Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhenkivüli terhesség lenne? fórum

Méhenkivüli terhesség lenne? (beszélgetős fórum)


2014. szept. 6. 22:15
Ennek a fórumnak is volt értelme. :P
2014. szept. 6. 14:31
Sajnos ezt így nem lehet megmondani. A legtöbb amit tehetsz, hogy figyeled a tüneteket. Ha rosszul lennél, akkor azonnal kórház. Ne ijedj meg, lehet hogy csak nagyon pici még, ezért nem látszik. (Én ezért is nem mentem orvoshoz a terhességeimmel a 8. hétnél előbb.) Korai terhességnél előfordul hogy nem látni semmit. :) A dokid csak óvatos, de jól tette hogy figyelmeztetett.
6. Alexa1123 (válaszként erre: 1. - Littlenetti)
2014. szept. 6. 14:20

Én is így jártam, a doki nem látott sehol babát, számításom szerint akkor 5 hetes lehetett, nyilván nem számítottam szívhangra, csak valami petezsákra vagy valamire, de nem talált semmit, csak megvastagodott ny.hártyát. Nekem is mondta, h méhen kívül is lehet, sőt, addig vizsgált, amíg vérezni kezdtem, így irány a kórház. 1 hét múlva rendeltek vissza, akkor már látszott a Pöttyöcském, aki ma már 25 hós múlt :)


Ne gondolj a legrosszabbra!

2014. szept. 6. 14:19

Az, hogy az orvos nem látott semmit, még nem jelenti azt, hogy nem vagy várandós, és nem is méhenkivüli. Ismerősömnek is azt mondta az orvos ki van zárva, és egy 9 éves kislány boldog édesanyja. Valamiért nem vette észre az orvos.

Persze nem jelenti azt, hogy ne vedd komolyan a méhenkivüli lehetőséget.

Kívánom, hogy 36 hét múlva öleld a karodba a pici babádat!

2014. szept. 6. 14:12

A második babám nekem sem látszódott még, 4/5. héten voltam, csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Két hét múlva mentem újra, akkor már dobogott a szíve.


Nyugi, még pici a terhesség!

2014. szept. 6. 13:57

Az, hogy nálad mi a helyzet, senki nem fogja neked tudni megmondani.

Tapasztalatokról pk ezekben a fórumokban olvashatsz (bár én nem olvastam egyiket sem):


[link]

[link]

[link]

2014. szept. 6. 13:54

[link]



Olvasd el,leírja a tüneteket is...


Szívből kívánom,hogy ne legyen gond,és szülessen egy szép kisbabád.

2014. szept. 6. 13:46

Az utolsó vérzésem aug. 1-jén volt. Mivel hőgörbét vezetek, így tudom, hogy aug. 18-án volt az ovuláció. Az első nagyon halvány tesztem aug. 29-én készült, azóta már szépen megerősödött a második csík. Mivel vetéltem már, gyorsan be is jelentkeztem az orvosomhoz, hogy adjon progipótlást. Csütörtökön voltam nála, de nem látott petezsákot se méhen belül, sem méhen kívül, így utrogestant nem írt. Méhnyálkahártyámat 16 mm-nek mérte. Elmondta, hogy mivel nem látott semmit, így lehet méhen kívüli is, milyen tünetek esetén induljak azonnal a kórházba. Nagyon megijesztett. :(

A tüneteim mellfeszülés, gyakori pisilés. Tegnap egész délután húzódott a derekam jobb oldala, persze már a legrosszabbra gondoltam, de elmúlt. A legközelebbi uh időpontom szeptember 16. Addig megőrülök. Akinek volt méhenkívülije mit érzett? Vagy túlaggódom csak? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook