Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megszülte majd elégette gyermekét egy nő! fórum

Megszülte majd elégette gyermekét egy nő! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
28. krautmanno (válaszként erre: 27. - 8a897208fc)
2007. nov. 23. 00:38
hányadik gyereke volt a nőnek?
2007. nov. 23. 00:37
Azt hiszem, hogy tévúton jártok, ha normális logikával és emberi érzelmekkel akarjátok megérteni. El kell fogadni, hogy élnek közöttünk ilyen szörnyetegek. Egy Philip Zimbardo nevú professzor bebizonyította, hogy szinte bárkiből lehet ilyen vadállat, ha olyanok a körülményei.
26. krautmanno (válaszként erre: 25. - 724b289414)
2007. nov. 23. 00:36
borzalmas.én csak 2 évet vártam az első gyerekemre,de el tudom képzelni,hogy milyen az amikor több évig nem lehet valakinek kisbabája.akinek meg lehet,az meg ilyet csinál.:((((
2007. nov. 23. 00:33
Ez nagyon DURVA!!!! Hogy tehet ilyet valaki?? Hiszen 9 hónapig a pocakban volt! Mocorgott, rúgdosott, forgolódott... és... hihetetlen! Mire képesek egyes emberek(?)!!!
2007. nov. 22. 23:47
miért nem lehet megszülni kórházban,majd pedig otthagyni?adni a kisbabának esélyt a jobb életre.annyian várnak gyerekre.
2007. nov. 22. 23:36

brutalis:(

Es a gyerek meg egeszsegesen, elve szuletett? atyaeg

2007. nov. 22. 22:40
Úristen! Nem is hallottam a hírekben, csak most olvastam. Erre már nem lehet szavakat találni. Én legszívesebben azt tenném vele, amit ő a gyerekével...iszonyú.
2007. nov. 22. 21:56

Megszülte, majd elégette gyermekét a kandallóban egy 36 éves sülysápi cigány asszony.

A gyerekgyilkos cigány ellen emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Pest Megyei Rendőr-főkapitányságon - olvasható a rendőrség honlapján. Az Országos Mentőszolgálat még szerdán értesítette a Monori Rendőrkapitányságot arról, hogy egy otthonában szült nőhöz hívták ki őket, azonban az újszülöttet nem találják.


Az elsődleges adatgyűjtés és a tanúkihallgatások alapján megállapították, hogy a cigány nő otthon megszülte a gyermekét, és az újszülöttet a házban található kandallóba dobta. Ezt a helyszíni szemle és az ott elvégzett elsődleges orvosi vizsgálatok is alátámasztották. A gyanúsított a bűncselekmény elkövetését elismerte, ezért a rendőrség őrizetbe vette. Az ügy részleteit a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya vizsgálja.

20. 4b2f94d8ef (válaszként erre: 17. - 5d6df9fb5b)
2007. nov. 22. 21:55

Egyetértek--az én jóbarátnőm is babáért esedezik évek óta....ilyenkor mindig erre gondolok, meg arra, hogy ....szegény drága kicsi,gondolom a megelőző 9hónap sem volt felhőmentes.

Erre nem lehet szavakat találni.((((((((

19. Kalmár Edit (válaszként erre: 16. - Szapi)
2007. nov. 22. 21:52
Ha lett volna kihelyezett inkubátor biztos abba tette volna, hiszen még levelet is írt, amit a baba mellé tett. Ha nincs inkubátor a kórház előtt és úgy teszi le, akkor felelősségre vonják? Ha viszont van inkubátor akkor simán leteheti a kutya sem kérdezi meg, hogy mit csinál asszonyom. Kifordult magából a világ teljesen!!! Hányingerem van!!!
2007. nov. 22. 21:47
Csak nagyon beteg elméjű ember tesz ilyet, szerintem.
2007. nov. 22. 21:40
Basszus! Én meg a fél világot adnám egy gyerekért.(A másik felét a gyerekemnek tartogatom.) Hova néz ilyenkor az, aki odafentről osztogatja a gyerekeket????
16. Szapi (válaszként erre: 13. - F7bc159e64)
2007. nov. 22. 20:41
A védőnők és a családsegítő dolgozói mindenben segítenek. Ha kihelyezett inkubátorban hagyja, vagy ha kórházban megszüli és lemond róla akkor nem vonják felelősségre. Ha inkubátorban hagyja akkor még meggondolhatja magát, az így "talált" babákat nem adják rögtön örökbe. Azt a babát, akiről a kórházban lemondanak már az örökbe fogadó szülők vihetik haza. Lehet, hogy ezeket a lehetőségeket jobban kellenne propagálni, hogy minden felelőtlen nő tudomására jusson, hogy nem ez a megoldás. Sok meddő nő és család boldogan nevelné fel más "eldobott" gyermekét.
2007. nov. 22. 20:28
Borzasztó!
2007. nov. 22. 20:27
Tragédia!Mélységesen elítélem és felháborító!Érzelmi és értelmi intelligencia teljes hiánya!Biztos az anya is áldozat,a társadalom a körülmények vagy az embeributaság áldozata,de ez nem mentség!!!Volt rá 9 hónapja,hogy kitalálja mit tegyen.Sajnálatos,hogy ennyire futotta!És egyetértek,ez a környezete hibája is!
13. f7bc159e64 (válaszként erre: 10. - Kalmár Edit)
2007. nov. 22. 19:40
Ugy látszik semmi sem jó,lette, írt egy levelet és még megbüntetnék?Miféle törvény van ma magyarországon? Tényleg elképesztő világban élnk!
2007. nov. 22. 19:38
Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy ezért a babáért az apuka is felelős volt? Ő vajon merre járt? Lehet lelépett, az anya pedig megőrült.
2007. nov. 22. 19:36
Én arra gondoltam, hogy valami szülés utáni depresszió lehet a dologban, de aztán rájöttem, hogy hülyeség, erre nincs mentség.
2007. nov. 22. 19:30
Ez a szemét elégeti, nem találok szavakat. A másik szerencsétlen letette a kórház ajtaja elé és írt egy levelet, hogy rossz anyagi körülményei miatt nem tudja felnevelni, ezért döntött így. Inkubátor nem volt, nincs pénz rá. Keresik az anyát, akár 3 évet is kaphat. Na ez igazságtalan. Állítom az a szemét, aki elégette az meg semmit, majd kitalálnak valamit, hogy nem volt beszámítható.....
2007. nov. 22. 19:12
Régebben talán azért sem történt ennyi rossz, mert még a szomszédok is tudtak törődni egymással, de ma mindenkinek sok dolga (vagy baja) van, és fel se tűnik az ilyesmi. :(
2007. nov. 22. 19:10
Ezt a sok beteg embert!:(
2007. nov. 22. 19:09
Atya ég,én nem hallottam még csak itt vettem észre a forumon,nem találok szavakat.Nekem négy gyermekem van jövőre szeretnénk mégegyet,felfoghatatlan az emberi aljasság!
2007. nov. 22. 18:38

Nem csak ez a szörnyűség történt ma:


[link]

2007. nov. 22. 18:37
Hihetetlen dolgok vannak :(((((
2007. nov. 22. 18:35
Milyen ember az ilyen? Más hosszú évekig jár orvostól,orvosig mert babát szeretne.Nem vagyok vérengző,de az olyanokat, akik gyereket bántanak felakasztanám.
2007. nov. 22. 18:33
Ezt én fel sem tudom fogni.Ezek az "emberek" köztünk élnek!!!???
2007. nov. 22. 18:30
Felháborító!
2007. nov. 22. 17:46
Brutális ami manapság történik. [link]
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook