


2017. máj. 27. 07:43
Egy hónapja estem túl rajta! Nekem műtét előtti nap be kellett vonulnom.Akkor este kaptam egy kúpot amelyet popsiba kellett tenni.Nem volt vêszes! Reggel usmét kúp! Nekem az volt a leg rrosszabb,hogy sokat kellett várni mire el vittek.Mikor szóltak,hogy én jövök jött a nővérke és adott a csípőmbe egy "bátorítót" :) Nem volt tőle semmi mármint tényleg csak le nyugtatott nem szédültem.El toltak a műtő elé ott pár percet váttam.Ekkor már egyáltalán nem féltem.A műtőben nagyon kedvesen beszéltek hozzám.A műtős hapi fel tett a székre a lábam is ő rendezte el ügyelve,hogy ott betakarva maradjak! Be szúrták a bronürt arra emlékszek,hogy a fazon gyanta előnyeit ecsetelem... :D Kb 20 perc volt.Az ágyamban ébredtem.Semmim nem fájt! Aludtam egyett még utánna.Este haza jöhettem volna ha az orvosom oda jön és tájékoztat de sajnis el tünt mint szürke szamár a ködben! Egy hetet voltam otthon!Ahogy Anda26 írta jó volt le feküdni mikor fáradtnak éreztem magam.Enyhe vérzés volt pár napig.Azóta volt egy mensim időre meg jött! És sokkal kevesebb volt és rövidebb ideig tartott! :)
2017. máj. 25. 10:42

Ha senki nem jár erre, akkor megosztom én is a tapasztalatom, hátha valakinek segítek vele.

2 napja volt méhtest polip műtétem, nekem "kaparás" keretei közt csinálták. Minden rendben zajlott. Az altatás is simán ment. Ébredés után voltak enyhe alhasi görcseim, de 1 óra alatt el is múltak. Vérezni sem véreztem brutálisan, de nyilván az első 12-24 órában vérezgettem. Ma már semmi. Délben volt a műtét (a férjem szerint 15 perces volt), du. 5-kor már indultunk haza. Én egész héten itthon vagyok, mert azt érzem, hogy jól esik lefeküdni pihenni, amikor csak úgy érzem. Időnként egy-egy pillanatra érzek az alhasamból felfelé szurkálást, de gondolom ez a belső regeneráció része, mivel egyébként fájdalmam nincsen. Közérzetem is jó. Emelgetni elvileg nem szabad. Műtéthez számított 10. napon kell visszamennem a szövettan eredményért.

2017. máj. 14. 17:19

Sziasztok! Engem is érdekelnének tapasztalatok. Nekem előreláthatólag 23-án lesz a műtétem.

Emese78, gondolom azóta te túl vagy rajta. Mesélsz róla picit?

2. Hanga05 (válaszként erre: 1. - Emese78)
2017. ápr. 5. 06:36
Nekem méhtükrözésnél diagnosztizáltak méhpolipot rövid altatásban, le is vették. Nekem nem volt megterhelő, utána nagyon kicsit véreztem. Másnap dogoztam. Mi eleve lombikoztunk, utána sikerült a terhesség, persze, nem biztos, hogy csak ez segített.
2017. ápr. 5. 04:20
Méhpolip műtétem lesz! Tapasztalatokra lennék kíváncsi milyen volt a műtét? Az altatás?Utána jött e a baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook