Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
42755. ukata (válaszként erre: 42747. - Katonca)
ápr. 6. 18:47

No komment. Erre nem is lehet mit mondani.

Én meg totál aggódásban voltam, hogy csak nem lett valami gond a sönt kivetele után, de amit leírtál, arra a legvadabb rémálmaimban sem gondoltam volna.

Ez egy horror. A legrosszabb az, hogy mindez a Te bőrödre megy.

Sajnos hallottam már arról, hogy a TB havi kvótát finanszíroz, és ha a keret valamilyen okból pl. az adott hónap közepére elfogy, akkor a kórházak további beavatkozásait nem támogatják. A beteg meg kétségbe esve rohangál a magánrendelésre, fizet jó sok pénzt, csak segítsenek rajta. Csak akkor, kérdem én, miért is fizetjük a TB-t? Persze ez csak amolyan költői kérdés.

Katonca, tarts ki, mi 10 nap múlva is itt fogunk szorítani érted.

Sok puszi

Kati

42754. Katonca (válaszként erre: 42752. - Tia69)
ápr. 6. 17:04
Látom neked sem kell bemutatni a jó magyar egészségügyet! Én is mondtam ma a nővérkének, két mondatot szeretnék mondani. Becsukta az ajtót válasz nélkül. Később kijött, mondtam neki újra, meg kell hogy hallgasson, mert a doki mondta jöjjek hozzá időpont nélkül. - Jaaaaaa, akkor rögtön jöjjön be!
42753. Katonca (válaszként erre: 42750. - Diti1968)
ápr. 6. 17:00
Szépen eszik, csöntörög a lakásban. Kimenni nem akar az udvarra, az erkélyen levegőzik inkább. Az elme állapota változó, van hogy egész tiszta, aztán van hogy össze-vissza beszél. Nem veszekszünk vele, bólogatunk olyankor! :) Néha sírdogál, pl. ma is. Kérdeztem tőle mi a baj? Azt felelte az elromlott élete miatt sír. Mert a kórházban ellopták mindenét, nincsenek iratai, órája, gyűrűje, szemüvege, stb... Tényleg nincsenek, de nem a kórházban vesztek el. Mert mikor haza hoztuk meg voltak. Csak sajnos későn vettük észre, hogy mindent kidobál. Valószínű ennek az áldozata lett sok minden. De mondtam neki majd pótoljuk a dolgait.
42752. Tia69 (válaszként erre: 42747. - Katonca)
ápr. 6. 16:59
Úr Isten...ilyen fejetlenséget mint ami némely kórházban van,komolyan már vicc kategória,csak sajnos mi aki elszenvedjük ezt nem tudunk nevetni rajt,mert a mi bőrünkre megy. Nagyon sajnállak jól kicsesztek veled! Csak drukkolni tudunk ,hogy sikerüljön legközelebb😐 Mikor a szövettanomért mentem múlt héten ,nem volt időpontom,mert előtte nap beszéltem a dokimmal,azt mondta nem kell,csak menjek be hozzá,és odaadja. A betegfelvételi pultnál mondtam miért jöttem,hogy meg van beszélve a dokival,elkezdett olyan bunkó stílusban kioktatni,hogy őt nem érdekli mit akarok,meg ,hogy a doki sem érdekli,ez a rend és kész...volt egy kis csörténk mire nagy nehezen be tudtam jutni hozzá. Mintha nem ő lenne értünk...vagy azért megyünk oda ,hogy őt bosszantsam...kik ezek basszus...amúgy meg ha ők kevertek be neked,oldják meg ,de ne a te károdra. Hát még egyszer sajnálom,,tarts ki...üdv. Timi😀
42751. Katonca (válaszként erre: 42724. - Zsuzsa Kun)
ápr. 6. 16:54
A szövettan azt mutatta ki, hogy a méhnyakjában voltak csak rákos sejtek. De ettől függetlenül mindent kivettek neki.
42750. Diti1968 (válaszként erre: 42747. - Katonca)
ápr. 6. 16:49

Szegény Katonca!

Ez hihetetlen, mit kell neked még kibírnod...

Remélem, hogy tényleg ez az utolsó időpont és nem lesz több tévedés, mellébeszélés.

Anyukád hogy van?

Puszi,

Edit

42749. Katonca (válaszként erre: 42743. - Honey0201)
ápr. 6. 16:44

Engem azzal riogatott a doki, hogy műtét után 6 hónappal kezdődik az igazi változókor, mert addigra esik le drasztikusan a hormon szint. (Mert nekem ugye petefészkem sem maradt.)

Egy hónap múlva meglátom...

42748. Katonca (válaszként erre: 42742. - Zsuzsa Kun)
ápr. 6. 16:37

Kedves Zsuzsa!

Én is azt figyeltem meg magamon, hogy ha nem alszom ki magam, vagy stresszesebb napom van, akkor gyötörnek a hőhullámok, nyugis napokon nem. Éjszaka néha ha rám tör, takaró ledob, egy-két percig úgy érzem magam mint aki a trópusi esőerdő közepén fekszik, utána meg takarózom be, mert hirtelen az északi sarkon vagyok! :)

42747. Katonca
ápr. 6. 16:29

Sziasztok Lányok!

Mindegyőtök üzenetét elolvastam, puszi érte mindenkinek!

Most pedig jöjjön a hihetetlen történet...

Az elátkozásom továbbra is érvényben...

Végig bőgtem a délelőttöt 4-én. Megyek az sztk-ba, viszem a papíromat. Közlik velem, miért nem jelentem meg 3-án, várt az orvos. Mondom nekik milyen harmadikán??? Nézze már meg a papíromat, 4 van rajta. Sajnálják, de a gépben 3 van. Más orvos nem veszi le a katétert, mert tudhatnám, hogy a TB egy katéter levételt támogat naponta, hát nem tudják megmondani mikor kerülök újra sorra!!!!!! Miközben napi szinten fájdalmaim vannak, vérest vizelek. Hátunkra vettük a várost, mivel az orvosom kórházon kívül volt. Megkerestük a dokit a magánrendelésen, aki azzal kezdte, miért nem jelentem meg, várt. Egyeztettünk mi történt, közölte az a gáz, a legközelebbi időpont május 28!!!!!! Sajnos a TB diktál. Mondtam neki vegye le a csövemet maszekba, közölte nem tudja, mert az ahhoz szükséges monitor meg minden vacak csak a kórháznak van. Azt mondta végül, pénteken (vagyis ma) menjek be hozzá a rendelésre, meglátja mit tud tenni.

Kiadós bőgés otthon... Éjjel nuku alvás az idegtől... Ma reggel doki...

Se kartonozó semmi nem kellett, felcsörtetés, soron kívül fogadott. Azt mondta ezt jól elszúrtuk, bekevertünk magának. Valami pasi volt a "nővérke". Végül kitalálták ketten, hogy nem kell május végéig szenvednem, bedugtak április 17-re. Azt nem tudom mit írtak be a TB-nek, de ezt a 10 napot már kibírom valahogy! Addig gyógyszert szedek a pisimre. Hetedik antibiotikum mióta katéteres vagyok, mert ugye ez a mellékhatása, hogy fertőzést kap mellette az ember állandóan.

Mindenesetre katasztrófa: ha Ausztriában élnék, egy vesekő eltávolítási procedúra 1 hét, nálunk 5 hónap!!!!!!! Nesze neked TB! Tényleg nem vagyok hálátlan, de akkor is röhej ahogy jártam. Más menne a betegjogi képviselőhöz panaszra. (Csak az a baj, attól még a katétert a doki tépné ki...) Na mindegy... Végül is a szépfiú ma rendes volt, orvosolta ahogy tudta az esetet.

Tehát a jókívánságaitokat elteszem 17.-ére!

42746. Mnikii
ápr. 6. 16:21

Katonca latom többen is aggódnak, én is ezért neztem be hogy Mizujs veled

Remelem minden ok

42745. Honey0201 (válaszként erre: 42744. - Zsonett70)
ápr. 6. 10:47
Szia! Igen köszönöm! Te hogy vagy? :)
42744. Zsonett70 (válaszként erre: 42743. - Honey0201)
ápr. 6. 09:27
Szia.Körülményekhez képest akkor jól vagy?Őrűlők,puszi.😗
42743. Honey0201
ápr. 6. 07:42

Jó reggelt csajszik!

Hőhullámok nekem is vannak, főleg èjjszaka, de már nrm èbredek fel minden alkalommal, csak abból tudom, hogy volt, mert vagy nincs rajtam a zokni, vagy összekuszàlódik a takaróm ;D Napközben akkor van csak, ha idegesebb vagyok. Bár azt mondta januárban a nődokim, hogy lesz durvább is de szerintem annyira nem zavaró.

42742. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42740. - ukata)
ápr. 5. 21:07
Nálam nagyon érdekes. Itthon szinte soha nem jön rám.A melóhelyen viszont elég gyakran.Ez nálam idegi alapon müködik úgy látom.Éjszaka nem mindig.
42741. ukata
ápr. 5. 19:31
Katoncaaaaaa, hahóóóó!! Aggódunk. Mizu?
42740. ukata (válaszként erre: 42736. - Zsuzsa Kun)
ápr. 5. 19:30

Szia Zsuzsa, sajnos a helyzet változatlan, még mindig kínoz a hőhullám, mindegyikre már előtte felébredek, így mire a csúcsra érek (sajnos ez a csúcs nem AZ a csúcs), addigra már a takarón kívül fekszem.

És Nálad mizu hőhullám ügyben?

42739. Zsonett70
ápr. 5. 17:36
Katonca!!!Ha-ho,mi van veled.Mond,hogy minden oké,győzelem!!😉😘😍
42738. Zsonett70 (válaszként erre: 42737. - Honey0201)
ápr. 5. 17:34
Szia.A holnapinap átalvásánál nagyobb probléma sose legyen.Vigyázz magadra,kitartás,sok tűrelem.Gyors kezelést,mielőbbi gyógyulást.😚💖
42737. Honey0201
ápr. 5. 17:03
Sziasztok! Ma kapom a harmadik kemot. Fèl tíz óta itt vagyok, csak kettőkor kezdtèk el adni ès nègy órán át adják.:( azt hiszem a holnapi napot átalszom ;)
42736. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42732. - ukata)
ápr. 5. 08:22

Szia ukata!

Hogy vagy?

A höhullámok csillapodtak?

42735. vony
ápr. 4. 21:36

Kedves Katonca!

Ma nagyon sokat gondoltam rád,bízva benne hogy a lehető legegyszerűbben és leggyorsabban megszabadultál az idegen vezetékeidtől.Gyógyulj gyorsan,várjuk a megnyugtató híreket.💝💝💝💝

42734. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42732. - ukata)
ápr. 4. 20:30
Köszönöm szépen🙂
42733. Zsonett70
ápr. 4. 20:13
Drága Katoncánk!Remélém minden tutti,és győzelmet arattál.Várunk!Millió puszika.😙😙😙😙😙💖❤
42732. ukata (válaszként erre: 42715. - Zsuzsa Kun)
ápr. 4. 19:48
Szia Zsuzsa, nem semmi egy csaj vagy. A 8 km szép teljesítmény. Téged még egy sugaras kezelés se tud kizökkenteni. Csak így tovább, tuti bírni fogod. Szerintem a hozzáállás nagyon sokat számít és a pozitív gondolkodás már fél siker.
42731. Timsa33
ápr. 4. 19:21
Szia Katonca,itt most Mindenki szorít és drukkol neked <3 kitartás! <3
42730. ukata (válaszként erre: 42712. - Katonca)
ápr. 4. 18:50
Hahóó, Katonca. Mi a helyzet? Ma többször eszembe jutottál, hogy mi lehet Veled. Remélem, szerencsésen, de főleg elviselhetően túl estél már a söntmentesítésen és végre megszabadultál minden kíntól. Írj, ha tudsz, meg főleg pihend ki Magad. Remélem, ezzel végre lezárult a kálváriád.
42729. Luca07
ápr. 4. 09:06
Katonca!Szorìtok minden rendben lesz!😚
42728. Astra12
ápr. 4. 00:22
Katonca! Holnap ilyenkorra már minden rendben lesz! Gondolok rád!
42727. Zsonett70
ápr. 3. 20:51
Katonca!Gondolok rád holnap.Az erő és a bátorság legyen veled.💖😚😚😚😚
42726. Evili71
ápr. 3. 20:28

Katonca!

Sok erőt Neked holnapra! Remélem pikk-pakk túl leszel rajta és a dokid is kivételesen kedves lesz. Gondolok Rád!!!

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook