Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megváltozott menstruáció normális missed ab után? Meddig? fórum

Megváltozott menstruáció normális missed ab után? Meddig? (tudásbázis kérdés)


5. Hami
2018. febr. 15. 13:51
Köszi a választ!
2018. febr. 15. 09:20
Szia! nekem sajnos 3x is volt missed ab, mindig a műtét után 4 hétre megjött rendesen, és a ciklusom a műtéthez igazodva be is állt 3 hónap alatt. a vérzéseim pedig 5-7 napig tartottak. Az első mindig bőséges volt, de a következp már "szokásos mennyiségú" volt. szerintem menj vissza az orvoshoz, az a biztos
3. vikucka (válaszként erre: 2. - Hami)
2018. febr. 15. 07:25
Én úgy elmékszem, hogy nekem kb. a műtét után (műtéti befejezés kellett) 6 héttel volt az első mensi és elég sokáig tartott, talán 10 nap. Biztos nem volt két hét. Utána nagyon rendszertelen volt sajnos. ha bizonytalan vagy, akkor menj vissza az orvoshoz, inkább nézzék meg, hogy minden rendben van-e.
2. Hami
2018. febr. 14. 22:19
Missed ab után második alkalommal jött meg, először 14 napig meg volt (és elég bőséges), aztán most megint, de már 8. napja tart. Ez normális? Hány nap alatt áll vissza? Másnak hogy volt?
1. Hami
2018. febr. 14. 22:18
Megváltozott menstruáció normális missed ab után? Meddig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook