Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Meguntam a villámdiétákat fórum

Meguntam a villámdiétákat (beszélgetős fórum)


12. Badcat001 (válaszként erre: 5. - E01d2d21d8)
2012. ápr. 17. 16:10
Szia! Saját tapasztalat, hogyha otthon bohóckodom DVD-re akkor sosincs siker. Mindig hagyom eltéríteni magam. (telefon, csöngetnek, csöpög a csap stb). Nekem az vált be, ha elhúztam otthonról és edzőteremben öltem magam. Te hogy állsz ezzel? :)
11. 954fd2f620 (válaszként erre: 10. - E01d2d21d8)
2010. dec. 15. 09:50

na az a beszéd :)

szerintem sem sok :)

10. e01d2d21d8 (válaszként erre: 9. - 954fd2f620)
2010. dec. 15. 09:40

Rendben!

Bomba anyuka akcióra fel!!!


Fél év nem sok, hisz 10 év alatt szedtem fel. Odafigyelés, kitartás, s nem megy egyszerre. De mire lekerül a nagykabát, már igencsak szemmel látható eredménynek kell lennie. :-)

9. 954fd2f620 (válaszként erre: 1. - E01d2d21d8)
2010. dec. 15. 08:36

szia

szerintem mint sokunknál az a baj hogy türelmetlen vagy :)


én is minden nap főzök nem csak nyers kaján élek :)

eszek mindent :)

azt írtad tudod hogy az életmód váltás a célszerű :)

próbáld ki és ne ad fel 4 nap után ezek sok sok hónapok én 1 év alatt fogytam le úgy hogy nem sanyargatom magam:)


azt írtad 15 kilót kéne leadnod ahoz egészséges körülmények között egészséges ételekkel fél év kell :)))))plusz mozgás:)

mert le lehet fogyni 2 hónap alatt is és mind vissza is jön:(

8. vikucka (válaszként erre: 5. - E01d2d21d8)
2010. dec. 14. 12:19

60 kg-s voltam, amikor 7 éve elkezdtem dolgozni. Szépen lassan: 7,5 év alatt rámjött 20 kg. Tudom, hogy mit kell csinálni, csináltam a Norbis diétát, meg az este 6 után nem eszek: de én imádom az ízeket, imádok enni.

Szeptemberben költözés előtt álltunk, sokat kajáltunk étterembe, észrevétlenül felszaladt rám 5 kg. Próbálkoztam ezzel a 30days táplálékkiegészítővel, de semmit sem használt.


Heti kétszer aerobicozom, és egyszer jógázom. Januártól heti két aerobic és két jóga. Nagyjából ennyi, ami mozgásügyileg belefér az időmbe. Ja aerobic az egy órás és zsírégető fittness jumping a helyi fittness-klubban.

7. e01d2d21d8 (válaszként erre: 4. - 8d2b3c28eb)
2010. dec. 14. 11:38

Igen mind tudjuk mit kell tenni, de olyan nehéz.


Ha nem gond beleolvastam a naplódba, :-)

biztos fogok találni benne hasznos dolgokat, köszi!


Most arra törekszel - gondolom - hogy túllépj a holtponton. Sok sikert Neked is!

6. e01d2d21d8 (válaszként erre: 3. - 9c1b9b7ead)
2010. dec. 14. 11:29
Menni fog, mennie kell, ppersze csak ha teszünk érte: Olvastam a naplódat, jó, hogy Te ennyire pozitívan állsz a mozgáshoz.
5. e01d2d21d8 (válaszként erre: 2. - Vikucka)
2010. dec. 14. 11:20

Hát ez az, szinte semmit. Tudom kellene. Jöhetnék a kifogásokkal, nincs időm, fáradt vagyok stb. de mint mindig mindenki mondja ezek csak kifogások.

időnként Béres Alexandra vagy Réka DVD-kre tornázom. Ezek jók, de tudom, itt is a rendszeresség lenne a lényeg, heti egy-két alkalom kevés.

Örülök, ha csatlakozol,együtt könnyebb lehet, gondoltam naplóval is megpróbálkozom, egyenlőre még nem sok minden van benne. :-)

Mióta ingadozol? Neked "miért nem megy"?

2010. dec. 14. 10:12

Sziasztok!

Sajnos nekem is sok tapasztalatom van már a fogyással kapcsolatban, de kevesebb eredményem. 5 hónapja "váltottam életmódot", ami alatt sok mindennek nekiszaladtam, és leálltam. 3 hónap alatt 8kg-t adtam le, amit az elmúlt 2 hónapban csak megtartani tudtam. A paramétereim hasonlóak Kittiéhez:100-ról indultam, 92 vagyok, 70 a cél. Magasságom 178.

Besokaltam a kcal számolással, a rengeteg cardióval, adagok méricskélésével...

Mostanra kialakult egy rendszerem, aminek működni kell, mert a többit valamiért elvetettem(pl.a magas fehérjetartalmú diéta jól működik, de a vesém nem bírta)

Egyszerű, természetes ételek(semmi E szám)

a főétkezések fele gyümi vagy zöldség

Tízórai és uzsi gyümölcs (esetleg kevés olajos mag)

Remélem segítettem, sok kitartást!

2010. dec. 14. 09:33

Én is itt vagyok! Bizony 6 kg-t kell leadnom, megint... Edzés és visszafogott étkezés, menni fog, hajrá Nektek is!

Pont tegnap hagytam el az első vacsorát, és nyugi, nekem is 7-tel kezdődik a versenysúlyom. ngem frusztrál, hogy 7tel kezdődik még ez is, pedig bele kéne törődnöm. :-) Hogy teszek érte és kihozom a legjobbat magamból!

2010. dec. 14. 09:14

Na én is kíváncsi vagyok. Csatlakoznék ehhez a fórumhoz. Mennyit mozogsz?

Nálam olyan 80 kg az indulósúly ez ingadozik le fel 1-2 kg-t és ennyi.

2010. dec. 14. 09:04

Cirka fél éve küszködöm azzal, hogy fogyni szeretnék, nincs már olyan diéta amelybe ne fogtam volna bele, s nem hagytam volna abba pár napon belül (ha nem aznap este) s utána felfaltam a hűtőt. Majd lelkiismeret-furdalás, stb. talán többeknek ismerős ez.


Tudom, egyetlen célravezető dolog az életmódváltás.

Az agyam tudja ezt,de valahogy olyan nehéz. Nem tudom, ebben miért vagyok most ilyen "gyenge".

Fél évvel e maceara előtt - vagyis egy éve - pedig már fogytam 10 kilót. Az sem volt gyors, hisz 2-3 hónap alatt történt. Hogy csináltam? Hát igyekeztem "Norbizni", vagy leginkább este hat után nem enni. De azóta stagnálok, (nem azért, mert ez lenne a szervezetem számára az ideális, hisz jelenleg 174 centimhez 89.0 kg. párosul)s nem tudom miért.

Ill. tudom. Belefogok mindenféle villámdiétába, amit hamarosan feladok. Ezért van az, hogy leadok egy-két kilót,aztán kiéhezve visszafalom. Pedig tudom,- legalábbis azt olvastam - hogy 4 nap kell ahhoz, hogy egyáltalán "átálljon" valamire a szervezet.Így "folyamatosan" 88,5 - 91,0 kg között mozog a súlyom hónapok óta, s ez roppant idegesítő, tenni kell valamit. Legalább 15 kilót le kell adnom, hisz sosem voltam sovány, de a "versenysúlyom" 75 kg. volt. Ezt szeretném elérni, de már olyan elkeseredett vagyok, hogy már annak is örülnék, ha végre 85 kg. alá menne a mérleg nyelve (digitális kijelzője)


S mivel nem bírom az önsanyargatást, ezért oda kell figyelnem, s számolgatni a kalóriákat.

Egyetlen biztos:Több kalóriát kell elégetni, mint amit beviszünk. Persze, matematikailag ez nagyon egyszerű.


Segítenétek nekem?

Mire figyeljek inkább? A kalóriákat számoljam, a szénhidrátot, vagy a zsírt? Melyikre figyeljek jobban, vagy mindegy, mert az össz.kalória bevitel számít, "mindegy", hogy miből van? Mindennap főzök, szeretek "mindent", nem szeretnék csak "nyers" kaján, s csak salátákon élni.

Igaz, hogy 4 nap után kezd átállni egy szervezet egy "új életformára"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook