Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megunt, kinőtt felnőtt ruhák felajánlása-keresése fórum

Megunt, kinőtt felnőtt ruhák felajánlása-keresése (beszélgetős fórum)

1 2
2012. ápr. 21. 16:08

Sziasztok! Berakom a kedvenceim közé ezt a fórumot. Én alacsony vagyok de lenne sok ruhám elvihető mert nem használom,akár ingyen is vagy pár száz forintért..pulóverek,farmerok..

Szóval írjatok priviket és megoldható bármi..mert ne akarok belőle meggazdagondni,de a padlásra se tenni.


Ha érdekelne bárkit írjon privit.

2012. ápr. 21. 16:04
Sziasztok én egy 19 éves lány vagyok és lennének eladó cipőim és ruháim.Persze olcsó áron.A cipők nőiek 37-39 esek.A ruhák pedig M,L esek vagy kisebbek mivel olyanok amit kinőttem a nadrágok 31-30asok.Mesekönyveim is vannak jó állapotban bolti áron alul eladók.Walt Disney meséktől a sima mesékig van minden.Igazából nem szeretném őket kidobni mégis csak jobb ha valakinek odaadom.Akit érdekelne a dolog az írjon az imola10@citromail.hu Itt a részleteket meg tudjuk bezsélni.Nem akarok konkrét árat meghatározni!
2011. okt. 19. 09:18
Igen jutányosan eladó új 122 cm, 134 cm, 140 cm magas kislányra való rövid szoknya, ill. 122 cm,134 cm, 140 cm magas fiúra hosszú nadrág 700 Ft/db áron. Bizományba nem akarom beadni. Ha érdekel valakit priviben küldök képet.
39. nofali (válaszként erre: 38. - Olahdetty)
2010. szept. 10. 22:11

üdv!

én egy háromgyerekes anyuka vagyok nekem a 9 honapos kislányomnak kellenének ruhák én Tiszakécskén lakom ha megbirnánk egyezni én szivesen megvenném de sokat nem birok rá szánni és ha meglehetne oldani hogy postán elküldeni ugy tuom 20 kg-ig 990 forintba belefér!

segitségét elöre is köszönöm

38. olahdetty (válaszként erre: 21. - Akymo)
2010. márc. 4. 18:52
Sziasztok. Most pakolok a szekrényekben. 4 gyermekem kinőtt ruháit ajánlom fel olcsón mindenkinek: most 180 cm magas vékony kamasz fiamét, 168 cm magas vékony lányomét, 116 cm-es kisfiamét, és 76 cm magas 1 éves lánykámét. A ruhák jó állapotúak, zömmel C&A-ból. Már többet eladtam, de még van. Bizományiba nem akarom bevinni ezeket, adnának érte pár száz forintot, ők meg kaszálnak a hasznon, ennyiért én is tovább tudom adni. Postaköltség is megoldható, ha több ruhát vásároltok, a párom sofőr, Pestre elvileg el tudja vinni.
2009. nov. 17. 21:47

Sziasztok!

Egy gerinc beteg anyuka segítséget szeretne kérni!

Egyedül vagyok itthon kislányommal 11 hónapos és nagyon meg vagyunk szorulva!Kérem segítsenek legyen az élelmiszer a kicsinek ruha!Most 10 kg és 78 cm 86 -os ruhát hord most,de márkinövőfélbe van!5-ös pelust hord , talp15 cm!Lehet játék , bady,bébiétel , cipő amit nélkülözni tudnak!Vagy akármilyen élelmiszer,mosószer,öblítő vagy pénz összeg amit a kicsire tudok fordítani vagy a számlákra !Lassan ott tartunk , hogy menni kell az albérletből mert elmaradás van és villany kikapcsolás is veszélyeztet minket!Kérem ember társaimat ne engem hanem kicsi lánykámat nézzék én nem számítok csak ő!!!Nagyon köszönöm aki segít!Bármit elfogadunk akár pénzt is elmaradott számlákra!Sajnos ismét nem lesz karácsonyunk,de legalább Isten velünk lesz és nem leszünk egyedül!

Illetve uncsi tesómnak szeretnék pici ruhákat kérni mert nincs semmije se és Januárban szül!Én már nem tudok semmit adni neki mivel a kicsi ruhákat szét osztogattam rászorulóknak!Mindenkinek hálásan köszönöm!!!!!!!!!!

KÖSZÖNÖM!Marcsi

tmaria82@gmail.com 20/545-94-78

Isten áldjon mindenkit!

36. Teca29
2009. nov. 17. 20:47

Sziasztok!kisfiamra keresek ruhákat!7 éves kb 126 os méretet hord!

Cserébe tudok adni 74 es kislány ruhákat

Fizetni csak postát tudok

2009. okt. 23. 21:16

SZIASZTOK

Postaköltségért felajánlok használt női ruhákat M-es kb 48-as méretűek . (nyári ruhák,pulóverek, ingek,nadrágok,kabátok)

34. birotrixi793 (válaszként erre: 33. - Virágoskert)
2009. szept. 30. 10:25
SZIA...NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!!SZÉP NAPOT!!!!BIRO BEATRIX
33. Virágoskert (válaszként erre: 31. - Birotrixi793)
2009. szept. 29. 20:14

Szia!

Sajnos már nincsenek meg a ruhák:( A CSSK ingyenes ruha vásárt szervezett, oda vittem el. Sajnálom hogy nem előbb jelentkeztél!

Folyamatosan válogatom át a ruhákat hirtelen nagyon nagyot nőt a fiam, majd szólok.

2009. szept. 28. 14:30
sziasztok...érdeklödnék van.-e valakinek egy 10 és egy 12 éves korú kisfiura ruhája ill.cipője amit már kinőttek a gyerköcök...ill.keresnék még egy ingyen elvihető iróasztalt...két kisgyermek lett befogadva és nincs semmilyük...birotrixi793@citromail.hu elöre is köszönöm...ami még érdekelne 7 évesre való bármi ill.egy 12 hónaposra..mind fiu...köszi elöre is...
31. birotrixi793 (válaszként erre: 22. - Virágoskert)
2009. szept. 28. 14:23
szia...nem tudom megvannak.-e még a ruhák...kisfiam 7 éves 122.-est hord..meg 32.-es cipőt...érdekelne ha van ilyen...köszi
30. ildiko651125 (válaszként erre: 10. - Meliga)
2009. szept. 3. 10:28
szia nemtudom meg e van mág a lányodrol ki nött ruha nálunk van egy 12 éves kislány akinek lehet joklennének segiteni szeretnénk rajta irj mit kérsz érte ha meg van még szia
29. 035bae3aff (válaszként erre: 14. - 53ee79a68b)
2009. aug. 27. 22:19
Sziasztok rengeteg ruhám van van pár gyermek ruha is de leginkább női felsők m es , s-es, l-es méretben ha valakit érdekel irjon mind pár száz forintért és nagyon szépek!
28. Cinka
2009. aug. 18. 11:12

Amit cserélnék:

- 5 db-os 50-es méretű női ruhacsomag (felsők)

- 54-56-os méretű új sötétkék divatos halásznadrág (ekkora méretben tényleg ritkaság)

- 54-56-os méretű sötétszürke vékony nadrág (nagyobb pocira, vékonyabb combokra ideális)

- 41-es jó állapotú női velúrcipő (sarkalni kell)


Amire cserélném:

- 52-es női felső (asztmám miatt csak mély kivágással) vagy nadrág

- magas vékony pasira való ruha

- 42-es női vagy 43-as férfi cipő

- vagy bármi, aminek hasznát vehetem


Képeket tudok küldeni!

27. Fenife (válaszként erre: 25. - Akymo)
2009. júl. 31. 22:15
Ja.. és mesekönyvek
26. Fenife (válaszként erre: 25. - Akymo)
2009. júl. 31. 22:15

Szia Akymo!


Jelenleg egy kisebb dobozzal van. Barbik, kiegészítők, barbi ruhák, néhány más jellegű baba, plüssök, kinder figurák.

25. Akymo (válaszként erre: 24. - Fenife)
2009. júl. 31. 21:18
Milyen játékokra gondoltál?
24. Fenife
2009. júl. 30. 08:41
A fiú ruhákban már megegyeztem valakivel, de a 10 éves lányom kinőtt ruháit és néhány megunt játékukat én is felajánlom. Tényleg dobjuk fel a fórumot! Megérné... Hajrá csajok!!!
23. Akymo
2009. júl. 29. 11:19
5 éves kislányom kinőtt ruháit és 13 éves nagy fiam szintén kinőtt ruháit (van olyan cipő ami csak 1x volt a lábán) felkínálom.Megegyezünk. :-)
2009. júl. 27. 10:37
7 éves kisfiam kinőtt ruháit, cipőit felajánlom, ingyen elvihető. Rád bízom mit hozol a gyereknek, apró csecse-becsét:)
21. Akymo
2009. júl. 26. 23:40
Feldobhatnánk ezt a fórumot..Írja meg ki mit unt meg és mire vágyik cserébe/ár vagy esetleg másik ruha.
20. Fenife
2009. júl. 6. 23:53

Sziasztok!


Bár úgy látom talán már nem is él ez a fórum, azért csak bepróbálkozok. :-)

Szívesen elcserélném 11 éves lányom és 8 éves fiam kinőtt, de jó állapotú ruháit, megunt játékait, vagy akár a saját ruhatáramból is frissítenék. Gondolkoztam valami ruhacserés találkozó megszervezésében is ( Debrecen) olyasmire, amiket régen iskolás korunkban szervezett a suli, ha jól emlékszem félévente. Akkor a tornateremben kis asztalokon lehett kipakolni a megunt cuccokat és üveggolyók segítségével üzleteltük el. Lát benne valaki fantáziát??? Ha igen összehozhatnánk...


Mível én abszolút kezdő vagyok a net eme használatában, segíthetne valaki, hogy vehetem fel a kapcsolatot olyan felhasználókkal , akik már elég rég írtak ide. ( pl. Skizita)


Köszi előre is.

19. Cinka
2009. ápr. 27. 18:55

Sziasztok!


Molett rucikat, vékony magas pasira való ruhákat, és 104-110-es kislányruhákat keresek, ha van valakinek olcsón!Cipők is érdekelnek, 25, 36,42 kislány és női, 43-as férfi. Sajnos, most csak az én fizumból élünk, nagy segítség lenne!

2009. ápr. 21. 17:43

Játékgyűjtésbe kezd a HVIM Pilisvörösvári Tagszervezete. Az adománygyűjtés április 25-től május 23-ig tart, mely idő alatt minden szombaton 14 órától 17 óráig veszik át a vármegyések a felajánlásokat a Mű-Hely Galériában.


Böjte Csaba neve és munkássága minden bizonnyal nem ismeretlen az emberek többsége előtt. Áldozatos munkájával rengeteg erdélyi árvának segít abban, hogy ha már az élet nem volt hozzájuk annyira kegyes, hogy szüleik mellett nőjjenek fel, legalább a lehető legjobb legyen a gyermekkoruk. Kétségtelen, hogy mind csonkahonban, mind pedig az elszakított területeken, így Erdélyben is a gyerekekben van a magyarság jövője.


Ezért a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom

Pilisvörösvári Tagszervezete JÁTÉKGYŰJTÉST SZERVEZ a Dévai Szent Ferenc Alapítványnak, Böjte Csaba árvái számára!


A játékgyűjtés április 25-től május 23-ig tart, mely idő alatt a vármegyések minden szombaton 14 órától 17 óráig veszik át az adományokat a Mű-Hely Galériában.


Cím: Pilisvörösvár, Hunyadi J. u. 70.


A HVIM-esek kérik a tisztelt adományozókat, csak jó minőségű, használható játékokat ajánljanak fel!


Ha valaki (esetleg) úgy gondolja, hogy nem Pilisvörösvári léttére adományozni szeretne, -vagy helyi lakos- de mondjuk nem tudja eljuttatni a játékokat, akkor legyen (OI!) oly kedves és a fenti elérhetőségeken a FŐ szervezőnek jelezze, hogy hova, mikor, (nem cak szombat) mehetünk el a felajánlásért.


A Nemes Cél érdekében mindenkihez eljutunk!


EZ BIZTOS


[link] ezd-a-pilisvorosvari-hvim

2009. márc. 14. 11:50
gyönyörű kislány 80-86-92 es hímzett farmer hímzett rózsaszín felsők zara kis ruha stb!!!olcsón 500ft/db
16. 53ee79a68b (válaszként erre: 15. - Cbc7d5fe99)
2009. márc. 9. 09:47

Szia!


Én most kapásból fel tudom dobni a bokáig érő hosszú szövetkabátom, mert "sajnos" kifogytam" belőle és lötyög rajtam. De így jártam egy nadrágkosztümmel is. Ezen kívül vannak olyan felsőim amiket nem hordok, mert meguntam, de nagyon jó minőségüek. Csak nem tudom ez itt hogyan működne. Vaterára még nem töltöttem fel semmit, ott csak vásárolgatni szoktam.

2009. márc. 8. 21:04
hát igen ha van !!
2009. márc. 8. 12:04

Sziasztok!

Felnőtt ruákat is cserélgettek? Nekem is lenne pár darab.. :)

13. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 5. - Lilly1)
2009. márc. 8. 09:54
hali!!kinőtt ruha én örülnék neki 3 gyermekem van hát igen igen nőnek nem győzöm ruhával..na meg itt falun elég nehéz!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook