Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
42822. Astra12 (válaszként erre: 42818. - Zsuzsa Kun)
ápr. 9. 14:01
Ezt stressz nélkül kibírni! Ennyi baj után màr csak jó dolgok jöhetnek! Leértél a gödör aljára, innen màr csak felfelé vezethet az út!
42821. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42816. - Astra12)
ápr. 9. 12:24
Köszi Astra🙂
42820. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42815. - Katonca)
ápr. 9. 12:22

Katonca remélem,hogy így lesz.

És mindenki máshogy reagál rá.

A kettö hüvelysugarat is jól birtam Semmi nem jött be abból amit az ápoló mondott.Esetleg egy kicsit gyakrabban kell pisilni,de a hólyagom mindig is érzékenyebb volt

42819. Zsuzsa Kun
ápr. 9. 12:11

Ja és nagyon szeretem a tejterméket,de az a sugárkezelés alatt tilos.

Pedig nekem a reggel 3dl tejjel kezdődik.Mondhatnám tejfüggő vagyok🙂

42818. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42817. - Diti1968)
ápr. 9. 12:05

Köszönöm a jó tanácsokat Edit!

A táplákozásom eddig is hasonló volt

Teljes kiörlésü kenyeret eszek évek óta a Csirkemellet szeretem csak, esetleg a combját még.Minden nap eszek banánt A vitaminok közül a vitaking multi profi pluszt szedem évek óta

most még kiegészitettem

2000NE d3 vitaminnal+2szem citro kalcium és 250mg magnéziummal

Sajnos a stresszeléssel van gond.A múlt héten szakitottam a barátommal.Búcsúzóul még azt irta hogy soha ne gyógyuljak meg.Vasárnap hajnalban meghalt az egyik cicám.Már 21 éves volt várható volt már hogy elmegy a kezeim között halt meg.

A szüleim kórházban apu 91 anyu 85 éves

úgy néz ki ök is elmennek

És egyedül élek

Szóval nem egyszerű stressz mentesen élnem.

Azért megpróbálom.

Üdv:Zsuzsa

42817. Diti1968 (válaszként erre: 42813. - Zsuzsa Kun)
ápr. 9. 11:33

Kedves Zsuzsa!

Támogasd az immunrendszered mindennel, amivel csak tudod! 1. Ne stresszelj! Lazíts, relaxálj, meditálj, akár kezelés közben is, valami kellemes zenére! 2. Táplálkozz egészségesen: bélflóra támogatása probiotikummal+joghurt/kefír, zabpehely, sok friss gyümölcs és zöldség nyersen, ha bírod, sok fehérje, tejtermék, hal, szárnyasok és kevés vörös hús, cukor/mesterséges édesítők kerülése, kevés tészta féle/pékárú inkább csak teljes kiörlésű/molke/fitt termékek ha nagyon nem bírod nélkülük. Nagy dózisú D3 vitamin, A+E+cink+szelén, C, B komplex, K2, és Q10.

Hirtelen ezek jutottak eszembe. A külső sugarazásnál jótékony lehet az Aloe vera gél/Hyaluron savas krém (Curiosa), Panthenol spray, minden olyasmi, ami nyugtatja/hidratálja/regenerálja a hámréteget.

Sok erőt és minimális mellékhatást kívánok a kezeléshez, aztán meg gyors regenerálódást és teljes gyógyulást!

Üdv,

Edit

42816. Astra12 (válaszként erre: 42811. - Zsuzsa Kun)
ápr. 9. 10:45
Próbálj arra gondolni, hogy minden egyes kezelés elpusztít benned valami rosszat, így a kezelések nem tönkre, hanem egészségesebbé tesznek! A közben felmerülő nehézségek csak átmenetiek, mint ahogy pl. lakásfelújításnál is a káosz a szép új lakáshoz vezet!
42815. Katonca (válaszként erre: 42811. - Zsuzsa Kun)
ápr. 9. 09:03

Egyenlőre nem akarom a kolléganőmet zaklatni. De annyit elárult, hogy ahogy vége lett a kezelésnek, napról napra jobban van. Majd ha kipihente magát, megkérdezem hogy élte meg.

Remélhetőleg semmi tartós károsodást nem szenvedsz el. Tudom könnyű mondani, de fel a fejjel! Ez az az út, ami a gyógyuláshoz vezet!

42814. Katonca (válaszként erre: 42810. - ukata)
ápr. 9. 08:59

Mikor először a doki hozzám vágta a rossz hírt, hogy méheltávolítás, azt hittem én vagyok csak ilyen szerencsétlen egyedül ebben a világban.

Itt jöttem rá ebben a csoportban, hogy milyen gyakori műtét ez a mi kis hazánkban. Minden nap jelentkezik új sorstársunk...

Miért ilyen betegek a nők? Vagy a pasik is, csak nem olvassuk az ő topicjukat?

Egyébként tényleg csak egy jó író kellene, akit érdekel ez a téma. Már regényt írhatna. Volna is rá igény, mert amit az orvosoktól megtudsz műtét előtt, na az nudli...

42813. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42812. - ukata)
ápr. 9. 07:55

Sajnos más választásom nincs.Nem merem megrizikózni a vissza utasítását.

Reménykedek hogy nem okoz maradandó károsodásokat

42812. ukata (válaszként erre: 42811. - Zsuzsa Kun)
ápr. 9. 07:28

Reméljük, hogy a sugár káros hatása csak átmeneti. A hajhullásra is azt szokták mondani, - és egy volt kolléganőmnél is így volt - hogy a kemó után sokkal szebb lett az új haja.

Így legyen:):)

42811. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42793. - Katonca)
ápr. 9. 07:08

A 28 sugárkezelés után már biztos nem leszek olyan mint régen.

De majd meglátjuk mit tesz tönkre bennem.

42810. ukata (válaszként erre: 42807. - Katonca)
ápr. 9. 06:33

Én benne vagyok. Te leszel a fővezér:):)

A múltkor már írtam, talán 2 hónapja, hogy a történeteinkből lassan összeállna egy könyv, így, akik hasonló cipőben járnak, és nem találnak rá erre az oldalra, hozzáférnének a sok hasznos információhoz. Szinte mindannyiunk leírta már, hogy milyen nagy segítség volt ez a szuper kis (nem is kicsi) társaság.

42809. Katonca (válaszként erre: 42804. - Csakpihe)
ápr. 9. 00:16
Hát biztos igaza van, csak elmondhatta volna az okot is....
42808. Katonca (válaszként erre: 42803. - Diti1968)
ápr. 9. 00:13

Na már csak az hiányozna, hogy foltos is legyek! Se kiütés, se dagadás semmi ilyen nem hiányzik.

Köszi, utána nézek!

42807. Katonca (válaszként erre: 42802. - Timsa33)
ápr. 9. 00:08
Csinálunk egy új topicot - műtét után egy évvel boldogan - címmel. :)
42806. Katonca (válaszként erre: 42797. - Manka67)
ápr. 9. 00:05
Na a meleget én sem bírom. Őszi leány vagyok, meg lennék nyár nélkül is. Gondolom így műtét után még nagyobb szenvedés lesz nekem a kánikula.
42805. Katonca (válaszként erre: 42796. - ukata)
ápr. 9. 00:01
Egy ekkora családban, mint a miénk, csak ilyenkor van igazi csend és nyugalom. Élvezkedek itt közben! :D
42804. Csakpihe (válaszként erre: 42791. - Katonca)
ápr. 8. 21:55
Még akkor kérdeztem hogy akkor nem kell semmi, és mondta hogy nem nekem nem kell.
42803. Diti1968 (válaszként erre: 42794. - Katonca)
ápr. 8. 21:17

Kedves Katonca!

Már a múltkor akartam írni, csak elfelejtettem, hogy a sok antibiotikum miatt vigyázz nagyon a bőrödre, mert a legtöbb fényérzékenységet okoz! Nézd meg hogy amiket szedtél milyenek voltak és ha kell akkor ilyen jó időben ne menj utcára se komolyabb fényvédőkrém nélkül!

Remélem, ezt elmondják azoknak is, akiknek kemot kell kapjanak, mert úgy tudom, nekik is ugyan ez a helyzet!

Üdv,

Edit

42802. Timsa33 (válaszként erre: 42777. - Katonca)
ápr. 8. 21:00
Szia! Hát igen,én is így érzek néha,de az embernek türtőztetni kell magát és próbálni megmagyarázni,hogy sajnos nem vagyunk egyformák és ez van.Én tényleg ne kívánok senkinek semmi rosszat,nem hisze a bosszúban sem-spirituális lélek vagyok-csak egy kis megértésre vágynék.Én sem tudom miért történ velem ennyi minden rossz és én is sokszor éreztem,hogy bakker meg vagyok átkozva.De mindig talpra álltam eddig,csak ugye ahogy az ember öregszik úgy lesz ez afelálás egyre nehezebb.Mindenesetre kitartást neked és hajrá,remélem egyszer egy vidámabb fórumon csevegünk majd.Nagy ölelés,szeretettel <3
42801. Timsa33 (válaszként erre: 42778. - Tia69)
ápr. 8. 20:52
Szia Tia!Ezzel én is így vagyok,de muszáj lesz elmenni és megnézetni magam,pedig bennem is rengeteg kétely van még a történettel kapcsolatban.Viszont ma már kertészkedtem ebben a jó időben és egyre jobban mozgok,többet bírok.Az éjszakai izzadások,hőhullámok vannak-elég kellemetlen,főleg a párom előtt,de ő mindig megnyugtat-még akkor is,amikor ki lehet csavarni a hálóingem.. Azzal biztat,hogy a szex miatt se aggódjak,majd csak akkor ,,fanyalodunk rá,,ha már készen állok... :D
42800. Timsa33 (válaszként erre: 42783. - ukata)
ápr. 8. 20:45
Szia! Köszönöm szépen a biztatást és a vigasztaló szavakat.Igen,nem egyszerű vele az biztos,mert ő az a nőtípus,akinek mindig mindenben igaza kell,hogy legyen..-sajnos van ilyen :( Nem vagyok már fiatal és sok szomorú dolog volt az életemben,például az,hogy az én anyukám is agydaganatos volt és bizony nem volt könnyű sem ápolni,sem nézni a leépülését egészen a haláláig,amikor már az utolsó hónapokban meg sem ismert.Már nagyon régen elváltam,a lányomat egyedül neveltem fel és sok küzdelem volt az életemben.Pár évvel ezelőtt találkoztam a jelenlegi párommal,de anyukám betegsége miatt nem tudtam elfogadni a közeledését.Aztán most két éve együtt vagyunk,megtörtént velem a csoda-újra szerelmes lettem,amire már nem is számítottam ebben a korban..A párommal nagyon szeretjük egymást és valóban lelki társai lettünk egymásnak,sőt,ő így fogadott el engem,a betegségemmel,az állandó vérzéseimmel,hogy gyakran kellett kórházba mennem,stb.Mellettem áll és fogja a kezem ami azért nem semmi.A szex sem volt így egyszerű,de ezt is meg tudtuk beszélni,ebben is partner.Viszont a nővérének nem tetszett,hogy neki pont én kellettem ennyi nyűggel,bajjal.Hát ez a legfőbb baja és ezért köt belém.Nem,nem kívánom neki,hogy valaha is átélje azt a sok lelki és testi fájdalmat amit én,csak egyet szeretnék már-hagyjon minket békén.Tudod,ha megmutatnám neki ezt a fórumot,akkor sem jutna el az agyáig,hogy nem ,,hiszti,,a változókor és más egyéb bajok,mert ahhoz túl önző.A tesóját is azért félti tőlem igazából,mert eddig ő irányíthatta,ugráltathatta.Na,mindegy-tudod,azt szokták mondani,ha valamin nem változtathatsz,akkor engedd el és ne foglalkozz vele,csak mert egy hülye érzékeny nő vagyok,ezért fáj,De majd igyekszem beerősíteni magam.. :) Bocsánat,hogy megint regényt írtam...
42799. Timsa33 (válaszként erre: 42788. - Zsonett70)
ápr. 8. 20:26
Szia,igazad van,próbálom nem meghallani,de ő mindig ,,annyira,, okos mindenben és mivel nincs saját magánélete,ezért rajtunk éli ki magát.Tudod,van ilyen nőtípus...-sajnos .. :( Pedig ha tudná milyen nehéz ezt végigcsinálni..
42798. ukata (válaszként erre: 42797. - Manka67)
ápr. 8. 09:17
Szia Manka. Zsírpárnáim nekem is vannak, csak mellette brutál hőhullámaim is. Ezek szerint nem ettől függ. De ha így lenne, inkább felszednék még pár kilót, pedig a fogyás volt a cél:):)
42797. Manka67 (válaszként erre: 42792. - Katonca)
ápr. 8. 09:11

Úgyszintén. Csak nekem 45 évesen és szerdáról csütörtökre :D

Vártam a hőhullámokat rettegve de csak 39-40 fokos láz jött kb 1 hónapig. Eltelt 5 év és hálisten nem ismerem a klasszikus hőhullámokat csak a meleget nem bírom. Talán a sok ösztrogén miatt úsztam meg amit az extrém zsírpárnáim termelnek... Vagy a csuda tudja hogy ez mitől függ...

42796. ukata (válaszként erre: 42794. - Katonca)
ápr. 8. 08:51
Jesszus, Te mit keresel a neten hajnalok hajnalán? Nem arról volt szó, hogy rápihensz a veseszadizás előtt, ha már "kaptál" bónuszba két hetet?
42795. Astra12 (válaszként erre: 42775. - Katonca)
ápr. 8. 01:30
Naná, hogy megnézted, én is azt tettem volna. Nem bunkó voltál, hanem okkal gyanakvó. Alaposan rászolgáltak.
42794. Katonca (válaszként erre: 42784. - ukata)
ápr. 8. 00:28

Hát nem biztos, hogy jól járnál...

Kenceficézned kéne magad éjjel-nappal, alul-felül.

42793. Katonca (válaszként erre: 42782. - Zsuzsa Kun)
ápr. 8. 00:27

Most aztán kijut neked az orvoshoz járásból...

Remélhetőleg ezzel a kezeléssel letudod végleg ezt a betegséget, és újra egészséges leszel mint régen!

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook