Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megtudná mondani valaki? fórum

Megtudná mondani valaki? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 2. 12:45

igen azt én is láttam hogy 100grammba annyi van csak nem tudtam hogy számoljam ki egy szeletbe mennyi lehet!!

de köszönöm a válaszodat:)

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - Évike212)
2011. jún. 2. 12:08
a 100 grammra meg tudod nézni, én olyant találtam, hogy ~260; egy szelet formakenyér ~25g, tehát olyan 62 kcal lehet egy szeletben. Ha kb. 70-el számolsz szerintem nem esel túlzásba
2011. jún. 2. 11:49
egy kis szelet barna rozskenyérben mennyi kcal van?
2011. jún. 1. 20:37
A Ceres tk tönkölybúzakenyere a legjobb, azt edd. Reggelire vagy tízóraira valami gyümölcsöt, este már azt se egyél, max 4 ig uzsira, de utána még vacsizz. 5x egyél kicsiket,hogy az anyagcseréd ne lassuljon halálra amikor észreveszi,hogy kevesebbet kap.
2011. jún. 1. 20:25
Jobb mint a kifli,de nem sokkal. Vegyél tönkölybúza kenyeret, azt nem tudja megemészteni a szervezeted és egyszerüen csak keresztül megy rajtad.
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 2. - Évike212)
2011. jún. 1. 20:07
Jobb, mert több ballasztanyag van benne és kevesebb a glikémiás indexe, mint a kiflinek ( nem ugrik fel a vércukrod az elfogyasztása után, hanem lassan megy fel, és nem is annyira, valamint lassabban is megy le, így később leszel éhes) nem utolsó szempont, hogy a beleknek is jobbat teszel a több ballaszttal.
2011. jún. 1. 19:56

a barna kenyérben sem kevesebb a kalória minta simában,de rostban gadag ami egészségesebb.

A kifli sem különb egyik pékárutól sem.

Ha fogyni akarsz akkor nézd minek mennyi a kalóriája vagy ajánlom az update-t és egy kis mozgást.Jah és a gyülölcs sem mindegy milyen este.

2011. jún. 1. 19:19
És a barna kenyér általában a szinezéktől barna és nem a liszttől, igy mindegy melyiket eszed...
2011. jún. 1. 19:13
A barna kenyér ugyanúgy hízlal, csak mivel rostosabb, sokkal hamarabb eltelít, na meg egészégesebb. Délelőtt egyed ha lehet,este azért már ne ezt egyed. Meg azt figyeld, hogy mit teszel rá, ne nutellát:)
2011. jún. 1. 19:06

utoljára negyed ötkor eszek és utána már nem max gyümölcsöt,édességet nem eszek és fehér kenyeret sem!

és keveset eszem!

de ugy hallottam hogy a kifli is hizlal és a barna kenyérről hallottam hogy nem hizlal!

2011. jún. 1. 19:04

A rozskenyérrel is vigyázz, mert nagyon sok tele van ugyanúgy fehér liszttel, a boltiak szinte mind.

Ha van lehetőséged, akkor inkább magadnak süsd.

Ha reggelire eszel 1 szeletet, szerintem nem fog gátolni a fogyásban.

3. Fille (válaszként erre: 2. - Évike212)
2011. jún. 1. 18:58
attól függ milyen fogyókúrát csinálsz, de ez nagyon egészséges, ezzel leeht fogyni :) persze embere válogatja.
2011. jún. 1. 18:58

ma vettem barna rozs kenyeret!

fogyókura idején ez jó?napi egy két kicsi szelet ! jobb mintha kiflit ennék??

2011. jún. 1. 18:57
Megtudná mondani valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook