Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhnyálkahártya polip fórum

Méhnyálkahártya polip (beszélgetős fórum)


2019. aug. 15. 08:18

Sziasztok!

Látom régi a fórum, de hátha van még itt vki.

Nekem is méhnyálkahártya polipom van. Viszont én már nem tervezek teherbeesni.

Mennyi az esélye a kiújulásnak?

Údv: Ági

2014. júl. 25. 21:15
nekem a petefészkemen találtak polipot..szintén babát tervezünk,de nem jött össze:( és félek is ettől a poliptól..:( nektek mik a tünetek?
6. kismacskák (válaszként erre: 5. - Gliadin)
2013. jún. 25. 15:24
Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál, és ez nagyon reménykeltő :)) Akkor küzdök még tovább, hátha nem lesz már szükség az őszre tervezett polip eltávolító műtétre:)
5. gliadin (válaszként erre: 1. - Kismacskák)
2013. jún. 25. 13:23

Szia!


Nekem volt a méhben és a mészájon is polip, közben terhes lettem.


Az orvos megkérdezte hogy akarom e a babát mert akkor nem szabad leműteni.


Nos a babánál maradtunk.


A terhesség végéig vérezgettem amit a polipok okoztak. A terhesség végefelé a a mészájon lévőt ecsetelték ,így nem vérzett. Amúgy a terhességem zavartalan volt, lányom 3000gr-al született, egészségesen.


Szóval nó para:)))

4. Narzisse (válaszként erre: 3. - Kismacskák)
2013. jún. 19. 22:55
Köszi.Sajnos nem tudom,biztos igazad van. Az orvos nekem annyit mondott,hogy érdekes ez a teherbe esés,mert elzárja a méhnyakat.Neked meg lehet talán a méhben nem engedi megtapadni a sejtet.
3. kismacskák (válaszként erre: 2. - Narzisse)
2013. jún. 19. 21:43
Szia, gratula Neked! Nem igazán értek hozzá, de úgy tudom a kettő az más-más fajta polip. Nekem konkrétan a méh testben találtak polipot.
2. Narzisse (válaszként erre: 1. - Kismacskák)
2013. jún. 19. 18:46
Szia! Méhszájamon van egy nagy polip.Leakarták venni,azt mondták altatásos műtéttel csinálnák,de ez elmaradt,mert sosem gondoltam volna,de védekezés mellett+ a polip és mégis babás lettem. Most vagyunk fél időben. :o)
2013. jún. 19. 16:19
Sziasztok! Volt akinek a méh polip eltávolítása után egyből összejött a baba? Vagy esetleg ennek ellenére sikerült a baba? Tapasztalatokat várnék! Nálam most derült ki ez a probléma, köv. ciklusban műtenek. De azért reménykedek, hátha nem jön meg:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook