Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
43997. Katonca (válaszként erre: 43992. - Csildi64)
jún. 30. 10:57

Jut eszembe Csildi!

Csak jó tanács, a rostos gyümölcsleveket felejtsd el, mert ilyenkor tiltólistás, mert szeleket csinál, ami egyébként is lesz magától is. ;)

43996. Katonca (válaszként erre: 43994. - Csildi64)
jún. 30. 10:52
Minden jót ,Csildi, erősödj meg gyorsan azt kívánom. Ezt a folpack dolgot megjegyzem magamnak, hátha kell még, amilyen peches vagyok!
43995. Tim70 (válaszként erre: 43994. - Csildi64)
jún. 30. 10:11
Ez mekkora ötlet😀. Mindig van új a nap alatt.🤣
43994. csildi64
jún. 30. 09:43

Köszönet minden jótanacsert es azért a rengeteg energiáért és szeretetért amit Tőletek kaptam!!!!

Nagyon jól jöttek idebent:

- sportkupakos üveg

- papír wc ülőke

- nedves törlőkendő

- nyeles fürdőpamacs

- reklamszatyi amibe a csöveken lógó zacsikat hurcolásztam magammal és nem kellett kézben tartani.

Apróságok mégis most nagyon fontosak es hasznosak.

A dokim azt mondta hozassak be egy guriga folpakkot és azt tekerjem a hadamköré zuhanyzasnal, ameddig mincs varratszedés ne érje víz a sebet!

Már csak a felkelés az ágyból nehézkes.

Puszika ....folyt.köv.

43993. Tim70 (válaszként erre: 43992. - Csildi64)
jún. 30. 09:26
Szia jó reggelt! Szuper hírek ügyes vagy hajrá, hajrá előre! 😀😀😀. Tessék sokat pihenni és sétálgatni. Szép napot! Üdv: Timi 💖
43992. csildi64
jún. 30. 08:38

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!

Ma reggel kivették a ket csövet a hasamból! Hurrá mostmár sokkal jobb. / Késő este mar túl lettem a "nagydolgon" is . Bár a rostos gyümölcslé keksz kombó igen silanyka eredmenyt adott! 😂😂😂

Mivel nincs kocsink és sokat kellene utazgatni oda-vissza. Így kedden reggel lesz varratszedés és délutan mehetek haza!!!

43991. Szilvi Réz (válaszként erre: 43983. - Csildi64)
jún. 29. 21:17
Engem is izélgettek a nagy wcvel a kórházban. Adtak levolac szirupot és azzal sikerült. Igyál nagyon sokat úgy könnyebb. Mielőbbi gyors és fájdalom mentes gyógyulást kívánok :)
43990. Tim70 (válaszként erre: 43983. - Csildi64)
jún. 29. 21:03

Szia Csildi 😘! Ismerős szitu engem már az idegbajba kergettek a széklet kérdéssel. A harmadik napra sikerült hashajtó kávé kefír egyveleggel produkálnom. Utána már csak itthon.😊 Egyél amit adnak és próbálj meg minél több folyadékot inni! Gyógyulgassál pihenjél, és sétálgass amennyit bírsz mert az segít, hogy a belek rendeződjenek.

💖Üdv: Timi

43989. Bichter1 (válaszként erre: 43983. - Csildi64)
jún. 29. 20:53

...szegénykém!

Nekem 3. napon volt székletem (normál esetben sincs mindennap) de nem zargattak ezzel mindennap, csak a pisilés volt a nővérkéknek fontos.

Max annyit mondtak, hogy ha nem menne ... nem nagy dolog, kérjek egy kúpot,mert bélsár" mindenképpen kell, hogy legyen.

Minden kaját egyél meg, amit eléd tesznek, le ne gyengülj és székrekedésed sem lesz.

Jóéjt Csildi

43988. Indigóka (válaszként erre: 43983. - Csildi64)
jún. 29. 20:35
Jobbulàst, gyors gyógyulást kívánok sok szeretettel. 😊
43987. yallah2 (válaszként erre: 43980. - Szilvi Réz)
jún. 29. 19:07
A kamillával nem ártottál, de legyél óvatos. Betadint javaslok!!!
43986. yallah2 (válaszként erre: 43983. - Csildi64)
jún. 29. 19:05
Máris azzal nyaggatnak? Most hajtották ki belőled!
43985. yallah2 (válaszként erre: 43982. - Szilvi Réz)
jún. 29. 19:04
Én is az vagyok. Sebészeti nővér. Azért merek ilyeneket írni. Az orvosok nálunk nem javasolnak semmilyen kenceficét a sebre, ha Normálisan gyógyul.
43984. Gabika66 (válaszként erre: 43983. - Csildi64)
jún. 29. 18:45

Akkor megműtöttek tegnap,csak később vittek be és az oxigén miatt csúszott minden.Azt hittem,elmaradt.

De legalább túl vagy rajta végre!Elég gyorsan adták azt a keserűsót,nem?Még egy napot várhatnának vele,mert az ember kezdjen már el enni...Ne foglalkozz semmivel most,csak nagyokat szunyálj és kérd hozzá a fájdalomcsillapítót!Holnaptól ráérnél a vécére szaladgálni.

Fájdalommentes napokat kívánok!

43983. csildi64 (válaszként erre: 43968. - Gabika66)
jún. 29. 16:56

Megcsinaltak a műtétet csak elhúzodott kissé. Kivettek a mehemet meg a két petevezetéket! A petefeszkek és a mégszaj maradtak. Ezt most délutan tudtam meg a dokimtól.

A két előző császar miatt rengeteg összenövesem volt, azokat is megszüntettek.

Már délóta nyaggatnak a kakilassal. Kaptam egy pohár keserűsót amit meg kellett inni. Azóta görcsöl a hasam, de semmiproduktum.

Holnap reggelig össze kell hozni valamicsket.

Ebedre 2dl meleg sós vizet kaptam /szűrt leves/ , na meg 3 evőkanálnyi híg sótlan krumplipürét. Meg haztartasikekszet. Ettől nem lesz nagy eredmény!

43982. Szilvi Réz (válaszként erre: 43981. - Eni49)
jún. 29. 14:22
Aztán lehet hogy csak túl aggódóm. :) egészségügyi dolgozó vagyok. Akasztják a hóhért :)
43981. Eni49 (válaszként erre: 43980. - Szilvi Réz)
jún. 29. 14:13
Értem!Nekem nem volt problémás,egyszer próbáltam bekenni és igen égett tőle.Utánna hagytam és semmit nem kentem rá.Nálad ha gond van és úgyérzed és látod,hogy a kamilla segít akkor természetesen használd!Én arra reagáltam,hogy nem fontos ha különösebb gond nincs,anélkül is szépen helyrejön.☺😘
43980. Szilvi Réz (válaszként erre: 43979. - Eni49)
jún. 29. 13:43
Nekem az egyik oldalon egy kicsit szét nyílt. A dokim mondta hogy kenegessem cutiosa géllel. De sajnos attól nagyon égett a bőröm. Azért kédeztem hogy ki mit tett rá. Most lemostam kamillával. Nem levedzik és nem is fáj csak picit csúnyább mint a másik oldal. :)
43979. Eni49 (válaszként erre: 43978. - Yallah)
jún. 29. 13:13
Teljesen igazad van a sebbel kapcsolatosan,én semmivel nem kentem mégis szép lett!
43978. yallah
jún. 29. 12:41

Szerintem ez a kenegetés olyan mint a nátha gyógyszerrel 1 hét anélkül 7 nap.

Na jó nem akarok trollkodni, de ha nincs begyulladva szétválva nem váladékozik a seb, fölõsleges bármivel is kenegetni. Szépen rendbe fog jõnni mindenféle lõtykõlés drága firlefrancok nélkül is.

Egy reakciómentes sebet elég tisztán és szárazon tartani. Először varas aztán lilás aztán rózsaszín aztán már fehér. Időt kell hagyni. Cukorbetegeknél lassabb lehet a gyógyulás ott közbe lehet avatkozni . De egészséges embernél fölösleges kenegetni. Magától is rendbejőn.

43977. Tim70 (válaszként erre: 43976. - Szilvi Réz)
jún. 29. 11:19
😘💖
43976. Szilvi Réz (válaszként erre: 43975. - Tim70)
jún. 29. 11:08
Kedves Timi! Köszönöm szépen! Megfogadom a tanácsodat :). Volt két császárom de ez a műtét jobban megvisel. Mondjuk akkor 14 évvel fiatalabb voltam :). Üdv. Szilvi
43975. Tim70 (válaszként erre: 43973. - Szilvi Réz)
jún. 29. 10:55
Szia Szilvi! Száritani szárit, de nem nagyon és gyuladás csökkentő is. Kinek mi jött be. Nekem ez. Lassan 5 hónapja volt a műtétem, így látom milyen lett a heg 😊 egy vékony halványrózsaszín vonal. Ne legyél türelmetlen! Szépen lassan lépésről lépésre haladj. Hidd el minden nap jobb és jobb. Sétálj, amennyi csak jólesik a mozgás sokat segít a gyógyulásban, és pihenni pihenni.😊 Még egy jó darabig lesznek szurkálások bele-bele nyilalások amig a belső varratok is felszívódnak (több idő nem 6 hét).😊 Üdv: Timi 💖
43974. Katonca (válaszként erre: 43966. - Csildi64)
jún. 29. 10:46

Kedves Csildi!

Jól értem, azért meg volt a műtét? Egyébként én is így jártam, oxigénnel bekötve az orromba csináltam végig az őrzős napot, plusz monitorok.

Vigyáznak rád, minden rendben lesz!

Puszi.

43973. Szilvi Réz (válaszként erre: 43972. - Tim70)
jún. 29. 10:11
A kamilla nem szárítja nagyon??
43972. Tim70 (válaszként erre: 43970. - Szilvi Réz)
jún. 29. 10:05
Szia Szilvi! Ne kenegesd semmivel. Amit nekem javasoltak naponta háromszor kamilla teás lemosás, és aloe fitst. Én ezt használtam és gyönyörüen begyógyult.💖
43971. Gabika66 (válaszként erre: 43970. - Szilvi Réz)
jún. 29. 09:33
Húúú,nekem a doki azt mondta varratszedésnél,hogy hagyjam magától leszáradni a heget,ne nyúljak hozzá.Így kenegetni sem szoktam,de itt többen használnak ezt-azt.Főleg ha valakinek gyulladt.Egyenlőre szép,ha teljesen letisztul szerintem lehet kenni ilyenekkel.Nekem van Bioptron lámpám,néha egy kicsit lámpázom.
43970. Szilvi Réz (válaszként erre: 43969. - Gabika66)
jún. 29. 09:11
Szia Gabika66! Köszönöm szépen a biztató szavakat. Nagyon jól esnek! :) lehet hogy én vagyok türelmetlen. Azt szeretném kérdezni hogy te kenegeted valamivel a sebet. Körömvirág, curiosa gél.... Stb??
43969. Gabika66 (válaszként erre: 43960. - Szilvi Réz)
jún. 29. 08:48

Szia Szilvi!

Üdv a csapatban :) Engem 18 napja műtöttek,mindent vittek,25 cm vágással.a kőérzés megvan,de napról napra van egy kis könnyebbség.Már élvezem,hogy a kedvenc - félig hason,felhúzott lábbal - helyzetben tudok aludni végre.A pisilésnél is van egy "érzem a hólyagom" érzés...tényleg ez meddig lesz?Néha kis nyilalás,karcolás érzés is van.Ez a frontos,borús,esős idő sem a műtöttek barátja.De jobb mint az 50 fok :) Mondjuk sétálni is kellene többet,de olyan nehezen lépek ki az utcára.

Erősödünk,pihengetünk.Én már egyik este kipróbáltam,hogy tudok-e vezetni?És igen,szépen óvatosan!Megnyugtat,hogy ha van valami el tudok menni.Tegnap a huzat levitte a mogyorós tálat...el voltam vele egy pár órát.Szóval edzésben kell lenni.

Gyors gyógyulást kívánok!

43968. Gabika66 (válaszként erre: 43966. - Csildi64)
jún. 29. 08:32

Óh,szegény!Még ez hiányzott neked!Én nem tudom,hogy mitől esik le az oxigén szint,de az izgalomtól azért vedd rendesen a levegőt :D :D

Viccet félretéve,mit mondanak ilyenkor?Van új időpontod?Az alvásnál el sem tudok képzelni jobbat,jó pihenést addig is...várunk!

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook