Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtudtad, hogy az exednek már van valakije!!! Hogyan viseled? fórum

Megtudtad, hogy az exednek már van valakije!!! Hogyan viseled? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. ápr. 24. 00:13
Sajnálom.....
2010. ápr. 23. 21:39

Bocsi csajok, valahogy nekem ez mégsem megy.....

tettem valamit, ami nem jött össze átléptem egy másik fórumba, ahol olyan emberekkel lehetek, akik ismerik mit érzek és velük nyugodtan tudunk erről beszélni mert csak mi vagyunk!!!!

Köszönöm, hogy meghallgattatok és itt voltatok velem.... puszi mindenkinek

2010. ápr. 21. 11:14
:)
81. syria (válaszként erre: 75. - 3e49239215)
2010. ápr. 21. 07:18
Na látod, fog ez menni! :)
2010. ápr. 20. 23:33
:)
79. 480a1bea09 (válaszként erre: 75. - 3e49239215)
2010. ápr. 20. 21:18
Ügyes csaj vagy! Így tovább! Nem lesz könnyű, de jobb lesz, majd idővel...
2010. ápr. 18. 20:15
majd azért írj,hogy mi van veled mostanában :)
77. 4c4743ec7d (válaszként erre: 75. - 3e49239215)
2010. ápr. 17. 19:00

Nah örülök neki, h sikerült. Az első lépést már megtetted. Csak így tovább, kitartást!!!


Pussza

76. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 75. - 3e49239215)
2010. ápr. 17. 11:17
Kitartást!!! Sok szerencsét!!! És légy boldog!!!
2010. ápr. 17. 11:09

Sziasztok csajok! Gyorsan felugrottam mert mai dolgozom.

Sokat gondolkodtam azon amit írtatok és rájöttem elhatároztam magam, hogy igazatok van, ha már vége nem szenvedtetem magam még jobban. Tegnap este hívott többször is , de nem vettem fel a telefont aztán írt, hogy mi a baj miért nem veszem fel. Én meg csak annyit írtam vissza, hogy nem tudok beszélni nem egyedül vagyok. Erre kérdezi, hogy pasi van nálad??? Én meg visszaírtam, hogy igen :D

Had egye a fene.... pedig egyedül voltam. nagyon rossz volt egész éjszaka alig aludtam úgy szerettem volna hallani a hangját :S de meg bírtam állni és így egy fokkal tényleg jobb mert ha beszéltem volna vele még jobban éreztem volna a hiányát és akkor kiborulok. Nagyon nehéz lesz de tartom magam ehhez az elhatározáshoz és tényleg jobb lesz így, csak ne lenne ennyire nehéz......


Köszi csajok nektek mindent majd még írok addig is pussz

2010. ápr. 16. 12:23
légy erős, és sok boldogságot!!!!
2010. ápr. 16. 12:00

Mondjuk, az másabb, ha te dobtad de végülis ha szeretted akkor ugyanazt érezted mint én, csa te tisztábban láttad a dolgokat.


Igazatok van el kell határoznom magam azon leszek, hogy ne tartsam vele a kapcsolatot úgy biztos jobb lesz ha nem hallom a hangját aztán gondolkozzon el hogy neki mi a jó.


Anya szerint számot kellene cserélnem mert akkor nem tud na elérni és még jobban fájdalmat okozni, egyenlőre ezt még nem szeretném megpróbálom összeszedni az erőmet és nem reagálni neki... de tudom hogy nagyon nehéz lesz :(((


na most mennem kell mert megértő a főnököm de mostmár seggbe fog rugni ha nem dolgozok


köszönök mindent addig is puszi

72. 4c4743ec7d (válaszként erre: 71. - 3e49239215)
2010. ápr. 16. 11:46

Nem ő dobott :) Én mondtam, h költözzön el, mert láttam, h menne, de nem volt benne annyi, h megmondja. Pedig iszonyat nehéz volt, mert nagyon szerettem, de ez már senkinek nem volt jó...és lépnem kellett, különben lehet még mindig marnánk egymást. Persze mindenkinek úgy adta elő h ő szakított...gondoltam, ha ettől nagyfiúbb leszel...rádhagyom :)


Gondolhatod, h esett, de ilyenkor csak egyet tudtam tenni. Mosolyogva feleltem, h már igen, mert van aki azzá tesz. Persze nem volt igaz, de megérte, mert láttam utána a képét :)


ÉS nem nemn egyszer a tudomásomra adta, h nem szerelmes az új barátnőjébe, csak törődik vele, meg kedves meg stb...szal nem próbálom megérteni az ilyen dolgokat. Ha ők sem tudják mit miért, akkor én pláne nem fogom tudni.



Egyébként én is sokat gondolkodtam rajta, h lehet, h egy szakítás után elfajuljanak a dolgok, mikor előtte, meg, h szerették egymást az emberek. Mikor nem tudod elképzelni nélküle a napjaidat.És egyik napról a másikra olyan dühöt érzel iránta, mint még soha. Érdekes...

71. 3e49239215 (válaszként erre: 67. - 4c4743ec7d)
2010. ápr. 16. 11:39

Fúúú na szerintem ha nekem ilyet bevágna ráadásul úgy hogy még mosolyogna is közbe dühömbe biztos olyat tennék, amit még én is megbánnék utána.

Kidob és még ráadásul élvezi is hogy fájdalmat okoz??? Hol vannak a pasiknak az érzései.

Egy pasi együtt volt egy nővel szerelmes volt aztán egyszer elmúlt okés ez is fájdalmas, de a legfájdalmasabb az amikor még a képedbe is nevet!!!

Na ez undorító, lehet hogy nekem is ez kellene egyszer szólna valami hasonlót az biztos hogy soha nem várnám azt mikor jön vissza hozzám.


Akkor nem a hiánya hanem a bunkósága miatt sírnék.


Sosem értettem hogy akit egyszer valaha is szerettél azt utána hogy tudod bántani vagy megalázni????

2010. ápr. 16. 11:37
Az új csajjal meg ne is foglalkozz.Mert csak bosszantod magad. Én letiltattam magam minden közösségi oldalról nehogy nézegessem mindig.Most már csak mosolyogva gondolok rá...ha ő kellett neki hát nesze, idd meg a levét :)
2010. ápr. 16. 11:35

Ne hogy azt hidd, h nem tudsz másra nézni. Ilyenkor mindenki ezt érzi talán. Csak próbáld ki egyszer, elmenni társaságba bulizni és ha egy pasi kedveskedik Neked azt akkor is jól fog esni..és ha arra a pár órára is de szerintem jobb lesz.


Anyum mindig azt mondta, h kutyaharapást szőrivel. Nekem bejött. Nem mondom, h most mindenkivel össze kell jönni, meg össze kell feküdni.Csak élvezni más pasi társaságát.

2010. ápr. 16. 11:29

Azt most már meg bírom állni, hogy én ne írjak meg ne hívjam, próbálkozom vele hogy ne vegyem fel neki van amikor sikerül büszke vagyok magamra de aztán alig telik el 10perc és már a telefont szorongatom, hogy mikor hív már megint....

Próbálom a hangjából kivenni amikor beszél hozzám , hogy vajon mit érez vagy gondol de nem tudok eligazodni rajta van amikor monoton hangon beszél de van amikor kedves és úgy beszél hozzám mint mikor együtt voltunk és szeretett.


Sokan ajánlották hogy ismerkedjek, sajnos addog nem tudnék senkivel randizni amíg mást szeretek rá se tudok nézni más pasikra...


AZt sem tudom, hogy az új csak mióta van, mennyire komoly vagy éppen vele hogy viselkedik???

67. 4c4743ec7d (válaszként erre: 65. - 3e49239215)
2010. ápr. 16. 11:27

Tudom milyen érzés, és h milyen rossz Neked. Én még fél év után sem kaptam rendes választ és már nem is érdekel, h őszinte legyek. De azt tudom,h ha még mindig tudnám mi van vele épp mit csinál hol van, hívna....még mindig szarul esne..ezért zárkóztam el teljesen.És ha újra tehetném, akkor ezt csináltam volna má a szakítás után is egyből, nem pedig reménykedtem meg vártam, h keres.


Én úgy gondolom, h túl gyávák ahhoz, h bevallják az igazi okot, vagy maguk sem tudják, csak azt érzik, h menni akarnak.


Amíg válaszolsz az sms-ekre meg a telefonokra, csak azt fogod vele éreztetni, h szükséged van rá. Ne szolgáltasd ki magad ennek.Ez kicsit olyan ha nem jön be az "élni akarok" életem még mindig ott van a volt barátnőm. De remélem én látom rosszul és nem erre játszik.


Én is ugyanezt csináltam és véletlen összefutottunk valahol pár hónapra rá mikor már nem beszéltünk és egész jól voltam és sunyi mosollyal a pofámba vágta, h "még nem vagy boldog mi?" Meg az anyukád az!

2010. ápr. 16. 11:26
ebben igazad van, de inkább légy erős, és próbálj új életet kezdeni... arra gondolj, h mennyire rossz volt a bizonytalanság ameddig együtt voltatok...tudom h ez most nem boldogít, de most legalább nem vagy bizonytalanságban tartva, hisz vége... az h miért hívogat, csak annyi, hogy sztem ő sem tudja h mit tett és miért... viszont az biztos, h ha visszafogadnád, akkor sem lenne biztos benne miért is jött vissza, és meddig marad...ez az én véleményem...lehet máshogyan van, de én most ezt érzem...
65. 3e49239215 (válaszként erre: 61. - 4c4743ec7d)
2010. ápr. 16. 11:20

ilyenkor szakítás után minden megfordul az ember fejében a miértekkel kapcsolatban ez az én fejemben is megfordult, de ennyi idő után azért a szemembe mondhatná ha nem félt kidobni akkor miért fél a szemembe mondani a valódi okot??? a lényegen már nem változtat, hogy vége!!! Meg akkor minek hívogat???? Ha nem veszem fel a telefont már jön az sms, hogy mit csinálsz éppen hogy nem tudod felvenni??


Én hülye meg persze nem tudom megállni és úgyis felveszem, hallani akarom a hangját..., de közben a szívem szakad meg

64. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 62. - 3e49239215)
2010. ápr. 16. 11:19

nálunk volt olyan, hogy össze akart költözni, és gyereket akart...majd gyorsan meg is gondolta magát...én már ebben nem hiszek...viszont szeretem...

majd alakul úgy ahogy alakul, de az biztos, h az előző párom az élő példa arra, hogy tud valaki szenvedni, miután rájött mit veszített...

ez van...

63. 4c4743ec7d (válaszként erre: 59. - 3e49239215)
2010. ápr. 16. 11:17

Különben meg, én a helyedben megmondanám neki, h ne keressen többet. Legalábbis addig amíg ki nem alszod a dolgot, ami még jó sok idő, mert így csak megnehezíti a dolgodat. tudom, h ilyen lelkiállapotban nehéz, mert még kötődsz hozzá meg szereted, meg stb....de hosszú távon az lenne jobb, ha nem is hallanál felőle, hidd el.És ha eddig nem adott értelmes magyarázatot szerintem nem is fog, és ne is várd.

De ez csak én véleményem.

62. 3e49239215 (válaszként erre: 60. - Ee4c27a1c3)
2010. ápr. 16. 11:16

igen, ezek a de... sokszor nem sok jót jelennek.

Ti legalább együtt vagytok és elmondja hogy ő hogyan gondolja ami persze nem azt jelenti, hogy ez így is marad végig, lehet ő fogja azt mondani egy idő után hogy költözzetek össze, mert ha igazán szeret és veled akarja leélni az életét és tőled szeretne gyereket akkor végülis célszerű együtt élnetek.


Itt az is kérdés, hogy ha szeret akkor szerelemből szeret??? vagy szeretetből???


sok pasinál az is gond, hogy nem csak a másik félnek, de magának sem meri bevallani azt hogy igen ez szerelem meg sokan akkor jönnek rá hogy igenis őt akarom amikor már elvesztette...


Az én volt pasim is ilyen volt és mellettem mégis más lett majdnem 3évig és hozzáteszem nem én kényszerítettem rá a dolgokra ő akart mindent ami volt. és most tessék mégsem kell neki...

61. 4c4743ec7d (válaszként erre: 59. - 3e49239215)
2010. ápr. 16. 11:13
Ezt a " még élni akarok" szövege én is hallottam már sajna, és rá 1 hónapra már volt barátnője, pedig én sem tiltottam semmitől sem. Szerintem ez egy jó kifogás féle. Vagy akkor úgy érezte, h élni akar, mert mást nem tudott mondani. Lehet csak beleunt a kapcsolatba és nem akarta mondani...én ezt a magyarázatot találtam csak....jobban én sem kaptam sajna.
60. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 59. - 3e49239215)
2010. ápr. 16. 10:46

egy idióta...

az én párom aki a mai napig az, azt mondta, hogy sohasem akar összeköltözni senkivel, velem sem, nem tudná elképzelni hogy ugyan a mellett a nő mellett feküdjön le és keljen fel élete végéig, soha nem volt még szerelmes, szüksége van a szabadságára, mert úgy érzi hogy be van zárva, ha sokat vagyunk együtt, de mindezek mellett szeret és nem akar elveszíteni...csak...de...

ez sem jobb....

2010. ápr. 16. 10:39

Látom ezt az érzést sokan átélték már és mindenki talpra állt. az eszemmel tudom, hogy nekem is menni fog idő kérdése de ezt az érzést ami most van a szívemben próbálom, de nem tudom csökkenteni.....


műköröm, fodrász vásárlás stb ezek mind költségesek és ha le is kötnek csak 1-2óráig, de nem segít.....


többször volt már szünet, de a vége mindig az volt, hogy újra egymásra találtunk..


A legnagyobb gond amiért nem tudom elfogadni, hogy nem zártuk le pontosan a dolgot hogy miért is lett vége....


ő 1 olyan pasi volt aki előttem nem volt komoly kapcsolatban haverok, buli,csajok, munka és csak élte az életét, de jöttem én sokat találkoztunk és összejöttünk ekkor gyölerestől megváltozott az élete kevesebb, buli, kevesebb haverok, a csajozgatásnak teljesen vége, csak velem törődött...


hozzáteszem azt is hogy soha nem tiltottam a haveroktól meg a külön buliktól magától döntött úgy hogy nincs kedve ezekre.... apró viták voltak ami minden kapcsolatban van de hatalmas botrányok sose voltak, nagyon büszke és makacs ember...


néha említette hogy hiányzik ez előző élete, biztattam menjen a haverokkal üljenek össze kapcsolódjon ki, de ő nem..... mert nincs kedve


egyszer csak elém állt és elpakolt ő még élni akar, de nem magyarázta meg ez mit jelent terelt nem lehet vele beszélni ha kérdeztem nem kaptam választ...


Mit jelent az élni akarok??????


csajozni?? azt jelenti igen akkor vége mert azt nem viselném ha melletem csajozna, de szerintem a még élni akarok nem feltétlenül akkor éli ki magát az ember ha egyfolytába csajozik....


de ha erre is értette miért nem mondta a szemembe???


és ha ő élni akar nem akar kötődni senkihez hogy-hogy új barátnő????

eddig az alkalmi csajaival nem mászkált sehova kézenfogva....


tudom annak aki már túl van ilyen érzésen utólag mosolyog vagy nevet rajta de ezekben a pillanatokban nehéz tisztán és higgadtan felfogni a dolgokat...


könnyeb lenne ha szemmbe mondaná pontosan miért nem lett vége akkor felfognám és belenyugonék, de így rossz hogy napi szinten hív mintha mi sem történt volna mi újság? hogy vagy??? de ha rákérdezek miért ez a válasz : Ú bocsi tennem kell majd később hívlak puszi és kinyomja


na tessék ezen igazodj ki...

58. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 57. - Krisztine2)
2010. ápr. 16. 10:31

ezt jó hallani :)

akkor van még remény :D

57. Krisztine2 (válaszként erre: 39. - Erikaberika)
2010. ápr. 16. 09:15

na én is így jártam csak nálunk 1 éves volt a gyerek,most meg már elmúlt 7 is...Az "apuka" azóta sem látta ....


Szóval szerintem "jobban járt" a topik indító hogy most hagyták el,nem akkor amikor esetleg már gyerek is lett volna.


És megjegyezném: Én is nagyon kivoltam mikor ez történt,plusz még ott volt a kisgyerek is,segítség nuku...

Mégis talpra álltam:)

5 éve boldogan élünk mert találtam valakit akinek csak MI vagyunk,aki a kisfiam a sajátjaként neveli:)

Szóval senki se adja fel,mert még vannak normális pasik!:)

56. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 55. - 480a1bea09)
2010. ápr. 15. 19:41
igen, sokszor meglepődik az ember :D
55. 480a1bea09 (válaszként erre: 53. - Drommo)
2010. ápr. 15. 17:35

Az a kérdés, hogy az uj miért jobb, mindenkiben felmerül, akit elhagytak már valaha...

És ezt a "miért jobb"-at nem konkrétan kell érteni, hanem, hogy miért jobb a pasinak vele, mint velem?

Én is marcangoltam magam ezzel az ostobasággal, és végül kiderült, hogy egyáltalán nem jobb, az uj mint én! Sőt! Most már tudom, hogy ez nem igy van. Már csak nevetek rajta, és azt mondom, hogy, ha neked ez kelett, idd meg a levét...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook