Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


10982. aliza43
2011. dec. 23. 07:01
Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kivánok!
10981. turkkati
2011. dec. 23. 07:00
Boldog, békés karácsonyt kívánok mindenkinek!
10980. nagy49éva (válaszként erre: 10972. - Gyöngy324)
2011. dec. 23. 04:06

Kedves Gyöngy! Örülök, hogy jól sikerült az interjúd. A vezetés öröme a kikapcsolódás jó dolog.


Kedves Mindenki!

Kellemes ünnepeket és nagyon kevés munkát kívánok fórumozónak! Éva

10979. szisziági
2011. dec. 22. 17:13

Kedves régi és új műtöttek,és akik még előtte álltok!!

Kívánok nagyon sok békés és meghitt pillanatot a családotok , szeretteitek körében a közelgő Karácsonyi Ünnepeken!!!

Ne gondoljatok rosszra,fájdalomra,csak a gyógyulás lebegjen a szemetek előtt!Élvezzétek a szép pillanatokat,hogy a jövő esztendő a megújulást hozza nektek is!

Ági

10978. krasiné (válaszként erre: 10977. - ATLASZ42)
2011. dec. 22. 14:48
Szia Alica! Neked is viszont kívánom.Klári.
10977. ATLASZ42
2011. dec. 22. 14:38

Kedves gyógyultak, frissen mütöttek és akik már gondolatban a mütétükre készülnek, kivánok nektek békés boldog karácsonyi ünnepeket teli szeretettel, meghitt pillanattal.

Alica

10976. popova4 (válaszként erre: 10960. - Krasiné)
2011. dec. 22. 14:16

Sziasztok Lányok, akik a szűztea kapszulát szeditek!


Saját tapasztalat: jó bevenni időnként, ha nem megy a nagydolog, vagy az ember egy kicsikét többet eszik a kelleténél. Azonban minden ilyen "segítőhöz" hasonlóan,rá is igaz,hogy rendszeresen nem szabad fogyasztani, sem ezt, sem a mályvatea és társait, mert teljesen tönkreteheti a bélbolyhokat. Igazából a háziorvosom mondta, hogy kiirtja azokat, és utána már soha nem tud az ember segítség nélkül wc-re menni. Ez a legkevesebb, de komoly belgyógyászati problémákat is okozhat, úgyhogy csak csínjával! Mindenkinek nagyon szép karácsonyt kívánok: Erika

10975. krasiné (válaszként erre: 10973. - Tandrea66)
2011. dec. 22. 13:11
Neked is Boldog Karácsonyt kívánok és igazad, van a gyógyulás a legfontosabb. Klári.
10974. krasiné (válaszként erre: 10972. - Gyöngy324)
2011. dec. 22. 13:09
Szia Gyöngy! Végre valami jó híreket is megosztasz velünk. Fél siker ha nem kell műteni. Mikor múlt héten voltam konrollon és közölte a dokim, hogy egyelőre nem "bánt" madarat lehetett volna velem fogatni. Azt a határtalan megkönnyebülést nem lehet leírni, hogy kaptam egy kis haladékot. Az viszont jó jel, hogy a vezetéssel nem volt gondod. Mikor műtét után először vezettem, még a pedálokat is rossz volt nyomni. Teljesen a hasamig felkúszott a fájdalom. Most már persze napi szinten vezetek és nincs semmi gondom. Az állásinterjúd reméljük sikerült, és februárig van még 1.5 hónapod. Addig sokat tud javulni az állapotod. De Neked is tenned kell érte, nagyon kell vigyázni magadra. Ne görcsölj az ünnepeken, beigli nélkül is lesz karácsony::))!Most Te legyél a legfontosabb Magad számára is, a többi csak másodlagos legyen. Vigyázz Magdra és fel a fejjel, Mi itt együtt egy emberként szorítunk Érted! Áldott, Békés Karácsonyt kívánok Neked a családoddal együtt.Puszi Klári.
10973. tandrea66
2011. dec. 22. 12:58

Mindenkinek boldog karácsonyi ünnepeket kívánok! A frissen műtöttek nagyon vigyázzanak magukra, majd jövőre csináljatok nagytakarítást és beiglit karácsonyra :D


Andi

10972. Gyöngy324
2011. dec. 22. 09:57

Sziasztok LÁNYOK!


Nagyon aranyosak vagytok, hogy rögtön írtatok, tudtam, hogy van mindig egy-egy kedves bíztató szavatok!

Nos a helyzet az, hogy most voltam UH-n, elvileg most nem láttak semmit!:-( Talán az összenövések, talán ez, talán az .... szerintem tényleg az orvosok sem tudják már, hogy mi a baj!:-( Az éjszaka 2 órakor sem aludtam még, kb. 5 napja egyetlen normális éjszakát nem alszom végig! Amikor meg persze végre aludni tudnék reggelenként, akkor meg mennem kell orvoshoz! Na mindegy, ez nem egy orvos ám, akiről szó van! Eleve egy egész team operált, ott az összes orvos szinte végigvizsgált és követte a műtétek utáni épülésemet, most másik 2 orvoshoz járok, magyarul kb. 10 orvos látott az elmúlt 1,5 hónapban. Ez nem egyetlen orvos, akiről szó van!

Ma este is megyek még egy kontrollra, kiderül, hogy ott mit mondanak, mindenesetre a ma reggeli UH-n alapján egyelőre elzárkóznak a műtéti beavatkozástól, próbálkoznak most még a konzervatív módszerekkel! Elvileg a karácsonyt úgy tűnik, hogy itthon tölthetem!

Van viszont azért jó hír is, annak ellenére, hogy fájt a hasam és tele voltam fájdalomcsillapítóval, elmentem az állásinterjúra, amiről írtam Nektek, kibírtam a 2x1 órás vezetést, sőt jó is volt, jó meleg volt az autóban és olyan jól esett végre vezetni is, végre embernek érezni magam! És nemcsak a vezetés ment nagyon jól, hanem az interjú is jól sikerült a fájdalmak ellenére, választ majd január elején kapok! Remélem, hogy legalább ez összejön, elvileg febr. 1-én kellene kezdenem, addig nagyon-nagyon "igyekeznem kell a gyógyulással"!

Nektek még egyszer nagyon köszönöm a bíztató szavakat, mindenkinek JOBBULÁST kívánok, pihenjetek is a nagy ünnepi előkészületekben és MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT! Puszi: Gyöngy

10971. Adri761022 (válaszként erre: 10968. - Gyöngy324)
2011. dec. 22. 07:50

Szia Gyöngy!


Nagyon sajnállak és együtt érzek veled,de szerintem is másik orvost kéne keresned,ez nem lehet,hogy folyamat begyullad a műtét után.

Ne csüggedj,lebegjen az előtted,hogy ennél csak jobb lehet.Kitartás!!!Ne add fel én sem adom fel és én is a végsőkig küzdök és bízok,hogy meg fogok gyógyulni és minden oké lesz.

Nagyon fogok szorítani neked!!!

Vigyázz magadra!!!:)

Puszi Adri

10970. krasiné (válaszként erre: 10968. - Gyöngy324)
2011. dec. 22. 07:40
Szia Gyöngy! Nagyon sajnálom, hogy ilyen kálvárián mész át. Én is elgondolkodnék ezen az orvoson. Harmadszor műteni....? Vigyázz Magadra és nagyon szorítunk Neked. Puszi Klári.
10969. nagy49éva
2011. dec. 22. 03:31

Szia Gyöngy! Sajnálom, hogy már a 3. műtétre kerül sor. Biztos, hogy jó orvost választottál? Nekem már biztos nem lenne bizalmam hozzá. Tudom, hogy mindenki megfázhat. Én is jelenleg megfáztam és sajna ha köhögni kell a csillagokat látom, pedig már a 3 féle köhögés csillapítót eszem, iszom. Nem lehet, hogy egy nyitott hasi műtétnél már mindent jobban látnának? Kitartást és sok erőt kívánok.

Mindenkinek fájdalom mentes, szeretetteljes boldog ünnepeket kívánok. Éva

10968. Gyöngy324
2011. dec. 21. 20:27

Sziasztok Lányok!

Nagyon magam alá kerültem megint, ma van 5 hete, hogy műtöttek, 3 hete, hogy újra egy gyulladás miatt és megint kezd a lázam felmenni és megint tele van a hasűr folyadékkal, gyulladással és FÁJ NAGYON!:-( Úgy tűnik, hogy megint műteni kell ... komolyan, most már annyira elvagyok keseredve, hogy ki sem tudom mondani!

Én nem gondoltam, hogy ebből 1,5 hónap alatt sem lehet csak egy picit is elindulni kifelé, fájdalommentesen. Én 5 hete szinte teljesen egészségesen feküdtem fel arra a műtőasztalra és azóta folyamatosan lázam, hőemelkedésem van, 2x műtöttek, 3 hete folyamatosan kapom az antibiotikumot és most várom a harmadik operációt 5 hét alatt!:-(( Nagyon kész vannak az idegeim ....

Nektek minden jót és igazán BOLDOG KARÁCSONYT, én ezért küzdöttem, hogy eddigre egészségesen üljek a fa alatt, ehelyett megint a kórházban tölthetem az időmet!

Legyetek jók és gyógyulgassatok! Puszi Gyöngy

10967. turkkati (válaszként erre: 10960. - Krasiné)
2011. dec. 21. 19:46
Én nem szedtem, de valahol olvastam, hogy görcsöket okozhat. Az utifűmaghéj is hatásos állítólag. Nekem a lenmagpehely és a zabpehely vált be, kefírben, este vacsorára.
10966. bzsuzso
2011. dec. 21. 19:26

Szia Klári!

Igen, várd meg, amíg lesz és utána csökkenteni, mert nem fogsz tudni kijönni a Wc-ről. Ha nem csökkentem, akkor minden étkezés után szinte menni kell, de azonnal. :) Remélem reggelre sikered lesz:)

Puszi Zsuzsa

10965. krasiné (válaszként erre: 10962. - Afi12)
2011. dec. 21. 16:44
Szia Marcsi! Nagyon szorítok Neked, nem lesz semmi baj.Puszi Klári.
10964. ATLASZ42
2011. dec. 21. 16:23

SZIA Marcsi,


szoritok a holnapi urológiai kivizsgálásodhoz, remélem minden rendben lesz. Nálam a kontroll vizelet vizsgálat már jó lett, remélem megtalálják nálad is hogy mi okozza a problémádat. Vigyázz magadra és irjál. Szép napot és javulást.Alica

10963. krasiné (válaszként erre: 10961. - Bzsuzso)
2011. dec. 21. 16:22
Szia Zsuzsi! Én még most találkoztam vele először. Naponta csak egyet veszel be? Én tegnap kettőt, ma hármat vettem be. Akkor elég napi 1 szem, vagy várjam meg nég lesz tőle székletem, és csak utána csökkentsem? Bocsi de nem ismerem ezt a szűztea kapszulát, azért kérdezek ennyit. Puszi Klári.
10962. afi12 (válaszként erre: 10959. - Adri761022)
2011. dec. 21. 14:24

Szia Adri!

Köszönöm a biztatást, holnap reggel megyek remélem minden rendben lesz.Az a fontos hogy kiderüljön mitől van ez a fájdalmas nehéz pisilés.

Jó egészséget szép napot: puszi Marcsi

10961. bzsuzso
2011. dec. 21. 11:33

Szia Klári!

Én évek óta használom és most a műtét után nagyon jó , tényleg rendben tartja a székletet. Általában minden este étkezés után veszem be, de valamikor kihagyok egy-két napot. Tényleg nagyon jó, javaslom Neked is. Mindenkinek további jó készülődést. Puszi Zsuzsa

10960. krasiné
2011. dec. 21. 08:08
Sziasztok Csajok! A lányomtól tegnap kaptam szűztea kapszulát. Azt mondta,hogy Őt meghajtja, próbáljam meg a székletre ezt szedni. Ti tudtok erről a szűzteáról valamit? A neten én is megnéztem, de a saját tapasztalat az más. Aki szedte már írja le legyenszives a saját véleményét. Szép napot Mindenkinek és vigyazzatok magatokra! Puszi :)Klári.
10959. Adri761022 (válaszként erre: 10958. - Afi12)
2011. dec. 20. 19:17

Szia Marcsi!


Nekem volt már ilyen vizsgálatom.Valószínű RTG,vagy UH,ha nem látnak semmit akkor urográfiát csinálnak meg hólyagtükrözést.Ne ijedj meg egyik sem fáj ,csak picit kellemetlen.

Vigyázz magadra,jobbulást.

Puszi Adri

10958. afi12
2011. dec. 20. 18:22

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni volt valakinek műtét után urológiai vizsgálata? Mennem kell az urológiára mert nem tudja a dokim mi lehet a baj hogy pisilésnél ahogy ürül ki a hólyagom nagyon fájdalmas egészen a köldökömig hasít.Azt szerettem volna megtudni ilyen esetben mit csinál,vagy hogy vizsgál az urológus?

Szép estét mindenkinek:Marcsi

10957. turkkati (válaszként erre: 10955. - YPanna)
2011. dec. 19. 20:34

Szia!

Hullott az enyém is a vérszegénység miatt. Mióta helyreállt a vérképem, megszünt.

10956. krasiné (válaszként erre: 10955. - YPanna)
2011. dec. 19. 13:40
Szia Panna! Mekem kb.2 éve hullik a hajam, azt mondta a doki, hogy hormonháztartás felborulásától van. Beleléptem a változó korba.Ez nálunk családi vonás. Anyu mikor átment a változó koron, visszaállt a hajtermelése. Nagyon irigylem érte,mert nekem is hullik rendesen. Sokkal sűrűbb lett a haja mint előtte volt. De hát az szervezettől is függ. Nem tudom, hogy a műtéted befolyásolja-e,de a hormonok igen. Ezt a fodrászom is megerősítette. Üdv:)Klári.
10955. YPanna
2011. dec. 19. 11:17

Sziasztok, újabb kérdésem lenne. Nekem úgy derült ki a mioma hogy nagyon erősen elkezdett hullani a hajam. Nekem januárban lesz a mutetem, szerintetek utána visszano a hajam?


Panna

10954. popova4 (válaszként erre: 10952. - Rózsa67)
2011. dec. 19. 09:56

Szia!

Nekem volt ilyesmi a műtét után talán 2 vagy 3 hónappal. Már nem is mertem lehajolni, ösztönösen, mert égetve fájt úgy, mintha egy kis gereblye fogai lennének. Orvosom azt mondta, ha nem múlik, menjek hozzá, megnézi. Én arra fogtam, hogy biztos begyulladt valami varrat és elkezdtem rá szedni cataflamot vagy négy napig. Elmúlt és hál istennek azóta sem jelentkezett! Orvosod mit mond? Üdv: Erika

10953. turkkati (válaszként erre: 10952. - Rózsa67)
2011. dec. 18. 08:29

Szia!

Én még csak 10 hónapos vagyok, és van szurkálás, le sem kell hajolni hozzá:)

Bár ez semmi a vérszegénységhez és az állandó derékfájáshoz képest. Köszönöm jól vagyok, kis szurkálással nem foglalkozom:))


Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook