Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méh süllyedés, hüvely gyengeség ellen mit lehet tenni? fórum

Méh süllyedés, hüvely gyengeség ellen mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. Zizisicc (válaszként erre: 12. - 118ace9012)
2008. márc. 27. 14:42
Privi
2008. márc. 27. 13:54

Sziasztok!

Ez a téma enegem is nagyon érdekel. Négy hónapja szültem és azt vettem észre, hogy a hüvelynyílásomnál két ilyen redős valamit lehet látni. Ez micsoda?! Amikor a 6 hetes kontrollon a dokit kérdeztem, nem mondott semmit illetve azt, hogy ez már ilyen marad. Ez normális szülés után? Vissza fog még húzódni? Vagy ez lenne az előreesett méhszáj?

Aki tud válaszoljon légyszi!

Köszi

2008. márc. 6. 20:41
Kriston intim torna. Kifejezetten erre találta ki Kriston Andrea. Keresd a könyvesboltokban és a neten.
2007. okt. 30. 07:18

Ha még aktuális ..., ajánlom szíves fiogyelmedbe



- Ajánlom szíves figyelmedbe, itt a portálon a "Mozgás és fitness" csoportban "Az Aviva-módszer" című írást, és

- a www.avivamodszer.hu honlapot.


Őszintén tudom ajánlani, ma már sok jó példa van, több mindenkinek többféle problémában segített, mindenféle gyógyszer és hormon nélkül is "működik a dolog".


Az AVIVA-MÓDSZER két különböző gyakorlatsorból áll. Az Egyszerű Módszer 18 gyakorlatot tartalmaz, s 30 percet vesz igénybe. Ha valaki idő hiányában nem tud ennyit szánni a mozgásra, elvégezheti a


Rövidített Módszert, mely 11 gyakorlatból áll, s időtartama csupán 15 perc. A gyakorlatokat mindkét esetben adott ritmusban, zenére, megállás, pihenő nélkül kell végezni.

A módszer kiválasztott gyakorlatsorát hetente kétszer ajánlott végigtornázni mindaddig, amíg a probléma meg nem szűnik.

2007. okt. 7. 05:27
A méhsüllyedést plasztikai műtéttel, a hüvelygyengedéset indtimtornával. Ámbár valószínűleg, ha már műtétet csinálnak, rendbehozzák mindkettőt.
2007. okt. 6. 21:40
csaka mütét
7. Zizisicc (válaszként erre: 5. - 2424d0b9d5)
2007. okt. 6. 20:28

Szia En!

Én a helyedben sürgősen elmennék egy intim torna tanfolyamra! Ott nem csak megtanulnád a helyes mozdulatokat, a leghatékonyabb izomerősítő gyakorlatokat, de a tüneteidnek, állapotodnak megfelelő egyéni gyakorlatsort (és megfelelő testhelyzetet is a gyakorláshoz)is kapsz, amit otthon minden nap kb. 8-10p alatt elvégezhetsz. A tanfolyamon még beszélünk egy csomó olyan dologról, hogy miképpen védhetnénk jobban az alhasi szerveinket, hogy minél kevésbé terheljük és gyengítsük a gátizmainkat. Ha napi rendszerességgel tornáztatod ily módon a medenceizmaidat, 10-12 hét alatt igen jelentős változást érhetsz el. Nincs még minden veszve! Tapasztalatból beszélek. Én biztos nem engedném a méhemet kivenni, és a babavállalással is várnék, hogy megerősödjön az izomzat. A 3.-ban leírtam, mit várhatsz a tornától. Én magamat rendbehoztam, és a tanítványaim is elégedettek vele.

2007. okt. 6. 10:41

Sziasztok!

Én 33 éves vagyok és hüvely süllyedésem van.Az orvosom azt tanácsolta, hogy csináljam az intim tornát.

2007. okt. 6. 10:16

Sziasztok!

Sajnos ez a téma 2 napja engem is nagyon érint..:-((

36 éves vagyok, és most vettem észre, hogy améhszájam elérte a hüvelynyilásomat.

Nagyon kiakadtam, megijedtem..

Most tervezem a második gyerekemet.

Lehet, hogy ez nem is fog menni?

Úgy olvasom ezen csak a méh eltávolítása segít, amúgy marad ahol van...

Vagy van valami megoldás?

Jővőhéten megyek dokihoz, addig is írjatok!

2007. szept. 2. 01:19
A hüvely, ill. a medencealap izomzatának megerősítésére dolgozta ki Kriston Andrea a Kriston Intim Tornát. A meggyengült szalagokat nem lehet ugyan visszaerősíteni, de az erős hüvely- és gátizomzat képes helyéntartani a méhet.
2007. aug. 31. 17:53

A méhsüllyedés (prolapsus uteri) attól alakul ki, hogy a méhet támasztó szalagrendszer meggyengül. Ezért az élettani helyzeténél lejjebb kerül a méh(ugyebár gravitáció)Súlyosabb esetben a méhszáj a hüvelyben lejjebb csúszik, sőt abból ki is boltosulhat...

Nem tudom pontosan mire vagy kíváncsi ezzel kapcsolatban.

2007. aug. 31. 17:28
Aki tud valamit írjon, engem is érdekel. :)
2007. aug. 31. 15:14
Méh süllyedés, hüvely gyengeség.....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook