Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megy innen valaki Cipő temetésére? fórum

Megy innen valaki Cipő temetésére? (beszélgetős fórum)


18. csillagv (válaszként erre: 17. - Spigi28)
2013. márc. 18. 21:04
Igen, én is olvastam már, de köszi azért, hogy bemásoltad.
2013. márc. 18. 21:02

Ezt találtam:



Velünk Gyászoló Barátaink !


Eltávozott zenésztársunkat, Bódi László (Cipőt) 2013. március 22-én (pénteken) 15 órakor kísérjük utolsó útjára a kistarcsai köztemetőben.

A különféle helyeken elterjedt híresztelésekkel szemben a piciny temető kapui nagyjából

fél háromig zárva maradnak

Kérjük, ne zavarjátok meg sem az egyéb ceremóniák, sem az előkészületek méltóságát azzal, hogy már ezt megelőzően a temetőhöz érkeztek !

Drága halottunknak a szertartás után tudtok majd „Isten Hozzád”-ot mondani (búcsúzni nem búcsúzunk Tőle: szívünkben örökre velünk marad).


Praktikus információk:


A kistarcsai köztemető az Aulich Lajos utca (volt Erdei Ferenc) 2. szám alatt található (a házak nagyobb részén még ez a név olvasható).


Közlekedés:


- személygépkocsival / autóbusszal:

Budapestről az Örs Vezér Teréről a 3. sz. közúton Gödöllő felé (Veres Péter út – Szabadföldi út – Szabadság út) Kistarcsa központjáig, ott jobbra Nagytarcsa / Vecsés irányába a Széchenyi utcán, majd néhány száz méter után balra a temető.

A temető bejárata előtt legkevesebb 100-150 szgk. Parkolására alkalmas őrzött terület. Parkolásra használhatók a környékbeli utcák is illetve a Rendőrség a temetőtől néhány száz méterre, a Nagytarcsára vezető út mellett további több száz autó befogadására alkalmas területet jelölt ki.

Emellett javasoljuk, hogy – különösen a nagyobb járművel (pl. autóbusszal) érkezők – hagyják a járműveket a Széchenyi utcában és gyalog tegyék meg a temetőig tartó néhány métert.

A Rendőrség a kistarcsai Polgárőrséggel karöltve mindent megtesz, hogy segítse a zavartalan közlekedést és útbaigazítással szolgáljon (rendőrök lesznek minden fontosabb utcasarkon)


Annak, aki autóval érkezik vidékről, nem kell keresztül vágnia a péntek délutáni budapesti csúcsforgalmon: a 3. sz. utat közvetlenől is elérheti az M0 autópálya közeli csomópontjában.


- tömegközlekedve:

Kistarcsa a legegyszerűbben az Örs Vezér Teréről a H8 HÉV-vel (gödöllői vonal) érhető el.

A megállótól a temető főbejárata mintegy 1300 méterre van (kb. 10 perc gyaloglás)

[link]

A szerelvények munkanapokon 14 óráig fél óránként indulnak, ezt követően gyakrabban.

Az út kb. 22 perc, így az ideális a 13.56-kor vagy a 14.08-kor induló H8 HÉV egyike.


Volánbusszal a Stadionok megállótól 13.30-kor és 14.05-kor lehet a Kistarcsa Vendéglő megállóig utazni (ez gyakorlatilag szemben van a HÉV megállóval). Menetidő 37 perc.


Kérjük, a következő napokban kövessétek figyelemmel a tájékoztatást: segítséget kérünk a BKK illetékeseitől a minél egyszerűbb közlekedés érdekében – reméljük sikerrel.

16. csillagv (válaszként erre: 15. - Globus)
2013. márc. 18. 20:53
Természetesen. Csak azt nem értem, miből gondoltad, hogy engem érdekel a tömeg. Mert nyilván ezért írtad, de mindegy is.
15. globus (válaszként erre: 14. - Csillagv)
2013. márc. 18. 20:51
Szabad véleményed lehet. Nekünk is.
14. csillagv (válaszként erre: 12. - Globus)
2013. márc. 18. 20:42
Nem, de ettől még szerettem, és mivel a családja úgy döntött, hogy akik szerették még ismeretlenül is, ott lehessenek a búcsúztatáson. Ne te akard már megmondani, hogy ezért én milyen tapintatlan vagyok. Köszi.
13. e28c748947 (válaszként erre: 10. - 6ee0ffb012)
2013. márc. 18. 20:41
Pontosan.Mivel személyesen nem ismertem, így nem megyek el a temetésére.A zenéjét és amit hagyott maga után, azt elismerem és szeretem.Így inkább hetekkel később felkeressük a sírját és viszek egy szál virágot.
12. globus (válaszként erre: 9. - Csillagv)
2013. márc. 18. 20:39
Neked tán rokonod?
11. csillagv (válaszként erre: 10. - 6ee0ffb012)
2013. márc. 18. 20:38
Nem lenne nyilvános ha ezt a család is így gondolná.
10. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9. - Csillagv)
2013. márc. 18. 20:37
Nyilván nem így értette.Sztem nem kell oda felvonulni annyi embernek.Aki szerette,az leróhatja tiszteletét máshogyan is.Ez a családra,barátokra tartozik sztem.
9. csillagv (válaszként erre: 8. - Globus)
2013. márc. 18. 20:36
Te ezért jársz temetésre? Tényleg gáz az ilyesmi.
2013. márc. 18. 20:34
Csak azért menni, hogy bámészkodjunk, mennyien vannak, nem kicsit tapintatlanság.
2013. márc. 18. 20:33
Nem volt rokonom, nem megyek.
2013. márc. 18. 19:54
Ilyen távolságból ez érthető.
2013. márc. 18. 19:53
Nekem oda-vissza kb. 800 km lenne. Maradok itthon.
2013. márc. 18. 19:37
Igen, azt tudom, hogy nyilvános lesz.
2013. márc. 18. 19:36
Egyáltalán nyilvános lesz?Én nem megyek,nem voltam rajongója.A család helyében szűk körben temetném :((
2013. márc. 18. 19:31
Egyenlőre úgy néz ki, hogy én eltudok menni, és érdekel, hogy innen jön- e valaki. Én az Örs vezérről mennék Hév-vel. Tudtok valamit, hogy mikor lesz a búcsúztatás? Mert azt olvastam, hogy már délelőtt felravatalozzák, és 3- ig lehet menni, utána meg azt olvastam, hogy 3 órakor lesz.
2013. márc. 18. 19:28
Megy innen valaki Cipő temetésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook