Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtetszett a tanárom fórum

Megtetszett a tanárom (beszélgetős fórum)


7. 6692b3d195 (válaszként erre: 5. - Sebeanya)
2018. jún. 8. 08:09
Fuh, több, mint durva élethelyzetben vagy. Az egyik ismerősöm(férfi) reggel elment dolgozni, aztán többet nem ment haza, telefonját kikapcsolta és ennyi. Az asszonya engem hívott, kétségbe volt esve, végül eltűntként kerestette, aztán megtalálták, mondta a rendőröknek, hogy nem megy haza, azok pedig értesítették a nőt, hogy a koma jól van, nincs baja. Gyerek nem volt, de így sem gyenge történet. Természetesen soha nem ment vissza a nőhöz, akivel évekig élt együtt. :(
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Örüljhogy)
2018. jún. 8. 07:57
Azzal hívhatod fel a figyelmét, ha jó eredménnyel tanulsz. Majd a záróvizsga után bevetheted a bájaidat.:D
5. Sebeanya (válaszként erre: 1. - Örüljhogy)
2018. jún. 5. 04:15

Örülj Neki, hogy Tudod-legalábbis ezt állítod Magadról !!! Hogy Tudod. hogyan kell Pasizni !!! Akkor elárulhatnád !!!Ez azt jelenti, hogy vannak-és voltak pozitív tapasztalataid ???Azt kapsz meg, akit csak akarsz ??? Nekem 28 éves koromig SEMMI Normális párkapcsolatom Nem, volt- akkor megismertem a férjemet- Ő kezdett udvarolni Nekem- Én csak elfogadtam a közeledését mert szimpatikusnak tűnt - akkor- akkor már 36 éves, elvált ember volt- gyermek nélkül- én "gyors egymásutánban szültem Neki 2 gyermeket - 3 év alatt- majd 12 év házasság után 2 évvel ezelőtt szó nélkül elhagyott a 2 gyermekemmel- azóta sincs normális párkapcsolatom.


HOGYAN KELL Pasizni ????( Főleg 2 kisgyermekkel...)Elárulhatnád !!!!

2018. jún. 3. 09:11
Végezd el akepzest aztán hajrá! 😊😋
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Örüljhogy)
2018. jún. 3. 07:05
Szerintem is várj, míg befejezed a képzést. Addigra az is kiderül, hogy csak egy múló szeszély, vagy valami komolyabb.
2018. jún. 3. 06:10
Szerintem ezzel várj, amíg befejezed a képzést
2018. jún. 3. 01:25
25 éves vagyok, elkezdtem pár hónapja egy okj-s képzést. Van egy kb 30-35 éves tanárom, aki hihetetlenül megtetszett. Úgy érzem kölcsönös a szimpátia, a tanárom nőtlen. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy függetlenül attól, hogy mindketten felnőttek vagyunk teljesen etikátlan lenne, ha elkezdenénk ismerkedni, mégis szeretnék valahogy közelebb kerülni hozzá. Nem szeretném megtenni az első lépést, de jó lenne a tudtára adni, hogy érdeklődöm iránta. Valaki tudna valami ötletet adni, hogy csináljam? Általában tudom hogy kell pasizni, de ez valahogy teljesen új nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook