Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtévesztő képeknek mi értelme? fórum

Megtévesztő képeknek mi értelme? (beszélgetős fórum)

14. 5da46c99ae (válaszként erre: 13. - Be95e6ff22)
2021. máj. 18. 13:48

Igen, biztos nagyon sok ilyen van. :D

Unokabátyámnak amúgy volt onnan viszonylag komoly kapcsolata (miatta is törölte magát le onnan, mert előtte több laza volt párhuzamosan és mellette még vadászott), csak a lány kiment külföldre tanulni és nem bírták a távkapcsolatot, utána pedig megismerte a feleségét, de őt már személyesen és nem anyagi alapokon.

Hát érdekes, hogy hogy mennek ezek a dolgok, nekem ez kimaradt. Mondjuk a vőlegényemet is neten ismertem meg, de nem társkeresőn.

13. be95e6ff22 (válaszként erre: 12. - 5da46c99ae)
2021. máj. 18. 13:42

Juhú, ez a sugardaddys világ elég extra lehet. Itt az egyik félnek ugye nagyon gazdagnak, a másiknak meg nagyon szépnek kell lenni. Gondolom mindkét irányból előfordulnak vetítések. Elképzelem, ahogy daddy kiteszi a fotóját valami sokmillás csodaverdával, meg hogy koktélozik a pecójában panorámával a budai hegyekre, és kiderül, hogy Suzukival jár és panelban lakik:-) A leányzó meg behazudik egy E kosaras mellbőséget, aztán mégsem úgy domborodik.

A legőszintébb világ nekem anno a könnyed kapcsolatokra specializált egyik társkereső volt. (De pénz nélküli könnyed kapcsolatokra, tehát a nők nem kitartót, a férfiak nem k-rvát kerestek). Ott senki sem hazudott sem szepp pofit, sem daliásabb termetet, sem vastagabb bankszámlát vagy több diplomát, mint ami valójában volt. A testi valóságot a férfiak meg általában nyers képek formájában tették közszemlére:-)

12. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 13:35

Nem társkeresőztem, de arra tudok gondolni, hogy abban bíznak, hogy mégsem tűnik fel a kontraszt személyes találkozásnál vagy esetleg abban, hogy addig úgyis magába bolondítja a csodás személyiségével...? :D Vagy csak egófényezés céljából van fent.

Unokabátyám 2 évig fent volt a p betűs sugardaddy-baby társkeresőn, csak alkalmi vagy laza kapcsolatokat keresett, úgyhogy jó volt neki. Ő azt mondta, hogy mikor személyes találkozásra került a sor 10-ből 8 biztos (átlagolva, mert végülis ebben a 2 évben nagyon sokkal találkozott), hogy visszamondta, pedig előtte egész napokat 0-24 írtak ezek a nők, képeket küldtek, videóchateltek is stb. A visszamondás után még akarták azt a nők, hogy írogassanak egymásnak. Elég fura. :D

11. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Lávli*)
2021. máj. 18. 13:31
Ühümm. Inkább nők! 😀
10. Lávli* (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2021. máj. 18. 13:30

Simán. 😀 Férfi is, nő is.

Gondolom. 😀

9. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2021. máj. 18. 13:27
Itt is van ilyen höhö! 😀
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Be95e6ff22)
2021. máj. 18. 12:55

Kopaszok is hamar lebuknak, ha lekerül a sapka :)

A kövérek ugye azonnal, az életkorral csalók húzhatják a legtovább.

Fel nem foghatom hogy megy ez. Fél év múlva elárulja, hogy nem 30, hanem 40 :D

7. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 12:52

Semmi értelme.

Ill. vannak, akik soha nem akarnak randizni, mindig lemondják, ha oda kerül a sor, viszont rettentő mód élvezik a virtuális udvarlást, vadászatot, ez a kedvelt elfoglaltságuk.

2021. máj. 18. 12:47

Semmi értelmük, az első találkozásnál úgyis kiderült minden.

Persze, az rendben van, ha az ember (akár férfi, akár nő), igyekszik az előnyösebb fotói közül válogatni. De, a nemrég készült fotóiból kell ezt megtenni, nem a 20 évvel meg 20 kg-val ezelőttiekből kell csemegézni.

Párom hatvan feletti apukája társkeresőzött, ő mondta, hogy nem igazán tud mit kezdeni azzal, ha látja, milyen volt a nő "lánykorában", ő arra kíváncsi, most milyen.

Valaki írta, hogy csak arcképet tesznek fel a kövérek...erről az jut eszembe, hogy a kopasz/kopaszodó férfiak meg sapkás képet, vagy olyat, ahol a napszemüveg fel van tolva a fejükre és takar.

5. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 11:24

konnyebb agyonretusált ,vagy más módon megtévesztő képeket feltenni,mint diétázni,sportolni,illetve változtatni azon ami zavarja az iletőt.De egy párkapcsolat jó lenne,csak azt nem értem,az ilyen ember hogy vár el hitelességet a másiktol,mert azt elvárja.

Egyébként az ilyen oldalakat semmire nem tartom,tele van csalokkal ,szélhámosokkal, és nem irom le mit keres ott a nők-de főleg a férfiak nagyobb hányada.Messzire kerülöm már jó tíz éve/vagy még több??/ezeket az oldalakat,régen is főleg a kíváncsiság hajtott,de senki nem tudna rávenni arra,hogy én még 1x csak egyre is beregisztáljak.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2021. máj. 18. 10:51
A férfiak pedig mind sportosak ugye. :)
2021. máj. 18. 10:18

Barátnőm társkeresőzik, vicces dolgokat szokott mesélni.

Pl. férfi profilján olvasta, hogy "kérem a hölgyeket, max. 10 kg-t tagadjanak le" :)

2021. máj. 18. 10:17

Nektek nem volt még hasonló tapasztalatotok?


De nem csak a képekkel csalnak, hanem az életkorral is. Egy ismerőst találtam az egyik társkeresőn akiről tudom, hogy 45-46 körül van. A profilján 40 volt. Ez is tuti lebukás egy későbbi kapcsolatnál.

2021. máj. 18. 09:13

Társkeresőkön fordul elő. Leginkább régebbi képekkel szokás megtéveszteni, de sok más módon is előfordul ferdítés. Például kövérek csak arcról tesznek fel képet stb.


Mi értelme ezeknek a csalásoknak? Élőben úgy is kiderül minden.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook