Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megvettem a Dan Brown - A Da Vinci-kód című könyvet. Aki olvasta, az mit mond, érdemes elolvasni? Jó könyv? :) fórum

Megvettem a Dan Brown - A Da Vinci-kód című könyvet. Aki olvasta, az mit mond, érdemes elolvasni? Jó könyv? :) (tudásbázis kérdés)

1 2
2014. dec. 29. 23:22

Sehogy nem értem az indító kérdést.De több lehetőség van.


Ha azért vetted meg, mert akciós volt, akkor rakd a többi közé, ahová színben passzol.


Ha azért vetted meg, mert érdekel, akkor miért nem olvasod már?


Ha azt mondják, pocsék, akkor kidobod olvasatlanul?


Ha érdekel, akkor minek kérdezősködsz? Szabad ember vagy, arról is lehet más a véleményed, amiről mások mást mondanak.


Végképp nem értem, hogyan vásárolsz könyvet. Én egy ismert kötetet is fellapozok, megszagolom, beleolvasok még jóval a pénztár előtt!


Marad még az a lehetőség, hogy csak unatkozol és témát akartál indítani. Más ötleted végképp nem volt?

6. elbb
2014. dec. 29. 23:12
hát, én ha könyvet veszek, akkor azért hogy elolvassam. Bár kétségtelen, hogy ajtótámasznak is jó. :)
2014. dec. 29. 23:08

Ha megvetted olvasd már el:)

Egyébként jó, olvasható, bár nekem nem kedvencem, akkor már sokkal inkább Ken Follett, Stephen King vagy Frederick Forsyth.

2014. dec. 29. 23:07
Ha utánam dobnák, akkor sem olvasnám el, nemhogy pénzt adjak érte.
2014. dec. 29. 23:07
nekem unalmas volt.
2014. dec. 29. 23:06
Igen.
2014. dec. 29. 23:03
Megvettem a Dan Brown - A Da Vinci-kód című könyvet. Aki olvasta, az mit mond, érdemes elolvasni? Jó könyv? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook