Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


4383. ametiszt73 (válaszként erre: 4364. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 24. 21:22

Remélem nem haragszol meg...nem mosópor? :))))

Bocsi de nem hagyhattam ki:))

Az a tippem,hogy ugye a hüvely termész6etes váladéka? Lehet, hogy hülyeséget mondtam? :))

4382. szofi99 (válaszként erre: 4378. - Margaréta68)
2010. jún. 24. 21:22
Akkor még van egy kis időd. Akkor most használd el az összes betétedet, meg mimindent, mert nem kell többé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4381. Margaréta68 (válaszként erre: 4379. - 08a132e724)
2010. jún. 24. 21:20
Lányok, imádkozzunk közösen, hogy megmaradjanak a petefészkeim, mert ha én még a műtét után hízok, hát...... Nem is részletezem:-((((
4380. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4378. - Margaréta68)
2010. jún. 24. 21:18

Szia Margaréta!

Én is tudtam, hogy az az utolsó. Ágynak döntött, szerencsére épp hétvége volt. Ki akartam "élvezni" minden pillanatát, nem akartam görcsoldóhoz folyamodni. Nem bírtam ki, olyan kegyetlen volt. Jó, hogy nincs többé, dehogy hiányzik, de akkor mégis elbúcsúztam tőle lélekben.

El sem hiszed még, milyen jó a betét és tampon-hegyek nélkül élni!!!!!

Csak ugye nagyon meg kell majd szenvedni ezért ott az első néhány napban.

Margaréta! Hegymenet lesz!!!!!!!

Ezt nem szokták leírni, de én leírom. Nekem senki nem mondta, hogy ez ennyire fáj!!!! Legalább benned ne legyen neheztelés, hogy senki nem mondta.

De utána, hidd el minőségi javulás áll be az életedbe!!!!!!!!!!

4379. 08a132e724 (válaszként erre: 4377. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 24. 21:12

Te egy imádni való csaj vagy:))))

Igazad van, csak nézőpont kérdése az egész!

Lassan lehet, hogy én sem látom már, mivel közel 7 kiló rám jött a műtét óta, köszönhetően - szerintem - a hormonpótlásnak!

Tehát már csak pár kiló, és tuti nem érdekel a dolog:)

4378. Margaréta68 (válaszként erre: 4372. - Szofi99)
2010. jún. 24. 21:07

Sziasztok!


Szofi! július 13-án megyek, másnap lesz a műtét.


Életem utolsó menzesze nagyon pontosan 28 napra érkezett, pontosan olyan, mint 13 éves koromban, borzasztó görcsös hasi fájdalommal. Mai napon nagyon szenvedtem, de már jobban vagyok. Remélem ez volt az utolsó. Nem fog hiányozni.

4377. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4375. - 08a132e724)
2010. jún. 24. 21:07

Szia Ágica!

Hogy te ilyen szerencsés vagy, hogy látod a műtéti lila csíkocskádat!!!!

Nekem rálóg a hurka!!!!! Szerinted meg én vagyok a szerencsés, hogy nem látom....:):):)

Minden csak nézőpont kérdése, ne aggódj a csíkocskádon, pláne ha nem fáj.

2010. jún. 24. 21:06

Timi!

Nem lesz ez az edzés egy kicsit sok???

Könyörgöm, az amit leírtál nnnnnnnnnnnnagyon sok!!!! Akárhogy számolom, minimum 8 kilométer csak kifelé az út! Biztos vagy abban, hogy ennyire jól érzed magad, kb. három hónappal a műtét után?

Én erre még nem érzem magam képesnek, pedig legalább egy hónappal hamarabb műtöttek mint Téged! Szóval le a kalappal előtted! Te biztos nem fogod az "úszógumit" viselni a nyáron mint én:)

4375. 08a132e724 (válaszként erre: 4358. - 289fab1d6b)
2010. jún. 24. 21:02

Szia!

Köszönöm a választ! Nehezen törődöm bele, hogy ez az izé, amit a doki bácsi ideművelt itt van, de hát még piros, olyan hús szinű! A császárral szült szomszédasszonyomnak három hét múlva már alig látszott, én meg csak irigykedem. Persze itthon a páromtól megkaptam, hogy hát a kor, meg minden:) szóval bele kell nyugodnom.

4374. jaja0904 (válaszként erre: 4367. - Mixecske)
2010. jún. 24. 21:00

Szia! Nagyon köszi, hogy megosztottad. Az lenne a kérdésem, hogy neked a méhszáj megvan-e illetve, hogy ez a vérzéses dolog a menstruációs időben jelentkezett vagy folyamatosan. Egy kicsit érthetetlenül állok a szervezet túlgyógyítása előtt, ezt nem nagyon értem.

Nagyon érdekes, de még csak most állt össze a kép, hogy január óta nem volt migrénem, ami előtte elég sűrűn jelentkezett. Pár héttel ezelőttig még dicsekedve mondtam, hogy hál Istennek a méhemmel együtt azt is eltávolították.

Na már most az örömöm nem tartott túl sokáig, mert múlt héten szerdán elkapott, de úgy rendesen (mellőzöm a részleteket), betudtam annak, hogy az írásbeli vizsgáim után való nap volt, biztos amiatt. Most így utólag elég érdekes, hogy ez is jelentkezett meg a menstruációs görcsök a vérzés jeleivel. Érdekes, de komolyan mondom, hogy ez biztos benne van a karmámban, én ettől már nem szabadulok! Biztos sok vért olthattam ki az előző életemben. Ha ezt tudom nem teszem :))

4373. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4365. - A0aecda338)
2010. jún. 24. 20:52

Timike, jelents be engem, másik nénit is a fiúhoz.

Mondd el neki, hogy porfelhő van a néninél, mit javasolna??? Vihar van a sivatagban!!!!!


Ma nem fájt a pocak, semmi csomót nem érzek. Hiába van fagyasztott kajám, frisset főztem, 9 óra munka után. Olyan jó, minden hozzávaló a kertünkben termett. Leveshez a sárgarépa, vöröshagyma, fokhagyma, zellerzöld, petrezselyemzöld, rántott cukknit készítettem, meg sült krumplit, az is a kertünkből való. Ja, nem rántva, meg sülve teremtek, natúron:):):)

Meló is van vele, igaz, mire megterem. Férjem olyan jót mondott erre:

" A kertünk zöldségei olyanok, mint maguk a gyermekeink. Előkészítjük a talajt. Csak jó földbe vetünk. Elvetjük a magot. Várjuk, hogy előbújjon. Előbújt, szemeinket rajta tartjuk. Öntözgetjük, ápolgatjuk. Ha gyom üti fel a fejét, azonnal kiirtjuk. Növekedésében gyönyörködünk. Utána csodáljuk, milyen szépen megnőtt, egészséges kívűl-belül. És elismerjük saját munkánkat.......Olyan büszkeség.....

4372. szofi99 (válaszként erre: 4371. - A0aecda338)
2010. jún. 24. 20:41
Leht hogy ha egy 10 éve lejárt niveakrém lenne benne is örülnék neki :):)
4371. a0aecda338 (válaszként erre: 4368. - Szofi99)
2010. jún. 24. 20:29
Szofi,kíváncsian várom a majdani tapasztalataidat.Mivel minden az agyban dől el,előfordulhat,hogy pusztán a tény hogy hiszel ebben a krémben,helyrebillent.Kívánom,hogy így legyen.
4370. szofi99 (válaszként erre: 4363. - Emma*)
2010. jún. 24. 20:29
Emma! Szeretnék kérni tőled valamit. Korábbi irásaidnál használtál jeleket, kis négyzet, kis szivecske, dollárjel. Mit jelentenek ezek, tartanál egy kis továbbképzést belőlük?
2010. jún. 24. 20:27

Jók a megérzéseim, éreztem én tegnap, hogy sírni kéne!!! Csak nem tudtam miért,ma már tudom.

Ma derült ki, hogy fiamnak az egyetemen két vizsgája nem sikerült, és az idén több lehetősége nincs. Nem épülős tantárgyak, nem csúszik, csak köv. félévre tolja maga előtt.

Szegény Zolikám, amikor kettesben voltunk, elpityeredett. 22 éves.

Elmondtam neki, hogy nagyon tisztelem őt, jobb gyermeket nem kívánhatok egy apának, anyának se, tisztelem a segítőkészségét, a tisztelettudását, és hogy minden helyzetben EMBERKÉNT viselkedik, és szeretem, szeretjük mindenekfelett. A szorgalmán viszont javítania kell. Mindezt halkan, higgadtan, szépen mondtam el.

Elgondolkodott. Láttam, jól esnek szavaim.

Kislányom elmondta, hogy Zolika nagyon tartott attól, hogy hogyan fogok reagálni a történtekre. Istennek legyen hála, a higgadtságomért. Fel tudtam építeni a gyermekemet!!!!

Csak annyira fáj nekem, hogy elpityeredett, annyira sajnálom, úgy fáj a lelkem, mit érezhet a drága, ha a könnyeket tudja az anyja előtt vállalni 22 évesen.

Elmondtam neki, hogy az Isten soha semmit nem tesz velünk hiába. Mindig a legjobbat akarja, és tanító célzata van, amit csak később értünk meg. Nyilván most azért legyintette arcon, mert tudatni akarta, hogy több szorgalomra van szüksége az életben, hogy boldoguljon,az én kisfiam.

Ezt mondta a bölcs, mindenható anyuka, közben a szíve majd megszakad az ő kicsi babájáért.......

4368. szofi99
2010. jún. 24. 20:23

Sziasztok!

Na van itt oázis, és poros .... :):)

Jucika, nem tudom mitől lehet, lehet hogy kellene neked is ilyen oázis keltő kup.

Lányok, megérkezett a petefészek hormonom, meg vagyok mentve!! Kellemes krém, olyan natur illatu, és valami vékony bőrrétegre kell kenni. Már kipróbáltam, és már attól jobb kedvem van, hogy van valami pótszerem. A többit majd meglátjuk, ehhez idő kell mire érzek valamit, de már ennek is ugy örülök.


Timi a fogbeültetés az 100és 150 ezer között lehet, változó, mert többfajta van.

4367. Mixecske (válaszként erre: 4332. - Jaja0904)
2010. jún. 24. 20:19
Szia jaja0904! Olvasd el a 4325. számú hozzászólásomat. Ha van kérdésed, szívesen válaszolok, ha tudok. Erika
4366. a0aecda338 (válaszként erre: 4356. - Ili56)
2010. jún. 24. 20:03
Ili,a kúp neve Floragyn,kapható belőle hidratáló, síkosító intim gél,intim folyékony szappan és intimzuhany.
4365. a0aecda338 (válaszként erre: 4359. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 24. 19:59

Drága Jucika,nekem már egy pasi is sok,de szegény fiú,lehet,hogy nagyon megijedne.Mit akar a néni?


Jobb már a kedved,apa megvigasztalt?Hasadban lévő dudorok apadnak?

2010. jún. 24. 19:57

Lányok!!!

Mondjátok meg nekem, hogy miért láthatok én a bugyikámon egy vékony, teljesen szagtalan fehér csíkot? Jó mert van szemem, hahaha.

De miért van a ez a fehérség? Hogy is írjam... nem olyan állagú, mint a folyás, olyan száraz, por állagú.

Hogy van ez? Honnan jön? Miért most?

Nem bánom, ha valaki nevet rajtam, de hátha valaki választ is tudna adni. Megköszönném!

4363. Emma*
2010. jún. 24. 19:53

Sziasztok!

Én sem tudom, mit gondoljak az orvosokról. Most úgy néz ki, hogy mindegyik más világban tanulta az orvoslást, azért mond mindegyik mást. Aztán a felelősséget (a döntést) a mi kezünkbe adja, ha gond adódna a későbbiekben, akkor mi vigyük el a balhét. Komolyan mondom, nem hiszem el!:-(((

Na, megyek és tévézünk a pótfiammal.:-)))

4362. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4360. - 289fab1d6b)
2010. jún. 24. 19:46
Szilvike, ne legyél már álszent!!!!:):):)
4361. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4349. - Kosarozalia)
2010. jún. 24. 19:45

Szia Rózsika!

El vagyok képedve, hogy az orvosaink mennyire más tanácsokat adnak, mindegyikőnknek.

Én a kontrollon direkt rákérdeztem a strandra. Azt mondta, hogy nyugodtan menjek. éljem a régi életem. Semmi tampon, semmi ecsetelő szóba se jött.

Olyan kétségbeejtő, ezek az orvosok nem ugyanazt tanulták?????????

Meg itt van a méhnyak kérdése is, kinek hagyják, kinek nem. Jó, szerintem sincs jelentősége, a szex miatt. Csakhogy orvos se vagyok.A petefészek meghagyásáról is olvastam már többfélét. Nekem rendben voltak,orvosom hagyta is. De olyat is olvastam itt, hogy "nem cipzáros " a maga hasa, kivesszük és kész. Nekem ez hihetetlen, hogy nem egyformát tanácsolnak. A nő meg dönthet, mibe egyezik bele, mibe nem. Én a hüvelyi úton történő műtétet utasítottam el csípőből, még nyilatkozni is kellett róla. Utólag vallotta be az orvos, hogy jól döntöttem, mert úgy elkezdtem vérezni a műtőasztalon, hogy úgyis fel kellett volna vágni.

Tényleg nem tudja az ember, hogy kire is hallgasson, melyik orvos szavára.

Már azt mondom, a szívünk hangjára.....

4360. 289fab1d6b (válaszként erre: 4359. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 24. 19:02
Nahát, Jucika!!!!!:):):):)
4359. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4354. - A0aecda338)
2010. jún. 24. 18:59

Szia Timike!

Ha lenne egy ilyen segítőkész gyógyszerészfiúm, én biztos megmutatnám neki az oázist. Igen, legyen csak neki sikerélménye, hogy igaza volt, és az egyetemi évei alatt valódi tudással vértezte fel magát. :):):):)

4358. 289fab1d6b (válaszként erre: 4342. - 08a132e724)
2010. jún. 24. 18:18

Ági! Hogy érted azt, hogy nem gyógyul a sebed?

Én 10 hetes vagyok, szerintem az enyém gyönyörű, olyan mint a matyó hímzés. Még piros egy kicsit, de nem vészes, az majd elmúlik, idő kell neki... És különben sem látja senki, csak akinek megmutatom:)

4357. 289fab1d6b (válaszként erre: 4354. - A0aecda338)
2010. jún. 24. 18:15

Timi, örülök, hogy megoldódott a problémád, gondolom Apa is örül!:)

Igazán benézhetett volna hozzánk, ha már erre járt.

4356. ili56 (válaszként erre: 4354. - A0aecda338)
2010. jún. 24. 18:14

Timi!

Légyszives írd le ennek a kúpnak a nevét.

2010. jún. 24. 18:13

Sziasztok Lányok! Mindenkinek köszönöm a kedves jeleket, kávét, sütiket, legalább virtuálisan bűnözhetek, így nem rakódnak rám a kilók.:)

Én reggel nem tudok benézni a fórumra, mivel nekem kell 1 óra, hogy rendesen felébredjek, és elinduljak dolgozni.

4354. a0aecda338 (válaszként erre: 4333. - Rezeda63)
2010. jún. 24. 17:56

Szia Rezeda!


Most 6 napig fogom használni a kúpot,utána heti 2 alkalom is elég az oázis fenntartásához.Ezt ígérte a gyógyszerész fiú.

Egy kicsit jobban körülírva magyarázta a dolgot,de a lényeg ennyi.


Ma már dolgoztam,és sokan megjegyezték,hogy megfiatalodtam.Mondjuk én nem érzem,ma laza nap volt,de mégis elfáradtam.Nehéz hétvége vár rám,rendesen elkényelmesedtem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook