Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


3658. a0aecda338 (válaszként erre: 3631. - 289fab1d6b)
2010. jún. 14. 00:35

szia Szilvike!

Jucikáék vagy elutaztak,vagy valami miatt nincs internet hozzáférése.Azért gondolom ezt,mert egyik fórumon sem jelentkezett.

Remélem egyik tippem bejön és nincs semmi komoly oka a hallgatásának.

Bízom benne,hogy nem került kórházba a derekával.

Ha holnap estig nem jön,akkor felhívom.


Jucika írj,vagy üzenj Brigivel.

Puszi:Timi

2010. jún. 13. 22:32

Jucika!


Talán elutaztatok apával pót-nászútra és azért nem tudsz jelentkezni?Ha így van akkor nagyon kellemes pihenést nektek.

Amint tudsz gyere!!!!!!!!!!!


Puszi:Timi

2010. jún. 13. 22:17
Mindenkinek jó éjszakát,aludjatok jól,álmodjatok szépet!!!!!!!!!!!!!!!!!
3655. a0aecda338 (válaszként erre: 3654. - Starmama)
2010. jún. 13. 22:15

Mindent bele!

Puszi

3654. starmama
2010. jún. 13. 20:23
Köszönöm, annyira aranyosak vagytok. Akkor este indul a súlyzózás.
3653. 289fab1d6b (válaszként erre: 3652. - A0aecda338)
2010. jún. 13. 20:13

Szia Timi!

A bútor majd 8 hét múlva lesz, de feltétlenül csinálok majd előtte-utána fotót és majd felrakom.

Mi lehet Jucikával, már második napja nem jelentkezik.

Ma nem csináltam semmi különöset, főztem, mosogattam, meglátogattuk a mamát. Ennyi.

Pusz csajok, megyek. Majd holnap este jelentkezem. Vigyázzatok magatokra, majd én is igyekszem:)

2010. jún. 13. 20:01

Szilvike!


Mit csináltatok ma,otthon van már Évike bútora?

Ha már a helyén lesz,kérjük a fotót,velem ellentétben,Te ehhez is értesz.Fényképeket tudok készíteni,de a fölrakás már meghaladja a képességeimet.

Holnap nagyon vigyázz magadra,ha lehet,akkor próbáld lazábbra venni a tempót.

Sok puszi:Timi

2010. jún. 13. 19:56

Szia,Emma!


Köszönöm mindkettőtöknek az aranyos jeleket.Most láttam,hogy Ti már hajnalban ébren vagytok.Én akkor tudok igazán jót aludni.


Puszi nektek:Timi

3650. a0aecda338 (válaszként erre: 3646. - Szofi99)
2010. jún. 13. 19:42

Szia Szofi!


Jövő héten csak szombaton dolgozom néhány órát.Csütörtökön megyünk a gyerkőcömmel Szegedre,diabetológushoz,utána irány vissza Szelídre.Költözik ki egy rádióstúdió,és programokkal teli szezonnyitó hétvégét terveznek.Kint leszünk néhány napig,beszélőre megyek be a börtönbe szombat reggel,majd iparkodom kora délután végezni.

A strandon tényleg kibírhatóbb ez a nagy meleg.

A hőhullámok leginkább éjszaka kínoznak,aludni hajnalig nem nagyon tudok,egyenlőre még nem szedek semmit.

Ha találsz valami szuper,megbízható módszert,légyszíves oszd meg velem is.

Puszi:Timi

3649. 289fab1d6b (válaszként erre: 3644. - Szofi99)
2010. jún. 13. 18:00
Tulajdonképen nem progeszteron készítményt szedtem, hanem magas levonorgesztrel tartalmú fogamzásgátlót, amely csökkenti az ösztrogén termelődést, és serkenti a sárgatesthormont, de sajnos nem használt, a myomák csak nőttek:(
3648. szofi99 (válaszként erre: 3639. - Ametiszt73)
2010. jún. 13. 17:20

Kérdezz csak nyugodtan bármit! Nekem nem volt szorulásos bajom, inkább ment a hasam, a keserüsó nem tudom meddig bennem lehetett, azután pedig még a kórházban ittam az automatából kávét,-jobb hiján- és ez vetekedett a hashajtóval:):)

Aztán nagyon égett a gyomrom, sok volt a savam, és Salvus vizet ittam, szerintem ez jó volt a vécézéshez:):)

3647. szofi99 (válaszként erre: 3617. - Starmama)
2010. jún. 13. 17:13

Szia !


Persze hogy kipróbálnám ha ezzel meg lehet akadályozni a egy mütétet. Ezzel nagy vesziteni való nincs, nem olyan mint egy gyógyszer, hogy ki tudja mikor milyen mellékhatások jönnek elő.

Csak edzzél, biztos sikerül !!

3646. szofi99 (válaszként erre: 3636. - A0aecda338)
2010. jún. 13. 17:05
Timi! Te strandolsz? De jó neked ! Na holnap viszont már nem lesz jó ha dolgozol, és Szilvike Te is. Azért ugye majd jöttök ide is egy kicsit ?
3645. szofi99 (válaszként erre: 3640. - Rezeda63)
2010. jún. 13. 16:42
Én ott kezdtem a zárt fórumon, engem még márciusban beengedtek, azután mire kijöttem a kórházból már nem lehetett bejelentkezni, de Timinek tudtam irni, és ő mondta hogy itt vagytok.
3644. szofi99 (válaszként erre: 3634. - 289fab1d6b)
2010. jún. 13. 16:39
Szilvike! Ugye Te mondtad, hogy mütét előtt szedtél valami progeszteron készitményt? Tudod még a nevét? Megirnád ?
3643. szofi99 (válaszként erre: 3614. - Rezeda63)
2010. jún. 13. 16:37

Én már szerdán 8 hetes leszek, ezért bátorkodtam piacra menni. Gondoltam hogy majd a közeli parkolóban állok meg, és nem kell annyit cipekedni. Csak azt felejtettem el, hogy ballagás volt, és a piac melletti iskolába mentek millióan, ugyhogy csak távolabb sikerült megállnom.

Nekem mindkét petefészkem, és a méhem eltávolitották. Azt hiszem nem is a cipekedés a baj, hanem a meleg, és egy doktornő azt mondta, hogy az agy a hipofizis mütét után 4 héttel keresi az egyik petefészket, mütét után 8 héttel pedig a másikat. Ez nekem most akkor már lehet az, mert most sokkal rosszabb mint előtte volt. Annyira leizzadok, hogy hihetetlen egyszerüen ömlik rólam a viz.

Ezért nyomozok hormonpótlás ügyben.

3642. Emma* (válaszként erre: 3627. - Ametiszt73)
2010. jún. 13. 14:56

Kedves Ametiszt!

A görcsökre nem szedek én semmit. Kezdetben gyógynövényes cseppeket szedettek velem (ha eszembe jut a neve vagy megtalálom a dobozt, megírom a nevét), hogy könnyebb legyen wc-re menni, de a görcs akkor is megvolt. Így inkább abbahagytam. A testvérem Espumisan-t vett nekem, de az sem jó. Tehát el kell viselnünk a görcsöket, amik ugye gyakran nagyon rosszak.

2010. jún. 13. 11:52

ametiszt! ezzel én is így voltam, vagyok. csak az jött ki amit a gravitáció kihozott. én a mai napig esténként 1 szűztea kapszulát bekapok, reggelim egy joghurt, lenmaggal. kb 1 hónapig nem tudtam nyomni, vagyis nem éreztem semmit hiába próbáltam erőlködni. a kezdet nagyon kényelmetlen és nehéz, de minden nap könnyebb lesz.

szép napot mindenkinek és kellemes időtöltést.

3640. Rezeda63 (válaszként erre: 3620. - Starmama)
2010. jún. 13. 11:46

Szia!

Én is próbáltam regisztrálni arra fórumra, nem azt írtam, hogy kíváncsi vagyok, hanem leírtam a velem történt eseményeket. A válasz az volt, hogy túl sok személyes információ halmozódott fel, és ezért nem veszik szívesen az új tagok belépését.Végül is nem haragudtam rájuk, mert az egy zárt fórum, a témáról cserrélnek tapasztalatot és néhányan lehet nem veszik túl jó néven ha újonnan jött idegenek mazsoláznak a leírtak között. Az Én véleményem az, hogy ismeretlenül is az ember annyit írjon Önnön magáról ami nem sérti a személyes privát szféráját, és amit bárki elolvashat, csak tanulhat, tapasztalhat belőle. Ez nem az a fórum ahol személyes intimitásokat (beazonosítva) tárgyalhat meg az ember. Az a barátnőre, társra, tartoznhat.

Üdv: Rezeda

2010. jún. 13. 11:45

Nem is gondoltam,hogy ennyien vagytok ugyan így :))

Nagyon kedvesek vagytok,sokat jelent ez nekem.

Igyekszem türelmesnek lenni csak a fene vigye az egészet:)))))))))))

3638. Rezeda63 (válaszként erre: 3622. - Ametiszt73)
2010. jún. 13. 11:38

Szia Ildikó!

Még nagyon friss mútött vagy, ahhoz, hogy túlon túl biztató szavakat tudjunk mondani. A műtét után nagyon változó a felépülés. Nem lehetn összehasonlítani a néhány év előtti császárral. Ezt már mások hozzáűszólásából is kiderült. A székelés nagyon nehéz az első időben, de Nekem 3 hónap után sem könnyű. Naponta többszöbbször de kicsit tudok "művelni " a WC -benn. Ne légy türelmetlen. Én is az voltam, de később rájöttem az idő a megoldás mindenre, még akkor is ha ez nagyon közhelynek tűnik.

Jobbulást? Rezeda

3637. Rezeda63 (válaszként erre: 3620. - Starmama)
2010. jún. 13. 11:32

Nagyon várom mit tapasztaltál

Üdv: Rezeda

2010. jún. 13. 10:49

Jucika!


Bográcsban rotyog a csülkös-bab.Ebéd után egy kis pihi,utána strand.Matracon lebegni a víz tetején,nem rossz.

Remélem este már jössz!

Puszi!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 13. 10:44

Holnapra már egy kis enyhülést ígérnek,egy kicsit felfrissülhetne a levegő.

Hát a Te munkád sem könnyű,de ha nem születtünk királykisasszonynak,muszáj dolgoznunk.Én már meg lennék nélküle,de ha nem változik a nyugdíjrendszer,akkor még több mint 20 évem van.

3634. 289fab1d6b (válaszként erre: 3633. - A0aecda338)
2010. jún. 13. 10:01

Igen, jól vagyok, bár még a seb környék érzékeny, ha nekidőlök valaminek.

Holnap kezdek, remélem egy kicsit hűvösebb lesz, mert arra a helyemre megyek, ahol 6 órán keresztül vasalok. Én szeretek vasalni, csak nem 40 fokban, úgy hogy közben még a szárítógép is megy:(

Majd holnap elmesélem, hogy bírtam.

3633. a0aecda338 (válaszként erre: 3630. - 289fab1d6b)
2010. jún. 13. 09:45

Szia Szilvike!

Tegnap délután kijöttünk,nagyfiam kihozta a laptopját és a mobil netet,erről tudok néha benézni.


Itt is nagyon meleg van,sok a szúnyog a víz pedig még hideg.Háááááát,nem sok bajom van.Nyafogós vénasszony lettem,ha hűvös van az a baj,ha meleg van az sem tetszik,nem lesz ez így jó.


Te jól vagy?Holnap már dolgozol?

Puszi!

2010. jún. 13. 09:39

JUCIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nagyon kérlek,gyere,ne tűnj el.Mesélj bármiről,ami éppen az eszedbe jut.

Lehet,hogy most éppen a cseresznye fa alatt főzöcskéztek,de ha gép elé kerülsz,írd le,hogy mi volt a hétvégén.

Én napok óta úgy érzem,hogy elégek,nem kellemes,eddig szerettem a meleget,de most nagyon megvisel.

Puszi:Timi

2010. jún. 13. 09:37

Jucika!!!!!

Hol vagy????

2010. jún. 13. 09:35
Szia Timi! Mikor indultok a telekre?
3629. 289fab1d6b (válaszként erre: 3622. - Ametiszt73)
2010. jún. 13. 09:35

Szia Ametiszt! Kitartás! Ne feledd, hogy a császároknál, "csak" a gyereket vették ki, most pedig egy szervedet, ezáltal a beleknek több helyük lett, rendezkednek. Ez a görcsös székelés eltarthat akár 4-6 hétig is. A legtöbbünk átesett ezen a kellemetlenségen, de idővel túl leszel te is rajta.

Addig is igyál sok folyadékot, egyél sok rostot, hogy megelőzd a székrekedést. Egyenlőre még sokat pihenj, sétálgass egy keveset. Aztán a második hét után többet, hogy ne legyenek összenövéseid.

DE! Ne emelj 1 kg.-nál többet, ne hajolj és ne guggolj legalább 4-5 hétig.

Gyere sokszor, mesélj, és mi segítünk, amiben tudunk. Itt semmi sem csúnya, itt mindenki tudja miről beszélsz.:) Egyébként miért volt szükség a műtétre?

Üdvözlettel: Szilvi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook