Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megszülte majd elégette gyermekét egy nő! fórum

Megszülte majd elégette gyermekét egy nő! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2007. nov. 24. 13:09

kivinném az erdőbe,azt géppisztollya szaporítanám,az ilyen dögöt!


dugni volt esze!

rohaggggyon meg!

87. nerika (válaszként erre: 86. - Bobcsi2)
2007. nov. 24. 13:08

én nem kinoznám, csak egyszerűen visszahoznám a halálbüntetést. Azóta süllyeg erkölcsileg egyre mélyebben az egész világ amióta elkezdték eltörölni.

jó magaviseltért harmadolnak, 1-2 év után ha nincs vele gond még hétvégenként haza is engedik, ezt nem nevezném sem büntetésnek, sem a társadalom többi tagjára nézve viszatartó erőnek.

2007. nov. 23. 23:17
Élete végéig kínoznám minden nap.Minden nap megmondanám neki hogy holnap mit csinálok vele.
2007. nov. 23. 22:50

Arra gondolsz amikor nevetett a szemét?

Jó hogy nevetett, pár év egy ilyen bűnért...

Nagybátyám börtönőr és nekem ő mesélte hogy mik történnek ezekkel az állatokkal odabent, és hát ők sem lehetnek mindenhol ott :)


Őt véletlenül lehet megpirítják majd.

84. 8a897208fc (válaszként erre: 78. - 84f91d7aa9)
2007. nov. 23. 22:43
Akkor lehet, hogy erre gondolt, amikor kihírdették az ítéletet?
2007. nov. 23. 21:55
Rohagggyon meg/aki ijjjet tesz.:(((((
2007. nov. 23. 21:41
Már az is valami, ha helyrerakják az agyát, és a többi gyerkőc jó helyre kerül - (mintha valaki azt írta volna, h van pár gyereke, igaz?)
81. nerika (válaszként erre: 78. - 84f91d7aa9)
2007. nov. 23. 21:37

de félre a poént. a gond az hogy ebben az esetben könyen lehet hogy semmilyen büntetés nem lesz, hiszen épeszű ember ilyet nem tesz, -ergo- nem büntethető pár hét rehabilitáció antidepresszánsok, aztán kész.

Talán esetleg majd a falu szája felébreszti a lelkiismeretét, és akkor azzal élhet együtt élete végéig.

80. nerika (válaszként erre: 78. - 84f91d7aa9)
2007. nov. 23. 21:35
hoppá. hiszen ez lelketlenség...
2007. nov. 23. 21:31
De bár a kismamákat egyedül hagyó férfiak is kapnának valami büntetést.
2007. nov. 23. 21:30

Azért a rabok többnyire családosak, és a gyerekbántalmazók kapnak rendesen. Engem ennyi szokott megnyugtatni.

A magyarcsanádi gyújtogatóból és biztos csini kis mennyaszonyt csinálnak :)

77. nerika (válaszként erre: 75. - 8a897208fc)
2007. nov. 23. 21:25

sajnos lassan az ország eljut oda, hogy ez egy kiváltság lesz, és tisztelettel néznek majd arra aki meséli hogy sikerült életfogytiglant elérnem. Hiszen ott meleg van, kaja van, könyvtár, programok, még munka is hogy elüsse az unalmas idejét, az a pár millió aki meg még adózik majd állja a költségeket élete végéig. tök szupi.,

Nem csodálkoznék már ezen sem....

76. 84f91d7aa9 (válaszként erre: 75. - 8a897208fc)
2007. nov. 23. 21:23
Ebben az esetben hirtelen felindulás lehetett, szóval nem rémiszthette volna el semmi sem.
75. 8a897208fc (válaszként erre: 74. - Nerika)
2007. nov. 23. 21:21
Utólag már nem lehet megvédeni sajnos. Szerintem még példás bűntetéssel se lehetne megelőzni hasonló eseteket. Viszont életfogytiglani börtönnel meg lehetne előzni, hogy megismételje.
74. nerika (válaszként erre: 71. - Lina79)
2007. nov. 23. 21:18

az égett angyalka hiába nézegeti fentről Csernust, nem hiszem hogy ő úgy gondolta még a szülőcsatornában hogy tűzbe menne az anyjáért.

Ilyenkor a csecsemő alkotmányos jogait ki védi?

73. 8a897208fc (válaszként erre: 70. - Nerika)
2007. nov. 23. 21:16

Nos az Afgán ügy más. A muszlimoknál tradició a pederaszta életvitel és a zoofília. Nem is titkolják.

A hírekkel kapcsolatban pedig szerintem mindig is voltak ilyen rémtettek, csak nem csámcsogott rajta az egész világ egy nap múlva, mert nem volt ilyen fejlett a távkölés.

2007. nov. 23. 21:14

Az is érdekes, hogy általában olyan emberekkel történnek ezek a dolgok, akikről senki sem gondolta volna, hogy ilyenre képesek.


Az a nő, aki kiugrott 2 gyerekével, előtte több oldalas levelet írt. tehát jól átgondolta, nem akkor találta ki, és senkinek sem tűnt fel.

71. Lina79 (válaszként erre: 61. - 8a897208fc)
2007. nov. 23. 21:13

Félreértettetek! Ha valaki szült már, az tudja, hogy milyen állapotba kerül utána. Ott nem lehet ölni! Ezt minden ANYA tudja! És itt nem lehet azzal "takarózni", hogy valaki nem épeszű.

Különben meg nézzétek meg Csernust! Ő kábítózott, kigyógyult, és ő gyógyítja ezt a fajta "betegséget" a legsikeresebben.

70. nerika (válaszként erre: 67. - 8a897208fc)
2007. nov. 23. 21:13
múltkor azt olvastam hogy az afgán milliárdosoknál divat kisfiúcskákat tartani szexuális játékszerként és a hatóságok tehetetlenek. majdnem megszakadt a szivem a tehetetlen hatóságokért. Komolyan mondom ahogy idősödöm ( és még csak 37nél járok) egyre inkább félek elolvasni a napi híreket, és sajnálom a mai gyerekeket hogy nap mint nap ebben élnek, semmi erkölcs, becsületesség, tisztesség, ma már ciki ha valaki nem leszbi, ha nem drogos és legalább egyszer nem próbálta ki az öngyilkosságot. Hogyan lehet ilyen világban felnevelni egy gyereket ?
69. 8a897208fc (válaszként erre: 64. - 84f91d7aa9)
2007. nov. 23. 21:10
Igazad van, ilyenkor érdemes körülnézni, hogy ki lehet felelős az elkövető szörnyeteg helyett. Lehet okolni az önkormányzatot, a családsegítőket, a védőnői hálózatot, a postát, lényeg, hogy az egyéni felelősségről ne essék szó.
2007. nov. 23. 21:10

Most eszembejutott az a tragédia, amikor egy anya két kisgyermekével ugrott ki az ablakon.

Azt hiszem tényleg túl sok ilyesmi történik a mi kis országunkban.

67. 8a897208fc (válaszként erre: 63. - Nerika)
2007. nov. 23. 21:08
Hosszú diktatúra után a szabadságot sokan szabdosságnak értelmezik és átlendültek a túlsó oldalra. Azt hiszik, hogy mindent lehet és nem látják a veszélyeket. Nézz akárcsak itt is körül: vannak akik azt propagálják, hogy lehessen a 2 éves gyereküket tetováltatni. van aki a sexuális perverziójára büszke, és másokat is rá akar beszélni. A 3-4 milliós nézettségű műsorok is mindnféle invidualista és hedonista életszemléletet propagálnak. Ezek után nem kell csodálkozni.
66. 84f91d7aa9 (válaszként erre: 63. - Nerika)
2007. nov. 23. 21:07
Hát igen, a magyarcsanádi lánnyal történteket, biztos soha senki nem felejti majd el. :(
65. nerika (válaszként erre: 59. - 8a897208fc)
2007. nov. 23. 21:07

4 gyereket fel tudott nevelni? az 5.-et meg nem?

érdekes, tudod van lehetőség a mai világban már 3 gyerek szülése után hogy az anya kivánságára lekössék a petevezetéket. Ennyi az egész. Az újságban levő fényképek alapján nem tünik úgy hogy olyan elmaradott család lenne hogy ne ismernék a fogamzásgátlás lehetőségeit. De ha mégis ez a helyzet akkor gondolom ez természetes hogy ezentúl évente begyújthat csecsemővel a kandallóba, illetve bocsánat, 9 havonta, hiszen úgysem lehet elitélni, és ugye diszkrimináció lenne más megoldást keresni.

2007. nov. 23. 21:06

Azt már én is írtam, hogy annak a gyereknek apja is volt. Ő is felelős, és lehet, hgy emiatt is őrült meg az anya, hogy egyedül maradt. Tényleg brutális dolog ami történt, és kirázz tőle a hideg, de biztos sok minden megelőzte ezt a szülést.

(Az apákat pedig mindig elfelejtik felelősségre vonni.)

63. nerika (válaszként erre: 57. - 8a897208fc)
2007. nov. 23. 21:03

tudom hogy nagyon kétélű dolog, és esetleg sokan elitélnek ezért.

De a nagy humanizmussal és személyiségi jogokkal eljutottunk oda, hogy már valóban büntetlenül meg lehet tenni bármit ebben az országban.

Miért elitélendő annak megakadályozása, hogy még több csecsemő áldozatul essen egy ilyen anyának.?

Egyébként előbb olvastam a Blikkben a cikket, teljesen rendezett ház, környezet, nem egy elhanyagolt primitív cigányasszonyról van szó, hanem egy átlagemberről, bőrszintől függetlenül.

Ugyanígy igazságtalannak tartom hogy a srácot 15 évre itélték el, aki megerőszakolta, összeverte és felgyújtotta a csajt nemrég, és majd jó magaviselettel 7-8 év múlva szabadul. Valóban ennyi egy embnerélet? Ez nem nácizmus, ?

vagy a süket-néma fogyatékos kislány, és még akkor több férfitól is min tát kellett venni mert nem volt egyértelmű az apa személye, tényleg bármit meg lehet tenni ? Hány éls hány ilyen eset lehet még ami edig nem derült ki? Hiszen ami a 4 fal között játszódik, meg a kandallóban végződik arra jobb esetben soha nem derül fény, igaz? és ha nincs bűnjel, holttest, stb, akkor bűntett sincs. ha meg mégis, hát, istenem, elborult az agyam, nem voltam beszámítható. Ennyi?

62. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 60. - Lina79)
2007. nov. 23. 21:01
Olvass mar kicsit utana, ne nekem ess legyszi!
61. 8a897208fc (válaszként erre: 60. - Lina79)
2007. nov. 23. 20:59
Tehát aki nem szült, az nem is vehet részt a bíróság munkájában. vagy aki még nem volt őrült, az nem lehet pszichiáter, viszont aki elmebeteg, az nem lehet pszichiáter.
60. Lina79 (válaszként erre: 58. - 1a50c86bb0)
2007. nov. 23. 20:54

És ezt a pszchológiai magyarázatot olyanok adták, akik öltek csecsemőt? Vagy van köztük olyan, aki szült is, és tudja, hogy milyen a szülés utáni állapot? Ezért, vagy azét hiteles lehet, de másképp nem!

A szülést pedig megelőzi KILENC hónap gondolkodási idő!!

ERRE NINCS MENTSÉG!

2007. nov. 23. 20:32
Szerintem a rasszizmus az oka. Az anya úgy érezte, hogy kilátástalan dolog felnevelni egy gyereket ilyen rasszista környezetben.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook