Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megtörténhet hogy a teszt csal? fórum

Megtörténhet hogy a teszt csal? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
75. Pumi87
2010. márc. 21. 17:02
Nálam még nem csalt.:)
74. csacsa (válaszként erre: 73. - Orsibigyu)
2010. márc. 12. 13:40

:DDDDD


Nalam egy kiskamasz az egyik es neha megorit, de akkor is kedvet kaptam toled :DDDD

73. orsibigyu (válaszként erre: 72. - Csacsa)
2010. márc. 11. 22:02
A sógornőm akinek 2 kicsije van és néha őrül meg mert az egyik kicsi a másik pici, első dackorszak meg harmadik dackorszak...stb...na ő is mondta, szinte kedvet kapott megint...
72. csacsa (válaszként erre: 70. - Orsibigyu)
2010. márc. 11. 11:17

Felmasolhatja es fel is tudja, de meg szerintem felesleges. Ez majd csak a 16. hettol lenne jo. Mert akkor mar minden felet lehet latni :DDDD

De kepet kerj mindenkeppen. Mert az nagyon jo. , de a dokik hajlamosak elfelejteni. Es mar akkor szolj neki mikor elkezdi az Uh-ot :D


De izgi :DD

Jaj nem is volt regen nekem, de olyan jo olvasni teged, mert visszaternek az emlekek. :DD

71. pethoevi (válaszként erre: 70. - Orsibigyu)
2010. márc. 11. 08:36
szerintem ha viszel cd-ét biztosan megteszi.vagy kinyomtat egy képet neked!
70. orsibigyu (válaszként erre: 69. - Sajert)
2010. márc. 11. 08:13
Már buzgón hívogatom, de nem értem el eddig. Úgyis szeretnék várni 1,5 hetet hogy hazaérjen a férjem is. Amugy CD-re felmásolja amit lát, vagy azt csak később?
69. sajert (válaszként erre: 66. - Orsibigyu)
2010. márc. 10. 22:09

Gratulaaaaa.


Jelentkezz be csak lassan dokihoz :-D. 7 hetesen már látszik (mondjuk én semmit nem láttam, de a doki igen :-DD).

2010. márc. 10. 21:21

én meg is értem a te 3 tesztedet is!!!

szerintem én is így tenném,mert az ember nehezen hisz a szemének,amikor azt látja valóban,amire vágyott!így vagyunk összerakva! :-D

67. orsibigyu (válaszként erre: 64. - Pethoevi)
2010. márc. 10. 20:33
De megértem a barátnődet... az ember jön hogy újra és újra teszteljen....nem jön hogy elhiggye hogy ez vala történik.
66. orsibigyu (válaszként erre: 64. - Pethoevi)
2010. márc. 10. 20:32
Én is 4et csak az egyik halvány lett.
65. csacsa (válaszként erre: 63. - Orsibigyu)
2010. márc. 10. 20:31

En is 4-et csinaltam, mig eljutottam dokihoz :DDD


GRATULALOK!!! :D

64. pethoevi (válaszként erre: 63. - Orsibigyu)
2010. márc. 10. 17:25

hát lehet,h tényleg csak ennyi!

barátnőm 6 tesztet csinált! :-DDD

de a 3 is elég tutinak tűnik!még egyszer gratulálok!

2010. márc. 10. 17:17

Három pozitív teszt ugye nem csal már? ...................

Na jó lehet csak annyi a baj hogy nem fogom fel hogy egy élet növekszik bennem.

2010. márc. 10. 17:16
Nem tudom a kalkulátor így számolta. 5 hét 3 nap.
2010. márc. 9. 22:05

bizony!

utoló mensi,első nap!

számold csak így újra!

kiderül,h több,mint 6 hetes vagy!

irigyellek! :-)

60. sajert (válaszként erre: 59. - Orsibigyu)
2010. márc. 9. 21:18
Utolsó menstruáció ELSŐ napjától számítják.
2010. márc. 9. 20:34
5 hét 5 nap, az a hivatalos számítás szerint, azaz a mensi utólsó napjától számítva?
58. csacsa (válaszként erre: 57. - Orsibigyu)
2010. márc. 9. 17:21
Mire bejelentkezel addigra mar pot jo is lesz :D Nekem 5het 5 naposan mar lattak egy 1.3mm-es bat is ;)) Nagyon szoritok! Majd mond am el mi volt! :o)
57. orsibigyu (válaszként erre: 56. - Mrsa4)
2010. márc. 9. 16:16
Mostmár mehetek is mert 5 hetes vagyok és jövő héten 6, akkor már lát valamit állítólag...
56. mrsa4 (válaszként erre: 24. - Agis)
2010. márc. 9. 15:30
Egyetértek. Nem értem mit kell görcsölni. El kell menni minél előbb a dokihoz. Majd ő megerősít. :D Drukkolok. :D
55. csacsa (válaszként erre: 54. - Orsibigyu)
2010. márc. 9. 15:23

Hat igen a 6. heten mar latja az orvos hogy nem ures a petezsak es lat benne valamit :D Az a baba:D

Hat , igen hihetetlen mikor terhes az ember az elso par honap, mert ugye semmi jele nincs jo esetben csak a + teszt :o)) Meg a menzit is varja mert ugy erzi minden vecere menetelnel hogy na most megjon :D Nemreg eltem att :DDDD

Ja es a terhesseget az orvosok az utolso menzesz elso napjatol szamitjak ;o)) Igy tudod kiszamolni hany hetes.

54. orsibigyu (válaszként erre: 53. - Csacsa)
2010. márc. 9. 14:55
Babát látohatok!!!!Nem nem jön hogy elhiggyem a 4.dik pozitív teszt ellenére sem hogy babát fogok látni.Hát ilyen még soha nem volt!!!!
53. csacsa (válaszként erre: 49. - Orsibigyu)
2010. márc. 9. 12:46

Nekem a masodik babam szornyen nehezen jott ossze. Tobb orvosnal is jartam es az okosok semmit nem tudtak tenni. Mert mondvan nincs is bajom. De mikor kerdeztem hogy mit tegyek , nem nagyon tudtak segiteni. Ugy a terhessegem elott ugy dontottem hogy majd en megtanulom magamtol azt amit az orvosnak kelett volna elmondania. Egy even keresztul tanultam , minden felerol ami a babaaldas segitsegeben lehet. Mindent a testem jeleit a Hcg szintet a teszteket a nyalkat , amit csak el lehet kepzelni. Egy eves tanulas es figyeles utan , tokeletesen tudtam mikor mit kell csinalni es mi fog tortenni. Es miutan peteeresem lett 8 napra ra mar tudtam hogy terhes vagyok. Ezert nem siettem dokihoz , mert tudtam hogy 6-7 het elot csak max tesztet csinal vagy vert vesz es megmondja hogy terhes vagyok. Mert ugye ultrahangon semmi nem latszik meg ekkor es ilyenkor mar legalabb a baba is kiveheto. Nem ures petezsak van csak. Az uh-tol nem kell felni, mert nem lesz baja a magzatnak es attol nem vesziti el senki a gyereket (felteve ha nem egy vadalat a dokia es a belso uh-al benan banik)

Szoval igaza van a sogorodnak es neked is. Vegigcsinaltam 2 terhesseget es az elsonel meg nem tudtam amit a masodiknal, de akkor is tudtam hogy terhes vagyok...

Szoval szerintem vard ki ezt a par hetet , es mikor mesz orvoshoz mar babat is lathatsz :D

52. Pocok:) (válaszként erre: 49. - Orsibigyu)
2010. márc. 9. 12:39

előző menstruációtól számitott hetek száma...

Ha egészséges terhesség akkor nem szabad egy uh-tól semmi gondnak lenni.Ha az uh után bármi gond van akkor ott előbb utóbb gond lenne.

Aktuális mensi után 1 héttel volt hüvelyi uh-m és semmi gond nem volt.

51. o.andi
2010. márc. 9. 12:22
nekem még mindig bejött..amit mutatott az jó volt.
50. orsibigyu (válaszként erre: 49. - Orsibigyu)
2010. márc. 9. 12:18
az en dokim ilyet nem csinalna.
49. orsibigyu (válaszként erre: 47. - Pocok:))
2010. márc. 9. 12:18
honnan tudjam hany hetes vagyok? lehet felhivom a dokit ugyis vagy 2 hetre tud fogadni. En nmegbizom az orvosomban, de a sogornomet 3 hetesen vizsgalta uh/val, anyosom szerint azert ment el a baba, mert nem szoktak olyan koran. Nem tudom igaz-e de nekem azt tanacsolta varjak 2 hetet.
48. Lili74 (válaszként erre: 37. - Orsibigyu)
2010. márc. 8. 22:24
Nálam csalt a teszt. Aput felhívtam, örült,majd baba sehol. Fél éve terhes voltam ( de tényleg), és a teszt nem mutatta ki.
47. Pocok:) (válaszként erre: 39. - Orsibigyu)
2010. márc. 8. 21:46

Miért tilos az uh????

Nekem 5,7,12 hetesen is még hüvelyit csinált mert a vastag hasfalam miatt nem látszott jól de semmi gon nem volt.

Egyébként általában a korai tesztelésnél fordul elő az álpozitivitás.Sokszor előfordul h lezajlik a megtermékenyülés csak nem ágyazódik be jól a baba.Elkezdia szervezet a hcg-t termeli(+teszt) de sajna a nem jól megtapadt embrió leválik(megjön).

Én 2x voltam igy.Meg is fogadtam h csak pár napos késésnél tesztelek.

Ha 1 hetet késett akkor 99 % terhes vagy.

Azért nem ártana uh.A korai uh fontossága abban van h megnézze jó helyen van e,mert egy méhenkivüli terhesség igy szűrhető ki pl.

2010. márc. 8. 21:06
A tesztre az van írva hogy 99,9 százalékosan biztos, engem az érdekel, hogy másoknak bejött-e?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook