Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhnyakrák elleni kampány - rendszeres szűrés fórum

Méhnyakrák elleni kampány - rendszeres szűrés (beszélgetős fórum)


1 2
7. fd5ea5c55b (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2015. márc. 26. 13:09
hát igen.. ilyenek is vannak közöttuk, ezert beszelgettem a kolleganoimmel hogy oket mi akadalyozza abban hogy elmenjenek? es 90% at ez zavarta :s ezert gondoltam errol a reszrol megfogni a temat, de valoban amit irsz azzal egyetertek.
6. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Fd5ea5c55b)
2015. márc. 26. 13:07

A csapból is ez folyik, a legtöbb nő tudja nagyon jól, hogy a szűrés fontos, mégsem mennek el, nem azért, mert férfi az orvosuk, hanem vagy félnek az eredménytől (hiába semmi okuk rá), vagy egyszerűen a "velem úgyse történhet ilyen" elven működnek. Aki nem megy el, az kampánnyal, rossz példák ellenére sem, hidd el nekem.

Kedves ötlet, de nem a férfi orvosokon múlik és nem plusz egy kampányon...

2015. márc. 26. 13:04
felenk (kisvaros,falu) nincs a kozelben noi orvos. De a munkahelyemen is vannak 30+\- 1-2 eves nok akik mondjak hogy mennenek szuresre de igy nem.. egyszer sem voltak.
2015. márc. 26. 13:04
Vannak nőnemű orvosok is.
2015. márc. 26. 13:02

nem értem: azért , mert férfi az orvos?


Hát keressen nőt! Eddig miért nem jut el valaki?

2015. márc. 26. 13:01
Mindenki maga dönt.
2015. márc. 26. 13:00

Kedves fórumozók!

Egy méhnyakrák elleni kampányt szeretnék indítani, azért hogy többen járjanak rendszeresen szűrésre, mert a környezetemben sajnos sok olyan eset van hogy nem mennek el pl. azert mert ferfi az orvos. Pedig ez igy nem helyes, szeretnem felhivni a figyelmet hogy fontos a szures.

Egyelore az erdekelne hogy vannak e itt olyanok akik reszt vennenek a kampanyban?:) otleteim mar vannak, es remelem sikerul sikerre vinni a dolgot.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook