Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


13891. kiscsillag30 (válaszként erre: 13888. - Judit1109)
2012. aug. 12. 21:08
Szia Judit!Örülök az örömödnek.Akkor egy ujabb jó pont a műtét javára!Addig fórumoztam veletek,hogy már egyeltalán nem félek tőle sőt várom a műtétet:)Ez most komoly mindenki azt mondja,hogy hamarabb kellett volna:én már alig várom!!!!!!!!!!!!!!És én tudom,hogy nem lessz semmi baj,nem tudom miért de biztos vagyok benne.Amúgy is ennél már csak jobb lehet:)puszi
13890. Judit1109 (válaszként erre: 13885. - Ibab)
2012. aug. 12. 18:53

Remélem, hogy hozzájárulhattam "megvilágosodásodhoz". Készülj fel és parázz egy kicsit, mert csak így teljes és így leszel túl rajta a leghamarabb.

Üdv. Judit

13889. Judit1109 (válaszként erre: 13886. - Fancsika1)
2012. aug. 12. 18:49
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Vigyázz magadra és hasonló jókat kívánok Neked és minden fórumozó méhecskés társamnak!
13888. Judit1109 (válaszként erre: 13883. - Kiscsillag30)
2012. aug. 12. 18:46

Szia Bogi!

Ha hiszed, ha nem, de nem volt fárasztó. A tavalyit nehezebben viseltem, pedig akkor nem is volt ennyire meleg. Most minden estét a forgatagban zártunk, tavaly ilyen nem volt. Biztos vagyok abban, hogy a műtét nagyon nagy százalékban hozzájárult ahhoz, hogy több erőm van, mint régen. Basszus, hamarabb kellett volna belevágni!

Puszi

13887. fancsika1 (válaszként erre: 13885. - Ibab)
2012. aug. 12. 14:34
Szia! Örülök, hogy fejben is helyre teszed a dolgot, mert azt nagyon muszáj. Igen, így már neki indulhatsz, nem lesz semmi gondod hidd el, a betegségre ne gondolj, mármint a náthára, és akkor elmúlik, a huzatra most a buta időkben vigyázz, és akkor nem lesz gondod. Kitartást, és mielőbbi műtétet, illetve utáni gyógyulást kívánok.
13886. fancsika1 (válaszként erre: 13882. - Judit1109)
2012. aug. 12. 14:31
Szia Judit! Nagyon örülök, hogy ilyen boldog és felszabadult nyaralásod volt, sajnos az idén az enyém nem lesz ilyen, de ősszel, vagy télen bepótolom, addigra tuti minden OK lesz nálam is, mert most még kicsit mindíg nyitva van az egyik oldalam, de lassan és biztosan javulok. Kívánom, hogy minden ilyen jól sikerüljön a további életedben.
13885. ibab
2012. aug. 12. 14:00
Na, akkor ma jöttem rá, hogy miért is ez a nátha rajtam, és miért kell még1x neki futnom az egésznek! Most, hogy olvaslak titeket, már lelkileg is felkészültem a dologra. Eddig csak testileg voltam kész, de volt bennem még valami, ami gátolt abban, hogy a beavatkozást átéljem úgy, hogy az ne egy betegségtudatban rögzüljön, hanem egy rossztól való megszabadulásban. Ti adtok erőt és természetes,egészséges irigységet, hogy totális öröm legyen számomra az egész műtét, mely egy új és teljesebb élet kezdete, mondván, az ember élete során többször megújul és változik.KEvés orrfújással és néhány köhintéssel még várom a második félidőt és a rajt-cél győzelmet.Akik most lettek túl rajta azoknak: napról napra egyre jobban:)))))puszi!
13884. Manca
2012. aug. 12. 11:13
Nagyon örülök ,Judit és Izolda,hogy itt vagytok és jól vagytok.Rozsakrisz!Igaz engem nem rég,juniusban műtöttek,de nekem is érzékeny és a vágás vonala felett keményebb.Ha hozzáér a takaró,akkor meg olyan fura érzés.Érzéketlen is és mégsem.A vágásom még mindig olyan lilás.Ezenkívül viszont olyan az egész,mintha nem is műtöttek volna,nagyon jól vagyok.Ezt kívánom mindenkinek aki műtét előtt áll és annak aki nemrég lett túl rajta.Istni érzés,hogy nem jön meg,nem görcsölök és bárhova elindulhatok aggodalom nélkül.Ja és végre hordhatok fekete nadrágon kívül mást is!Szép napot nektek!
13883. kiscsillag30 (válaszként erre: 13882. - Judit1109)
2012. aug. 12. 09:36
Szia Judit!Örülök,hogy végre visszatértél hozzánk.:)Gondolom egy kicsit azért elfáradtál,de megérte irígyellek:)Nekem beköszöntött a mikulás de ha minden jól megy akkor utoljára.Még egyszer átélhettem ezeket a csodálatos görcsöket amivel ez nálam eggyütt jár!Útálom az egészet nem tudok menni sehová.De majd jövő nyáron itt ülök a gépnél és mesélem amit te,hogy mijen jó is a nyár mikulás nélkül!Sajnos sokan csatlakoztak!Nekik is kitartást,nemsokára túl leszünk rajta mi is:)
13882. Judit1109
2012. aug. 12. 00:15

Sziasztok lányok! (különösen Zsebi és Bogi, de persze mindenki!!!!!)

Meg volt az első méh nélküli nyaralásom. Másfél órája érkeztünk haza Olaszországból és rohantam hozzátok! Sokat gondoltam rátok. Valami eszméletlen jó volt úgy elmenni, hogy tudtam, nem fog megjönni! 36-39 fokos hőség volt, de baromi jól bírtam. Kint ünnepeltük meg, hogy 3 hónapos lettem. Ilyen barna még az életemben nem voltam. Ja és a csíkomat is napoztattam. Megmutattam neki, hogy milyen gyönyörű tud lenni az élet:-) (ez egy kicsit nyálasra sikerült, de így van).

Sajnálattal olvastam, hogy megint szaporodtunk és vannak igen komplikált esetek is.

Fel a fejjel mindenkinek és vigyázzatok magatokra!

Millió puszi.

13881. rozsakrisz (válaszként erre: 13880. - Györfi rózsa)
2012. aug. 11. 21:39
Szia! Köszi a megnyugtatást :) Neked is volt fél év után egy keményebb sáv (mondjuk, egyre kisebb lesz, csak azt hittem, ez már hamarabb elmúlik)?! Igyekszem sűrűbben jönni :) Neked is minden jót, jó éjt: Kriszta
13880. györfi rózsa (válaszként erre: 13877. - Rozsakrisz)
2012. aug. 11. 19:47

Szia!

Nyugodj meg, ez természetes. Nekem is érzékeny pedig már egy éve volt a műtétem. Mi már csak decemberben várjuk a mikulást és ez annyira jó!

Gyere minél gyakrabban, én minden hozzászólást elolvasok, ha bekapcsolom a gépet, először ide jövök.

Szép estét, jó egészséget:Rózsa

13879. izolda (válaszként erre: 13875. - Manca)
2012. aug. 11. 19:39

Sziasztok!

Sajnos nem voltam net közelébe,és nem tudtam írni.

Köszönöm mindenkinek az érdeklödést.

Nagyon jól érzem magam,és minden nap egyre jobb.

Már 1 órás sétálásom is volt:),na persze elfáradtam de nagyon jó volt.

Mindenkinek további gyogyulást kívánok!

13878. györfi rózsa (válaszként erre: 13872. - Ibab)
2012. aug. 11. 19:39

Szia!


Én is hasonlóképpen jártam, csak nem volt semmi bajom és el is altattak. Mégis műtét nélkül kerültem vissza a szobába. Nagyon fontos hogy a torka a műtétre mindenkinek rendbe legyen, az intubálás miatt. Remélem másodszorra Neked is sikeres lesz a műtéted!

13877. rozsakrisz
2012. aug. 11. 19:17

Sziasztok Lányok, Asszonyok! Már elég régen voltam itt, és szomorúan látom, hogy egyre többen leszünk :( Nem tudom, hogy járkál-e még erre "régi motoros", de lenne egy kérdésem: normális dolog-e, hogy fél évvel a hasi méheltávolítás után, még mindig kissé érzékeny a hasam, ha hozzáérek, és néha eléggé bekeményedik egy csíkban? Majd be-benézek, hogy válaszol-e valaki :) Aki már átesett a műtéten, annak mielőbbi gyógyulást, aki előtte áll, annak kitartás, bátorság - kibírható a műtét is, és utána is, és utána sokkal jobb lesz, én pl. iszonyatosan élvezem, hogy nem jön havonta a mikulás :)

Üdv mindenkinek: Kriszta

13876. kiscsillag30 (válaszként erre: 13870. - Ibab)
2012. aug. 11. 19:13
Szia. Szegénykém!Én meg is bolondultam volna ha végre itt az idő és nem lehet.Na meg a felesleges beöntés,hát nem irígyellek de a következő hátha jobb lessz:)
13875. Manca
2012. aug. 11. 16:48
Izolda olyan rég volt itt.Remélem gyógyulgat és nincs semmi baja.
13874. Manca (válaszként erre: 13872. - Ibab)
2012. aug. 11. 15:28
Én is azt vallom,semmi nem történik ok nélkül és nincsenek véletlenek.
13873. ibab (válaszként erre: 13866. - Ria52)
2012. aug. 11. 14:37
lehet Ria, hogy kényszertartás, vagy kímélés miatt, kevesebb izommegterhelésed volt azon a területen, féltél , hogy nehogy meghúzd,megeröltesd.Lehet, hogy egy jó gyógytornával kutya bajod lesz majd.Ne izgulj, nincs összefüggés val'szeg.
13872. ibab
2012. aug. 11. 14:35
Hát egy kicsit mérges lettem a helyzetre, de arra gondoltam, amit körülöttem más is mondott: semmi nincs véletlen.Miért az nap? Honnan a nátha, amikor soha sem voltam nyáron beteg még? Ezek költői kérdések, amire nem várok választ, az ok vagy kiderül vagy nem:) Várom a köv. időpontot.
13871. Manca (válaszként erre: 13870. - Ibab)
2012. aug. 11. 10:06
Jaj,sajnálom ez rossz hír.Gondolom ideges voltál.Nem baj fel a fejjel,majd a következő már simán megy.
13870. ibab
2012. aug. 10. 21:13
Hát sziasztok, képzeljétek befeküdtem, ott éjszakáztam, beöntést megkaptam, előkészítettek ésssss.....éjjel begyulladt a torkom és fújtam az orrom....ez most vicc! ELmaradt!Hónapok óta várok erre az időpontra.Most azon izgulunk, hogy jövő hét után, amikorra kapok még1 időpontot, ne jöjjön meg ez a fránya mikulás.
13869. ria52
2012. aug. 10. 13:22
Köszi az aggódást,de ugy néz ki, hogy reumatologiai probléma.Ilyenkor sajna előforult mert nem termelődik hormon.
13868. kiscsillag30 (válaszként erre: 13866. - Ria52)
2012. aug. 9. 21:54
Szia sajnálattal olvasom soraidat remélem semmi komoly!Gyógyulj meg minél hamarabb.:)
13867. Manca (válaszként erre: 13866. - Ria52)
2012. aug. 9. 19:02
Jaj Istenem,reméljük semmi komoly.Szorítunk!
13866. ria52
2012. aug. 9. 16:29

Sziasztok.Nekem 5 hónappal ezelőtt volt méheltávolitásom, sajna mindent ki kellett venni. 5 hón apig nem volt semmi gondom,most vettem észre,hogy valami nem stimmel, bal oldalt a szeméremcsonttol lefele a bal lábamba fájdalmat érzek, annyra,hogy alig tudok járni. Voltam a körzeti orvosnál csináltak labor vizsgálatot és valamilyen gyulladásom van. Sajna az orvosom csk 23-én lesz. Aki járt már igy, kérlek irjatok,hgoy milyen gyulladáscsökkentőt irtak fel....

Köszike előre is. Ria

13865. lenvirág (válaszként erre: 13863. - Manca)
2012. aug. 9. 15:27
Ne haragudj, nyilván félreértettem.
13864. Manca (válaszként erre: 13860. - Györfi rózsa)
2012. aug. 9. 15:21
Nekem sem volt varratszedés.Felszívódóssal csináltak.Én 2 napot voltam intenzíven.
13863. Manca (válaszként erre: 13861. - Lenvirág)
2012. aug. 9. 15:20
A vérvétel alap.Egyébként is oda minden héten jártam a vérszegénység miatt.
13862. YPanna
2012. aug. 9. 13:34
Micsoda túrista utakat járatnak veletek ! Nekem még azt is megkérdezte a doki h mikor tudok bejönni, mármint a kórházba h megcsinálják a labort. A tüdőszűrőre házirvos adott beutalót, meg a vérvételre is, mondjuk oda nem is kellett, mert nálunk reggelente megcsinálja az aszisztens. Én biztos kiverném a balhét, ne nézzenek már hülyének h össze vissza küldözgetnek! Csak bátran, most még van bennetek erő :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook