Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhnyak elváltozás 24 éves korban fórum

Méhnyak elváltozás 24 éves korban (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: Méhnyak elváltozás 24 éves korban

tegnapelőtt 20:04
Örülök hogy minden rendben van veled! Szerintem jól tetted, hogy megírtad ezt a cikket, sokaknak lesz figyelem felhívás, hogy igen is el kell menni arra a rák szűrésre! Jó egészséget kívánok neked a jövőben és sok boldogságot majd a házas életben!
10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 6. - Gracielita)
máj. 30. 19:44

Most olvasom a jó hírt!

Nagyon örülök neki!☺️

máj. 26. 22:00
Nagyon boldog vagyok. Végre foglalkozhatok az esküvővel. Mindent bepótolok, ami a karantén és a citológia miatt kimaradt. Természetesen továbbra is járok orvoshoz. És több véleményt is kikérek, mert az a biztos. A doktor szerint fél év múlva nézhetjük újra, de azért már kontrollra elmegyek 1 hónap múlva. Gondolkozok rajta, hogy valahogyan eltávolíttatom, ha magától nem múlik el. A történet kapcsán kiderült, hogy a keresztanyukámnak is volt egy ilyen lelete 26 évesen, de neki p4-be jött vissza. Azonnal megműtötték. Rákmegelőző állapot volt. Szerencsére azóta is jól van, de ezt azért írom le, hogy nehogy az én esetem miatt valaki legyintsen rá, ha ilyen elváltozást látnak a méhszájon. Ha miattam csak 1 fiatal nő is elmegy szűrésre, már megérte az egész! ❤️
8. NomNom (válaszként erre: 6. - Gracielita)
máj. 26. 20:17
Szuper hír!:) Jól tetted, hogy felhívtad, ma már nyugodtan alhatsz.:)
7. Lávli* (válaszként erre: 6. - Gracielita)
máj. 26. 18:58
😉🍀 hurrá!
máj. 26. 18:55

Sziasztok!

A mai napon felhívtam az orvost, nem bírtam holnapig várni. Teljesen negatív az eredményem!!!! 😁 Nem is tudom elmondani mekkora kő esett le a szívemről! Mégis a főorvosnak volt igaza.

5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 4. - Gracielita)
máj. 25. 13:18

Gondolok rád!!!Próbád elterelni addig is a gondolatod.Nézz filmeket bármi csak azzal rosszabb lesz ha ezen kattogsz.

Én anno akkor voltam így készen amikor az egyik nagy műtétemre készültem.Pláne miután benyomták az intenzív osztályos elhelyezést.Akkor tudatosult bennem mi vár rám.Nekem ez segített.Vagy headset egészségtelen hangerőn a kedvenc zenéim vagy sorozat ami tényleg érdekes.Senkivel nem beszéltem csak igyekeztem nem gondolkodni.

Neked is ezt tanácsolom!Könnyebben telik az idő!

Öllelek.

4. Gracielita (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
máj. 24. 16:24
Igen, mindenképpen megírom. Most szerdán telike a két hét. Már egy idegroncs vagyok.
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Gracielita)
máj. 22. 14:27

Szia!

Először is: nagyon sajnálom, hogy ilyesmiken kell keresztül menned!

Ami a legfontosabb: nincs még eredményed. Addig ne pánikolj és ne éld bele magad a legrosszabba!

Tudod, mi a legcsúnyább az egészben? Az, hogy ez az utolsó doki, aki meglebegtet előtted egy feltételezett diagnózist eredmény nélkül, ezzel belehajszolva téged egy olyan állapotba, mikor se ejjeled, se nappalod, ez a valaki, végtelenül inkorrekt módon a kollégáit is leminősíti, bírálja.

30 éves szakmai pályafutásom alatt 2 ilyen emberrel találkoztam szerencsére.

Én azt javaslom, bírd ki valahogy ezt a másfél hetet, és keress egy jó orvost. Talán itt valaki tud ajánlani megfelelőt.

Kívánom neked a legjobbakat, hiszem, hogy nincs nagy gond, és kívánok boldog esküvői készülődést!

máj. 22. 14:10

Szia!

Sajnos engem is hagytak szenvedni a dokik több évtizedig,mert hiába a rengeteg orvos,ha nincs tapasztalatuk vagy szaktudásuk vagy a fene se tudja.Nem biztos,hogy sok lett volna már hátra,ha nem találom meg a megfelelőt.

Én nagyon nagyon szorítok neked!!Légyszi megírod az eredményt,ha megvan?

máj. 22. 09:35
Előrebocsátom, hogy nem vagyok nagy író, viszont ami most velem történik, az annyira elképesztő, hogy úgy gondoltam, muszáj megosztanom minél több emberrel, hogy tanuljatok belőle! És talán egy kicsit azért is írom le, hogy kiadhassam magamból, hogy egy kicsivel könnyebb legyen...

Ugrás a teljes cikkre: Méhnyak elváltozás 24 éves korban

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook