Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


5277. a0aecda338 (válaszként erre: 5276. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 22. 17:28

Naponta többször fáj,nincs összefüggésben a pisiléssel.

Lehet,hogy a vizes kendő és a ventilátor a ludas?

2010. júl. 22. 17:24
Timi, hogy érted azt, hogy érzékeny? Pisilés előtt, közben, után? Vagy ha ülsz, nyomódik? Vagy állandóan fáj?
2010. júl. 22. 16:33

Lányok!

Normális dolog,hogy közel három hónap után is érzékeny a hólyagom?Esetleg más fájhat ott bent?

2010. júl. 22. 16:05

Marcsi!

Írd be ide hoxa keresőjébe:

Interneten létrejött barátságok

5273. marcsi 61
2010. júl. 22. 15:02

Lányok nagyon köszönöm a biztatást, bizony nagyon nehéz idöket kell áttélnünk,éppen ma tudtam végre beszélni a gégész dokinővel mert ugye Nikinek meg mandula mütétje lenne. Arra kérnénk előjegyzést mert ugye még a szünetben kell kivenni. a nagyikámat is sikerült végre aránylag megnyugtató helyre vinni mert kirakták a nagybátyámék hogy Ők nem gondozzák, szegénykém pedig csak 90 éves és csak az a bajja hogy idős. szellemileg pedig még friss.

na nem panaszkodom tovább.

Timi az ujhelyet hol találom???

sok sok puszika Marcsi

2010. júl. 22. 13:50

Szia drága Marcsi!


Kegyetlen dolgok történnek az emberrel,de tudod,hogy nagyon sok mindent ki kell bírnunk.Kívánom,hogy legyél nagyon erős,párodnak mielőbbi gyógyulást.

Van egy új fórumunk,interneten létrejött barátságok címmel,oda is nagyon várunk,ha egy kis feltöltődésre vágysz,gyere amikor tudsz.


Sok-sok puszi:Timi

5271. Rezeda63 (válaszként erre: 5269. - Rezeda63)
2010. júl. 22. 13:28

Marcsi!

Menet közben rájöttem, hogy a Péter az a párod. Nem is fogtam fel a nevét, csak utána esett le.

Üdv. Eda

5270. ametiszt73 (válaszként erre: 5266. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 22. 11:52

Aki bátor,az megnézheti a műtétet a youtube-on !

Én bírom az ilyent,és nem meglepő a fájdalmunk,amit ott műveltek....

5269. Rezeda63 (válaszként erre: 5267. - Marcsi 61)
2010. júl. 22. 11:36

Szia Marcsi!

Hát ez nem jó hír amit közöltél velünk. Kitartást kívánok Neked a későbbiekhez, és jobbulást a fiadnak. Tudom, hogy most minden erőd és energiád az Ő betegsége és felépülése köt le, ezért is külön köszönet, hogy írtál Nekünk. Szerintem egy emberként imátkozunk...drukkolunk...pozitív energiákat küldünk...kinek mi a lelkülete most Neked. És ne felejtsd el hogy szeretünk, és visszavárunk. Sok puszi: Rezeda

5268. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5267. - Marcsi 61)
2010. júl. 22. 10:02

Szia Marcsi!

Hát ez borzasztó, mi történik veletek! Sok erőt kívánok Neked, hogy mindezt el tudd viselni.

Gondoltam, hogy valami baj van, ezért nem jössz, ezért is írtam Neked tegnap az iwiw-re

A legjobbakat Nektek, gyere, amint tudsz.

Szeretettel ölellek: Jucika

5267. marcsi 61
2010. júl. 22. 09:52

Nagyon nagyon szép jóóóóóóóóóóó reggelt kislánykák!!!

Tudom nagyon eltüntem de sajnos nagyon sok baj történt nálunk. Péteremnek mocis balesete volt jul 3-án. eltört a bal válkulcsontja 5 bordája és a lába is boka fölött, aztán a lábmütét közben mindjárt kiderült, hogy a lépe is megrepedt és ezért azt is röktön kivették. Aztán 14 intenziv nap következkett amiből 10 napig csak altatták és lélegeztetőgépen volt. Amikor meg végre felébreszthették akkor meg éppen az elme állapota borult be, már ott tartottak, hogy nem is biztos, hogy agyilag épp marad!!! mivel egy hétig csak háboruban járt és az iraki háboruban csatázott!!

Most hétfö reggel adták ki osztályra ahol végül is kezd helyre jönni az elme állapota is. Ami nagyon érdekes minden törése a baloldalán van.

Ja és hab a tortán mind ez Dombóváron történt ahol korházban is van. Anyagilag éppen a béka seneke alatt vagyunk mert a lakás törlesztőjét kitudtam fizetni de már a rezsit nem mert ugye nincs aki keresen mert az én közalkamozotti fizum kerek 70 e igy kajára is alig maradt. De majd csak lesz valami???? nem elég volt az én táppénzem ami szintén nagyon kevés volt most meg itt van ez!


Remélem mindenki jól van és már javában dolgoztok??


Lánykák hogy vannak csemeték???? mindenkinél minden rendben van?? hiányoztatok de sajnos Dombóváron nem volt gépem, most is csak éppen haza jöttem pár napra Nikihez, hogy Őt is lássam mert hiányzott a kis banyám.


sok sok puszi Marcsi

5266. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5265. - Pilike)
2010. júl. 22. 09:38

Szia Pilike!

A pisilés nekem is sokáig fájt. Azt mondták azért, mert ugye a hólyagot le kellett fejteni a méhről, és most keresgeti a helyét, ezért a fájdalom.

El sem tudjuk képzelni, micsoda "pakolászást" végezhettek a hasunkban.

Megdöbbentem, amikor Margarétát olvastam, hogy még a veséket is arrébb kellett "tologatni".

Ekkor állt hirtelen össze a kép, hogy miért nézegette az orvosom sűrűn a veséimet ultrahanggal.

5265. pilike (válaszként erre: 5257. - Margaréta68)
2010. júl. 22. 09:14
Nekem pár napig volt gáz a vesém. Dúúúúrván meg is volt duzzadva ott a hátam vese magasságban, meg fájt is. Aztán most már kezd lemenni. A pisilés rossz még mindig, sűrűn megyek, meg a hólyagom érzékeny, de tegnap elkezdtem tőzegáfonya kapszulát szedni, hátha ez lesz a megoldás! Majd referálok, hogy használ.
5264. kamilla62
2010. júl. 22. 08:53

Sziasztok, ti szegény szenvedők!Ha elmúlik a nyár visszatér a konfortérzetek is, sokkal könnyebb lesz elviselni a mindennapokat.Vén motoros vagyok a témában, és engem is nyáron, júliusban műtöttek.Ha hormont is szedtem volna, most azt mondhatnám jobban vagyok, mint voltam. Nektek ezt kívánom.Használjátok ki, hogy a család most még jobban szeretgetni, kímélgetni akar,élvezzétek ki ezt a helyzetet, kijár nektek, megérdemlitek.

Szép napot, jó pihenést kívánok!

Puszi

5263. szofi99
2010. júl. 22. 07:22

Jó reggelt mindenkinek !

Kellemes hüvös !!!!!!!!!!!!!!!!!!napot kivánok mindenkinek :):):)

2010. júl. 22. 06:56

Sziasztok !

Én nem merek a sebemről írni,mert megijesztelek titeket:))

Kamilla talán emlékszik miért....


Puszika

5261. a0aecda338 (válaszként erre: 5249. - Moncsina)
2010. júl. 22. 02:32

Ne fofjál,minden rendben lesz,lélekben Veled leszünk,küldjük majd a jól bevált pozitív energiát.


Puszi:Timi

2010. júl. 22. 02:26

Lábadozó Lánykák,legyen szép és fájdalommentes napotok,vigyázzatok magatokra,semmi hősködés!!!!!


Puszi:Timi

5259. a0aecda338 (válaszként erre: 5256. - Margaréta68)
2010. júl. 21. 22:31

Szia margaréta!


Nagyon örülök,hogy jól vagy.

A hőemelkedést nagyon komolyan vették,azonnal antibiotikumot kaptam.48 óra láztalanság volt a hazaengedésem feltétele.38 fölé soha nem ment,mégis szinte óránként mérték,állítólag a gyulladást jelezi a láz és az nem jó.

Vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!


Puszi:Timi

5258. Margaréta68 (válaszként erre: 5215. - Kamilla62)
2010. júl. 21. 22:06

Szia Kamilla!


Szívszorító amit írsz. Az én édesanyám minden nap munka után jött hozzánk, egy napot ki nem hagyott volna, szegény szerintem már az összes könnyét elsírta. A Te édesanyád is egy angyal lehet.

5257. Margaréta68 (válaszként erre: 5222. - Pilike)
2010. júl. 21. 22:02

Szia Pilike!


Most látom, nem vagyok egyedül a bajommal. Nekem a dokim ma írt Sumetrolimot. Neked a sok pisilés mellett nem fáj a veséd?

5256. Margaréta68 (válaszként erre: 5253. - A0aecda338)
2010. júl. 21. 21:53
Érdekes, ahány ház, annyi szokás... Nekem több napon volt hőemelkedésem, nem foglalkoztak vele, azt mondták zuhanyozzak le langyos vízben. Pedig szerintem már jelezte a veseproblémámat.
5255. Margaréta68 (válaszként erre: 5249. - Moncsina)
2010. júl. 21. 21:51

Szia Moncsina!


Ne félj, nálam friss az élmény, tényleg nem kell félni. Az első két nap ami kicsit húzósabb, de én azt mondtam, ha nem lett volna az az őrült nagy meleg, még az is elviselhetőbb lett volna.


Nekem bugyi ügyben nem volt semmi problémám, második naptól nem fájt a sebem, sokkal nagyobb problémát okozott a bélmozgás miatti fájdalom.


A katétert a műtétet követő reggel vizit után rögtön kivették és áttámogattak a szobánkba.

Hát mit mondjak..... oda úgy érkeztem, mint egy zombi. Öt szobányit kellett sétálnom, de úgy éreztem, soha nem érek oda.


Valami eszedbe jut, nyugodtan kérdezz, itt a lányok egy angyalok. Komolyan mondom, nekem nagyon sokat segítettek lelkileg. Örökké hálás leszek érte.

2010. júl. 21. 21:46

Sziasztok! Szép estét Mindenkinek!


Ma kiszedték a varrataimat, illetve részben, mert egy kis cérnácska csak nem akart kijönni. Szombaton vissza kell látogatnom a dokibácsihoz, hogy megnézze ismét. Örülök, hogy túl vagyok rajta.


Sajnos a veséim tegnap óta borzalmasan fájnak, ma kaptam arra is gyógyszert, miután megnézte a főorvos ultrahanggal. Azt mondja valószínüleg a katétertől van, meg azt mondja eléggé félre kellett "nyomkodni" műtét közben, ettől fáj.

Egyébként minden rendben velem, sokat pihenek, de nem is tudnék mást, fáradékony vagyok.

5253. a0aecda338 (válaszként erre: 5249. - Moncsina)
2010. júl. 21. 20:26

Az elbocsájtáshoz mindennek rendben kell lennie.

Én hétfőn mentem,kedden műtét és csak következő héten, csütörtökön jöhettem haza.Volt egy kis hőemelkedésem és már ugrott is a hazamenetel.

5252. Rezeda63 (válaszként erre: 5249. - Moncsina)
2010. júl. 21. 20:17

Szia Moncsi!

Engem Debrecenben műtöttek, ott hétvégén is volt"elbocsájtás" nem cicóztak. Aki mehetett engedték. De gondolom kórháza válogatja. Szerintem egy hét bentléttel kalkulálj, bár Debrecenbe a hasi műtötteket 10 napra adták haza úgy emlékszem. Engem szerdán műtöttek és a következő hét csütörtökön jöhettem haza, de Nekem közbe jött egy kis zür. Amúgy már hétfőn jöhettem volna.

Üdv: Rezeda

5251. Rezeda63
2010. júl. 21. 20:13

Bocsi Szilvi, de véletlenül írtam kisbetűvel a neved az előbb.

Üdv. Rezeda

5250. Rezeda63
2010. júl. 21. 20:12

Sziasztok lányok!

Fogadjátok meg a szilvi tanácsát (5598) mert Én is hasonló módon jártam, pedig nekem nem hasi hanem hüvelyi műtétem volt. Csütörtökön hazajöttem a kórházból, és szombaton olyan jól ébredtem, hogy úgy éreztem a hegyet el tudnám húzni. Nekiálltam takarítani Én balga. Éreztem már közben hogy valami nem ok, de hát már csak ne hagyom félbe.... Utána 3 napig felkelni nem bírtam az ágyból. Rosszabbul voltam mint a kórházban.

Üdv. Rezeda

5249. Moncsina
2010. júl. 21. 20:11

jájjj csajok:((( Kezdek fosni:(....

Most szombaton elmegyünk egy hétre nyaralni, remélem ott nem fogok rágondolni. Aztán hazajövök, kezdődnek a laborok és társai, altatóorvos látogatás ilyenek, aztán dolgozhatok egy csomót és úgy fogok beesni a kórházba. Majd ott pihenek:)

Nekem most is nagy a hasam... Már nem tudom a hájtól vagy a méhemtől:D Szerintem is-is a dolog. De nem szeretném, ha még nagyobb lenne. Tudom, nem kívánságműsor. Igyekszem majd jó kislány lenni, hogy minél hamarabb hazajöhessek. Szerintetek,ha kedden megműtenek mikor fognak leghamarabb hazaengedni? Sote II.... Én úgy tippelem hétfőn, mivel szerintem hétvégén nincs elbocsátás. Gondolom én, doki se nagyon, iroda meg pláne.

2010. júl. 21. 18:12

Még valami.

Miután hazajöttem a kórházból, azt hittem akkor vagyok stramm csaj, ha nekiállok a házimunkának. Másnap nekiálltam mosni, mosogatógépet pakolni. Na be is gyulladt a sebkörnyéki szövet. 2 hétig antibiotikumot szedtem, jegeltem a sebet és környékét. Az én káromon tanulva, hiába érzed hogy jól vagy és bírnád ne csinálj semmit!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook