Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megváltozott a mellem...Mitől? fórum

Megváltozott a mellem...Mitől? (tudásbázis kérdés)


10. stulika (válaszként erre: 4. - Katyuska83)
2010. febr. 26. 21:02
Mivel a női mell jó része zsírszövetből áll, ezért fogyáskor annak mérete is csökken általában. Az, hogy eddig nem volt ilyen? Azt mondják, hogy mindig olyan történik, ami még nem volt :) Egyébként múltkor hallottam, hogy a bőr éves kortól kezd öregedni :(((
2010. febr. 26. 20:42

Én egy évig szedtem életemben fogamzásgátlót, de mintha egy másik nő lettem volna: az egész testem átalakult. Úgyhogy jól abba is hagytam. És tusom, hogy sokan használják, de én nem vagyok a híve azóta sem. Nekem pont elég az a hormonmennyiség, ami a testemben van, nem babrálom. Nem beszélve a trombózisveszélyről és az összes többi mellékhatástól.

De ha te mégis ezt választod, akkor válts másra, hátha az jobb lesz.

8. katyuska83 (válaszként erre: 6. - Ramonesz)
2010. febr. 26. 20:32

Alacsony vagyok, úgyhogy nálam a 47-50 kg nem csontosságot jelent, sőt.. teljesen átlagos alakom van ezzel a súllyal, karcsúnak mondható.

A régi 38 kg-hoz képest.

7. katyuska83 (válaszként erre: 5. - Nikletty)
2010. febr. 26. 20:30
Ezt egy éve szedem, amúgy meg fogamzásgátlót vagy 4-5 éve, egy év kihagyással. Tabi nélkül normálisabb mellem volt, mint most.
2010. febr. 26. 20:28
A fogyástól lehet kisebb,47kg az elég csontos.A hormonháztartás nincs mindig egyforma szinten,befolyásolhatják bizonyonyos tényezők(még az étkezés is)
5. nikletty (válaszként erre: 4. - Katyuska83)
2010. febr. 26. 20:27

mióta szeded a fogigátlót?


én egyértelmű változást tapasztaltam a cicimen tabikor és anélkül... sajni a valóság a kevésbé tetszős számomra, de így is okés... nekem a tabi kicsit teltebbé tette.

2010. febr. 26. 20:19

Vékony nő vagyok, de mindig is normális méretű melleim voltak. Fogyástól sosem lett kisebb, és hízástól sem nagyobb, mindig maradt a mérete kb.


Viszont az elmúlt kb 2 hónapban megváltozott, kisebb lett valamivel, és olyan löttyedt, megereszkedett. Igaz, hogy a 47 kilómból fogytam 3-at, ami a testemnek már sok fogyás, de a mellem ettől sosem változott, nem hiszem, h emiatt lenne.


Fogamzásgátlót szedek, már arra is gondoltam, h az okozhatja valahogy, a hormonok...már gondolkodom a váltáson egy ideje, mert pecsételővérzésem van, és eléggé hisztis, lelkibeteg vagyok, sztem a tabi miatt.


Frusztrál, hogy kisebb lett a mellem, ilyen sosem volt. Mi a fene van a testemmel? Eddig teltebb volt, és mensi előtt sokszor olyan feszes, picit fájt, de ez volt a normális. Most semmi ilyen nincs...

2010. febr. 26. 20:16
Tényleg ...mitől? És főleg, hogyan?
2010. febr. 26. 20:16
hogy érted,h megváltozott?
2010. febr. 26. 20:15
Megváltozott a mellem...Mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook