Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhnyak elváltozás 24 éves korban fórum

Méhnyak elváltozás 24 éves korban (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Méhnyak elváltozás 24 éves korban

15. Franc22 (válaszként erre: 9. - Gracielita)
2020. júl. 10. 15:41

Szia

Nagyon jó cikk és egyben sajnálom, hogy ilyen fiatalon ilyeneken mész keresztül.

Örülök, hogy nincs gond és az esküvő foglalja le a figyelmed, ne gondolj a rosszra, csak a te gyönyörű napodra.


Egyébként sajnos sokan vagyunk és már jártunk szerintem így.

Nekem nem rég volt méhszáj plasztikám és méhszáj seb fagyasztás is.

Én 12éve bízom egyetlen nőgyógyászban, főleg azért mert alapos, nem kertel és úgy magyaráz, hogy én is értsem amit mond.

Sajnos ő nem vállal szülést, pedig akkor tuti őt választottam volna. Egyébként nem volt egyik gyermeknél se orvosom.

Hiába élsz egészségesen. Egyik ismerősömnél 1,5 éve diagnoztizáltak mellrákot. Pedig futott, biciklizett, sportolt és egészségesen étkezett. Szerencsére már túl van rajta, de azért az ilyen mindenkit megvisel.

Kívánom, hogy boldog légy és reméljük beszámolsz az esküvőröl

2020. jún. 12. 22:47

Szia!


Közhelyeket nem szeretnék írni, mert arra semmi szükséged!


Őszintén kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen! 🤞

13. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 12. - Cicc11)
2020. jún. 10. 13:58

Azért ez nagy általánosítás volt!!

Engem 15x műtöttek állami kórházban.

3 nagy műtétem is volt.

Örök hálám érte az orvosomnak.Már nem élnék,ha ő nem lenne!

2 szülésem is volt.Császár és Természetes.Minden rendben zajlott.

2 térd műtétem is volt.Tökéletes lett a térdem.

Mind mind állami intézmény!!

1 dolog amire nagyon odafigyelek.

Sok sok keresgélés után megyek csak orvoshoz,így gyakorlatilag a legjobbakhoz kerültem.

Soha nem megyek abba a kórházba ahova tartozok,mert onnan kb élve nem kerülök ki.Én mindig előbb orvost keresek tapasztalatok alapján és utána intézményt.

Amúgy hálátlan nem vagyok.Én inkább így adok mint magánban és teljes.m biztonságban fekszek a szike alá.

12. cicc11
2020. jún. 8. 17:19

Szia énis 24 éves vagyok. Nekem a karantén elött 16os hpvm volt és azóta ugyebár nem tudtam elmenni szűrésre. Magán orvosra nincs pénzem az sztks orvosoktol meg borzasztoan félek. Ezis egy oka amiért én nem járok olyan sűrűn vizsgálatra.

Legutoljára is akkor voltam amikor le akartam vetetni a spiralom es iratni gyogyszert. Éreztem is hogy kényelmetlen viselni és a párom is zavarta. Aztán közölte velem hogy félig levan esve. Egyből lesápadtam mondanom sem kell aztán sirva fakadtam. Tudtam hogy nem véd.

Nem akartam terhes lenni.

Amikor a kislányom szültem az volt az elso rossz élményem az szrks orvosokkal. Egy honapig benn tartottak visszatartason. Mellette ugy beszeltek velem mint a kutyaval. Hitegettek hogy ha rendben lesz a vizsgalatom haza mehetek. Konkretan elsem mondtak mi a bajom. Kinyilt a mehszajam. Kemenyedett a hasam. A lenyeg hogy minden hetvegen megkerdeztem h haza mehetek e. Aztan mar a masodik heten jott az hogy nemigaz h mien ertetlen vagyok. Stb stb... Egy nappal az elott hogy szültem megmertek a babamat ultrahangos vizsgalattal. Az orvos olyat mondott hogy nem hittem a fulemnek. Hogy mien sorvadt ez a gyerek 32 hetesen 1750 gramm. Mai napig se hiszem el hogy mondhat valaki ilyet.. Hozzateszem masnap megszületett 2550 grammal. Besem jött az ügyeletes orvos amikor szültem. De még elötte közölte velem hogy megfogom bánni hogy nem fogadtam fel orvost.

A szülésznők levezették a szülést. Minden édesanya tudja milyen kínokat élünk át. Aztán elvitték a babát fürdetni. Kiszedték a méhlepényt egészben. Aztán megjelent az orvos azt hittem hogy vége. De nem. Érzéstelenítő minden nélkül kikapart. Persze kiabáltam a fájdalomtol.. És rámis szoltak csitítottak.

Megijesztem a többi kismamát.

Azt mondták hogy csoda hogy felbírtam állni onnan. Annyi vért elvesztettem.

Mindenki aki teheti inkabb fogadjon orvost barmi problemaja van. En orok traumat szenvedtem attol amiket a korhazba tapasztaltam. Felek uj kisbabat vallalni. Szüles utanni depresszioval is kuszkodtem.

2020. jún. 1. 20:04
Örülök hogy minden rendben van veled! Szerintem jól tetted, hogy megírtad ezt a cikket, sokaknak lesz figyelem felhívás, hogy igen is el kell menni arra a rák szűrésre! Jó egészséget kívánok neked a jövőben és sok boldogságot majd a házas életben!
10. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 6. - Gracielita)
2020. máj. 30. 19:44

Most olvasom a jó hírt!

Nagyon örülök neki!☺️

2020. máj. 26. 22:00
Nagyon boldog vagyok. Végre foglalkozhatok az esküvővel. Mindent bepótolok, ami a karantén és a citológia miatt kimaradt. Természetesen továbbra is járok orvoshoz. És több véleményt is kikérek, mert az a biztos. A doktor szerint fél év múlva nézhetjük újra, de azért már kontrollra elmegyek 1 hónap múlva. Gondolkozok rajta, hogy valahogyan eltávolíttatom, ha magától nem múlik el. A történet kapcsán kiderült, hogy a keresztanyukámnak is volt egy ilyen lelete 26 évesen, de neki p4-be jött vissza. Azonnal megműtötték. Rákmegelőző állapot volt. Szerencsére azóta is jól van, de ezt azért írom le, hogy nehogy az én esetem miatt valaki legyintsen rá, ha ilyen elváltozást látnak a méhszájon. Ha miattam csak 1 fiatal nő is elmegy szűrésre, már megérte az egész! ❤️
8. NomNom (válaszként erre: 6. - Gracielita)
2020. máj. 26. 20:17
Szuper hír!:) Jól tetted, hogy felhívtad, ma már nyugodtan alhatsz.:)
7. Lávli* (válaszként erre: 6. - Gracielita)
2020. máj. 26. 18:58
😉🍀 hurrá!
2020. máj. 26. 18:55

Sziasztok!

A mai napon felhívtam az orvost, nem bírtam holnapig várni. Teljesen negatív az eredményem!!!! 😁 Nem is tudom elmondani mekkora kő esett le a szívemről! Mégis a főorvosnak volt igaza.

5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 4. - Gracielita)
2020. máj. 25. 13:18

Gondolok rád!!!Próbád elterelni addig is a gondolatod.Nézz filmeket bármi csak azzal rosszabb lesz ha ezen kattogsz.

Én anno akkor voltam így készen amikor az egyik nagy műtétemre készültem.Pláne miután benyomták az intenzív osztályos elhelyezést.Akkor tudatosult bennem mi vár rám.Nekem ez segített.Vagy headset egészségtelen hangerőn a kedvenc zenéim vagy sorozat ami tényleg érdekes.Senkivel nem beszéltem csak igyekeztem nem gondolkodni.

Neked is ezt tanácsolom!Könnyebben telik az idő!

Öllelek.

4. Gracielita (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2020. máj. 24. 16:24
Igen, mindenképpen megírom. Most szerdán telike a két hét. Már egy idegroncs vagyok.
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2020. máj. 22. 14:27

Szia!

Először is: nagyon sajnálom, hogy ilyesmiken kell keresztül menned!

Ami a legfontosabb: nincs még eredményed. Addig ne pánikolj és ne éld bele magad a legrosszabba!

Tudod, mi a legcsúnyább az egészben? Az, hogy ez az utolsó doki, aki meglebegtet előtted egy feltételezett diagnózist eredmény nélkül, ezzel belehajszolva téged egy olyan állapotba, mikor se ejjeled, se nappalod, ez a valaki, végtelenül inkorrekt módon a kollégáit is leminősíti, bírálja.

30 éves szakmai pályafutásom alatt 2 ilyen emberrel találkoztam szerencsére.

Én azt javaslom, bírd ki valahogy ezt a másfél hetet, és keress egy jó orvost. Talán itt valaki tud ajánlani megfelelőt.

Kívánom neked a legjobbakat, hiszem, hogy nincs nagy gond, és kívánok boldog esküvői készülődést!

2020. máj. 22. 14:10

Szia!


Sajnos engem is hagytak szenvedni a dokik több évtizedig,mert hiába a rengeteg orvos,ha nincs tapasztalatuk vagy szaktudásuk vagy a fene se tudja.Nem biztos,hogy sok lett volna már hátra,ha nem találom meg a megfelelőt.

Én nagyon nagyon szorítok neked!!Légyszi megírod az eredményt,ha megvan?

2020. máj. 22. 09:35
Előrebocsátom, hogy nem vagyok nagy író, viszont ami most velem történik, az annyira elképesztő, hogy úgy gondoltam, muszáj megosztanom minél több emberrel, hogy tanuljatok belőle! És talán egy kicsit azért is írom le, hogy kiadhassam magamból, hogy egy kicsivel könnyebb legyen...

Ugrás a teljes írásra: Méhnyak elváltozás 24 éves korban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook