Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

4165. Ildikó 67 (válaszként erre: 4160. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 21. 18:33
Jucika!Azért érzed szűkebbnek a helyet,mert nem tudsz felszabadulni.Nekem beletelt néhány hónapba,míg el tudtam lazulni.Szerintem ne erőltesd,ne görcsölj várd ki a pillanatot egyszer úgy is eljön.Amikor olyan vágy lesz rajtad,hogy beleremegsz.TIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez rád is vonatkozik.Onnantól elmúlik a feszültség amikor te akarod,és nem azért,mert sajnálod a párod,a sok koplalás miatt.
2010. jún. 21. 18:23

Szilvike,gratulálok a kisfiadnak,gondoltam Rá.

Öltözök,lassan indulnom kell,remélem nem fogunk bőrig ázni.

Este elmesélem,hogy milyen volt.

2010. jún. 21. 18:04

Jucika! És mindenki aki gondolt a fiókámra-ezer köszönet!

Most ért haza, és nagyon fel van dobódva, jól sikerült a vizsgája. Ő diszlexiás, és ezért csak szóban felelt, két tételt kellet húznia, a jegyet holnap fogjuk megtudni.:)

Jucika, köszi a beszámolót, örülök, hogy jól fogadtak a kolléganőid. Én is meghatódtam, mikor a gazdasszonyaim megölelgettek, megpuszilgattak, örültek, hogy jól vagyok, és mondták, hogy ha úgy érzem fáradok, nyugodtan üljek le pihenni.

Küldtem néhány ötletet priviben

4162. a0aecda338 (válaszként erre: 4160. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 21. 17:56

Nekem már volt ötletem,csak nálunk az a bökkenő,hogy egyikünk sem szereti az alkoholt.

Egy forró, illatos vízzel teli kádban együtt fürdőzni,hideg pezsgőt kortyolgatni.Szerintem,hatásos feszültség oldó lenne.

2010. jún. 21. 17:53

Na basszus, csak írok még:):)

Rossz idő van, így farmerban mentem dolgozni. Délután már úgy ültem az asztalom mögött, hogy ki kellett gombolni a nadrágot, lehúzni a zippzárt. Pedig már 5 kilót fogytam, most mégis szorított.Bedagadt a poci. Nem reggeliztem, ebédre egy kevés zöldséges tésztasalátát ettem, úgyhogy nem a kajától van. Most köszönöm meg magamnak, hogy múlt héten előre főztem, és lefagyasztottam. Nem tudnék most főzni. No, tényleg sziasztok.

2010. jún. 21. 17:42

Sziasztok lányok!!!!!

Szilvi kisfiának egy energiabombát küldtem!!!!!!!

Emma, ez egy hullámvasút, mármint a mi gyógyulásunk. Volt olyan, hogy vasárnapi, többfogásos ebédet készítettem, semmi baj nem volt, aztán egész hétfőn csak nyögtem. Ne keseredj el, minden rendben lesz. A természet mindent megold, csak türelem. Persze amikor Szilvke bíztatott engem, akkor még nekem is hihetetlen volt, hogy majd egyszer igazán jól érzem magam.

Timi! Ügyes vagy,hogy elmész sportolni. Remélem nem merít le nagyon, viszont a benned lévő feszültség levezetésére isteni lesz. Meg merem kockáztatni, hogy az összebújás is jobban fog esni. Nekem is vannak gondjaim egyébként vele. Szűkebb lett a hely. Ez ugye örvendetes. De nem tudok igazán felszabadulni közben, szóval úgy teljes igazából, mert attól félek, nehogy elszakadjak. Az agyam tudja, hogy ez hülyeség, de míg nem a lelkem fogadja el.....Írjatok már valami találót, hogy felszabadíthassam magam!!

Munkahely: Nagyon kedvesen, szeretettel fogadtak, a szűkebb irodai kolleganőim is, és az egész üzem. Semmilyen, de semmilyen kellemetlen kérdést nem kaptam. Lehet, nem is nagyon mernek kérdezni, mert nem tudhatják mire hogyan reagálok, nem-e megsérült a lelkem. Amikor apró, aranyos kérdések voltak, akkor válaszoltam, és kicsit bővebben, mint amire a kérdés irányult. Persze csak a legszűkebb környezetemben. Mindezt azért, hogy lássák, hogy a méheltávolítás nem tabu,lehet erről beszélni. Küldetésemnek érzem, hogy megváltozzon erről a műtétről az emberek véleménye. Persze bolond nem vagyok, kérdés nélkül nem válaszolok. Aki megkérdez,annak szeretettel válaszolok. És nem csak szavakkal próbálom elmondani. A kisugárzásommal is. Nyugodt vagyok, mosolygok, és kedves mindenkivel. Ez egyrészt nekem jó. Energiával tölt fel, hogy nem veszek részt az irodai, női piszkálódásokban. Nem érdekel. Erőt lop el Tőlem, ha valakire megjegyzést teszek. Mindenki, minden úgy jó, ahogy van. Lehet, nemcsak a méregfogamat vették ki, de egy csip-et ültettek belém, nyugalom felirattal. Olyanokat mondtak ma nekem, hogy virulok, ragyogok,és jó rám nézni, mert látszik, nekem oly kerek a világ.

Rezeda, sokszor eszembe jutottál, a mondásod miatt, annyira igazad van!!!!!!

Ametiszt!!!!!!

Annyira jó a könyv címe, valami hihetetlen!!!!! Ettől jobbat egyszerűen nem lehet kitalálni!!!!

Még-Királynők, már többet ma nem írok, elég volt ezt elolvasni.Bocsika érte, de oly jó Veletek. Mindenkit puszilok!

2010. jún. 21. 17:09

Jucika!!!!!

Milyen volt a napod?Hogy fogadtak?Elfáradtál?

4158. a0aecda338 (válaszként erre: 4156. - Ametiszt73)
2010. jún. 21. 17:02
Ne legyél irigy,a Ti időtök is hopp-hopp eljön.
4157. 289fab1d6b (válaszként erre: 4156. - Ametiszt73)
2010. jún. 21. 17:02
DE mi annyival hamarabb abbahagytuk. Ti még javában hancúroztatok, mikor mi már böjtöltünk:(
4156. ametiszt73 (válaszként erre: 4143. - 289fab1d6b)
2010. jún. 21. 16:58

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Mázlistaaaaaaaaaaa :D Csinálod mi? Ejjnye :))

Milyen irígy vagypok:)))))))

4155. Emma* (válaszként erre: 4154. - A0aecda338)
2010. jún. 21. 16:48

Az igaz!

De ha jól belegondolok, akkor nem voltam olyan rosszul, mint vártam. Vagy erős lettem a műtétre?:-)))

4154. a0aecda338 (válaszként erre: 4153. - Emma*)
2010. jún. 21. 16:40
Azért,ha belegondolsz,3 héttel ezelőtt mennyire sz....l érezted magad,akkor szinte csoda,hogy most mennyire jól vagy.
4153. Emma* (válaszként erre: 4152. - A0aecda338)
2010. jún. 21. 16:34
Hát ez van! Így jár a MNM.:-D
4152. a0aecda338 (válaszként erre: 4142. - Emma*)
2010. jún. 21. 16:30
Igen,Emma,a gyógyulás így működik,de ahogy telnek a napok egyre több lesz a jó, mint a nyűgös időszakok száma.
4151. a0aecda338 (válaszként erre: 4146. - 289fab1d6b)
2010. jún. 21. 16:27

Szia Szilvike!

Kisfiadnak sok sikert,minden energiámat küldöm,7órára kérek vissza belőle egy keveset.

4150. Emma* (válaszként erre: 4149. - 289fab1d6b)
2010. jún. 21. 16:21

4149. 289fab1d6b (válaszként erre: 4148. - Emma*)
2010. jún. 21. 16:20
Köszi!!!!!!
4148. Emma* (válaszként erre: 4146. - 289fab1d6b)
2010. jún. 21. 16:20

Energia megy!!!!!!!!!!!

E N E R G I A ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ☺

4147. Emma* (válaszként erre: 4143. - 289fab1d6b)
2010. jún. 21. 16:19

Az jó lesz, ha egyre többet leszek fent! Nem szeretek lent lenni.:-(((

Páromnak elmeséltem újra és azzal vígasztalt, hogy közeledik ám az idő!!!!:-D Még 3 hét, akkor kontroll és ha kimondja a doki az áment, akkor hajrá!:-))) Persze kezdetben csak módjával, de már nagyon várjuk.

2010. jún. 21. 16:14

KISFIAMNAK 16 HARMINCKOR LESZ AZ ELŐREHOZOTT NÉMET ÉRETTSÉGIJE. AKI TEHETI, KÜLDJÖN NEKI POZITÍV ENERGIÁT, NAGYON IZGUL.

ELŐRE IS KÖSZI!!!!!

2010. jún. 21. 16:12

Jucika! Várjuk a beszámolót az első munkanapodról.

Timi, jó gyaloglást!

Szofi! A doki mit mondott anyukádnak?

2010. jún. 21. 16:10

Sziasztok lányok! Ma viszonylag hamar végeztem, 2 lakásom volt, de az ablakpucolás ma is elmaradt, egész nap esik az eső. Így a ház szigetelése is áll. De nem baj, egyszer csak meglesz.

A vásárlási láz nálam kimarad, én nem szeretek vásárolni. De tényleg nem. Mondta is apóca, hogy ilyen szempontból én egy antinő vagyok.:) Tegnap is, amíg a mozira vártunk a Plazában, Ildikó barátnőm, meg a két csajszi egyik butikból a másikba mentek, próbáltak, válogattak, én meg kint ültem apával a padon, és stíröltük az embereket. És mennyire igaza van Rezedának. Rengeteg vékony nőt láttunk, de valahogy nem volt meg bennük az a kisugárzás, amitől azt mondtam volna, hogy ez egy jó nő. Aztán jött egy teltkarcsú tünemény, és szinte a nap is kisütött, csinosan, ízlésesen volt felöltözve, szolid smink, jó frizura, és kenterbe verte az összes anorexiás csajszit. Minden pasi megfordult utána.

Attól, hogy fogytam néhány kilót nem lettem sovány, sőt, az ideális sulyomhoz még kellene 4 kilót fogyni, de az már nem fog menni, de nem is bánom, én mindig azt mondom, hogy az anorexiás csontkollekciók rég éhen fognak halni, mikor mi még mindig bombázók leszünk:)

4143. 289fab1d6b (válaszként erre: 4142. - Emma*)
2010. jún. 21. 15:59

Szia Emma! Pontosan úgy van ahogy leírtad. Egyszer fent egyszer lent, de majd meglátod, hogy egyre többet leszel fent és egyre kevesebbet lent.

Nekem is voltak sexuális álmaim műtét után, de már több mint 3 hete nem álmodom róla, hanem csinálom:)

Nálam minden teljesen jól működik, semminek nem érzem a hiányát. Ez most akkor baj?????:)

4142. Emma*
2010. jún. 21. 15:25

Sziasztok!

Tenap nem voltam jól, ma meg épp az ellenkezője. Ki érti ezt a folyamatos változást? Vagy ez is velejárója a gyógyulásnak?

Ma reggel és délután arra ébredtem, hogy kishíjján a hasamon fekszem. Nem is fájt, nem éreztem semmit, de azért ezzel még várok. A lépcsőzést sem éreztem meg, a séta is jól ment. Csak maradna így........!

4141. Rezeda63 (válaszként erre: 4138. - A0aecda338)
2010. jún. 21. 12:05

Szia Timi!

Kívánom, hogy így legyen!!!!!

Üdv. Eda

2010. jún. 21. 11:01
Megyek szorgoskodom tovább,majd este benézek.Üdv. mindenkinek.
4139. Ildikó 67 (válaszként erre: 4138. - A0aecda338)
2010. jún. 21. 10:56
Én is levágattam a hajam rövidre de ettől nem érzem magam jobban.Így még nehezebb a kunkorokkal bánni.2hete történt,de már alig várom,hogy nőljön.
4138. a0aecda338 (válaszként erre: 4131. - Rezeda63)
2010. jún. 21. 10:41

Szia Rezeda!

Valóban a gyakorlás teszi a mestert,csak egy bibi van,gyakorolni nincs kedvem. Apa nagyon türelmes,ez a szerencsém.

Na nem kesergek,minden rendben lesz,csak akarni kell.

Szerdán levágatom a hajamat rövidre,azt hiszem attól jobban fogom magamat érezni.

Puszi:Timi

4137. a0aecda338 (válaszként erre: 4135. - Ildikó 67)
2010. jún. 21. 10:31
A városból bicajjal tekerünk ki,nem szeretnénk balesetet okozni.Ez egy bő kétórás program,heti 3 alkalommal tervezem.
2010. jún. 21. 10:26
Este 7-kor indulunk,ha addig le nem szakad az ég.Attól nem félek,hogy fázni fogok,van fűtésem.

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook