Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás utáni problémák fórum

Méheltávolítás utáni problémák (beszélgetős fórum)


1 2
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Channa*)
2023. ápr. 19. 13:46
Sziasztok! Nem töröltettem fórumot. Tegnap engedtek haza a kórházból. Szerencsére majdnem teljesen összeforrt,mr vizsgálat is kimutatatta. Majd csak kontrollra kell mennem május végén.
2023. ápr. 11. 20:05

Úgy tűnik, hogy töröltetted az újabb fórumot, ebben a témában. Remélem, hogy előtte elolvastad, amit írtam!


Nem játék, ami veled történik!

Menj sürgősségire! Ha nem teszel valamit a saját érdekedbe, akkor lehet, hogy hamarosan, már senki nem tud semmit tenni érted!

A szepszis nem játék! Azt kezelni kell! És neked az van, akkor is ha az orvos szerint nem az. Ezt MR-el és ránézésre nem lehet megállapítani!

A belőled folyó váladékból mintát kell venni és tenyésztést kell csinálni, amiből kiderül, hogy milyen bakteriális fertőzésed van, és azt kell kezelni antibiotikummal, ha egyáltalán lehetséges még.


Ha készítenek tenyésztést, akkor kérd el a tenyésztés leletét, azon rajta van, hogy milyen antibiotikumra érzékeny a fertőzést okozó bacid, és olyat kell szedni.

Persze, erre akkor van szükség, ha az orvos nem képes kideríteni, hogy mi okozza a problémádat és nem kezel.



A lényeg, hogy másik orvos!!! A jelenlegi nem ért semmihez!

2023. ápr. 10. 15:27
Sziasztok! Holnap megyek kontrollra de valószínűbb hogy bent kell maradnom megint :( Mert gondolom ct-vel is megnéznek. Majd jelentkezem. Minden jót nektek addig is.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Nmarie)
2023. ápr. 7. 14:43
Szia,mizujs veled?
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Channa*)
2023. ápr. 6. 09:42
Hát,a hasam még fájdogál meg néha picit véres a papír,de ez még berlefér szerintem.Most már kivárjuk mit csinálnak a kontrollon
41. Channa* (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 20:09

Ne az számítson, hogy mit mondanak, hanem az, hogy milyen az állapotod! Ha még mindig nem gyógyultál meg, akkor menj el egy másik dokihoz!

Másik kórházba!

Nehogy valami csúnya bajod legyen ettől!

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Nmarie)
2023. ápr. 5. 18:50
Szia,sajnos vagy inkább nem de nem volt még,remélem nem is lesz ilyen problémám. Sajnálom hogy ilyesmin kellett keresztül menned.De szerintem ha kéát ember IGAZÁN szereti egymást,minden "akadályt" le tudnak győzni együtt. Írok saját példát. 23. éves házasok leszünk most 26.-án párommal aki nagyon betegen is elfogadott,szeret kitart mellettem pedig sokszor nem volt és nem is könnyű úgy hogy gyereket sem szülhettem neki. hát,szerintem ezért...És IGENIS értékes vagy.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Channa*)
2023. ápr. 5. 18:42
hát,igen. de még várok. ha a kontroll után se mondanak bíztatót lépek valamerre
38. nmarie
2023. ápr. 5. 17:49

Sziasztok! - hát éppen nem fizikai problémáról kérdeznék.

Tavaly áprilisban volt műtétem, sajnos rák miatt - de az akkori "társam" nem vállalta fel. Szóval egyedül maradtam.

És most van valaki, aki nagyon érdeklne ... csak nem tudom, hogy lehet ilyen "kondíciókkal" felvállalni egy nőt ... hogy van egy elvarrt "zsákja" (biztosan baj hogy így hívom a megmaradt hüvelyt) ... egyszerűen csak félek a visszautasítástól emiatt. Főleg, hogy az ex visszhangja az undor volt.

Ti hogy mentetek át ezen?

Muszáj tudnom, mert ugyan akkori társ lelépett, de van aki nagyon komolyan érdekelne, csak annyira nem merek értelmesen közeledni - bár tudja mi történt - lehet ez csak az én fejemben van. Nekem az eltávolítás után csak lelki problémám van, érek még valamit?

Hogy élik meg a pasik a sexet ilyen esetben? Mit tudtok?

37. Channa* (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 16:56

Érdekes kezelési módszer a megfigyelés, és egyben hihetetlen is!


Elrontottak! Fertőzést kaptál! Ezek után annyit tesznek, hogy várakoznak? Nem kellene dokit váltanod?

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Channa*)
2023. ápr. 5. 16:47
nem
35. Channa* (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 10:30
Nem adtak antibiotikumot?
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Channa*)
2023. ápr. 5. 09:05
Szia. semmilyen kezelést. csak vártak.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Toncsimimi)
2023. ápr. 5. 09:02
Szia. Írok,köszi
32. Channa* (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 4. 21:06
Milyen kezelést kaptál?
31. toncsimimi (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 4. 20:17
Engem egy hete műtöttek Debrecenben. Írj rám, szívesen segítek!
2023. ápr. 4. 12:37
Lehet megyek Parádfürdőre. Az Egriek meg csexxszék meg az an...yukat
2023. ápr. 4. 12:22
Megint baj van. picit de folyton ürül vér,és a házidoki mondta megint van ciszta a petefészekbe. tudnátok ajánlani Pesten vagy Debrecenbe kórházat ami nem fizetős?
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Borian)
2023. ápr. 4. 10:02
Köszönöm,hát gondolhatod mi is hogy megijedtünk mikor semmit se mondtak esetleg mi jelentkezhet. állítólag gyulladás okozta.
27. Borian (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 4. 09:53

sejtettem, és örülök, hogy hallgattál ránk és gyorsan orvoshoz fordultál, annak meg pláne, hogy megoldódott


az kiderült, hogy elronrottak vmit a műtétnél, vagy gyulladás okozta?

2023. ápr. 4. 08:41
Végbél-hüvely sipoly volt.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Channa*)
2023. ápr. 4. 08:41
Igen,kicsi rés volt. Vizsgált a proktológus-sebész és végbél tükrözés is volt. Hát,igen bent tartottak..
24. Channa* (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 4. 08:23

Na végre!

Milyen rés volt kicsi?

Csináltak valamit?


Azt nem hiszem el, hogy bent kellett feküdnöd és várnod, hogy beforrjon a nem tudom mi...

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Maffia 77)
2023. ápr. 4. 08:21
Szia. Valami laporo... bigyó is van írva a záróra de vágtak is. az már szépen forr össze.
2023. ápr. 4. 08:19
Sziasztok! Elnézést,nem tudtam írni kórházba voltam. Kicsi volt a rés,így azt mondták összeforr magától. Most már forrt valamennyit,bár néha picike vér szivárog. Húsvét után kontroll. Köszönöm hogy aggódtatok értem. Puszi :)
2023. márc. 28. 07:28
Szia! Remelem megoldodott mar. Ugy gobdolo, hogy mutet kozben tortent a hiba. Megserult a bel, sipoly keletkezett. Erre a kup nem hasznal. Ezt megfogjak szuntetni. Laparos muteted volt? Ird meg hogy vagy most? Jobbulast!
2023. márc. 22. 15:39
Remélem én is, hogy már kórházban van és megműtötték és rendbehozták a hibát. Vagy legalább elkezdték a rendbehozatalt.
19. bozsu55 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 22. 14:59
Ilyen doktornőhöz nem mennék többet, aki azt sem tudja hogy a nőgyógyászatra nem kell beutaló.
18. Borian (válaszként erre: 17. - Channa*)
2023. márc. 22. 14:52
Reméljük, azért nem válaszo, mert éppen kezelik valahol. :-( Én is többször visszanéztem ide, mert aggódom. :-(
2023. márc. 21. 12:34
Mi volt a dokinál?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook